عنوان لاتین نفوذ افزایش می یابد ساندرز منجر زمینه در معاشرت آنها.

در این سال برای اولین بار, سکس از کون, لاتینی انتظار می رود برای تبدیل شدن به بزرگترین نژادی یا قومی اقلیت واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری. چگونه بسیاری از آنها را انجام خواهد داد – و اینکه آنها را به نکته چیزهایی که یک راه یا دیگری – ناشناخته باقی مانده است. اما روز شنبه حزبی در نوادا که در آن Latinos را تا نزدیک به یک سوم از جمعیت ارائه خواهد شد برخی از سرنخ.

برنی ساندرز’ کمپین شروع به هدف قرار دادن جامعه لاتین در نوادا در ماه ژوئن گذشته. در هفته های اخیر سناتور از ایالت ورمونت شده است outspending اما میلیاردر تام Steyer در زبان اسپانیایی تبلیغات در اینجا.

کارشناسان می گویند سناتور ساندرز’ مردمی سازماندهی کمک می کند تا توضیح دهد که چرا خود اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک است که منجر به احتمال زیاد در میان رای دهندگان دموکرات در نوادا – و ملت است. “او با استفاده از تعداد زیادی از جوانان لاتین برای اتصال با دیگر جوانان لاتین می گوید:” Mindy رومرو یک متخصص در رای لاتین در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

هنوز هم او را تلاش برای جلب حمایت در میان رای دهندگان مسن تر. “هر کسی اما برنی می گوید:” مارگاریتا Rebollayal یک روحیه هشتاد ساله خروج از سالن شهر اسپانسر شده از طرف اتحادیه برای ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است. “او دروغ گفتن به مردم است,” او می گوید: پر کردن سر خود را با افکار غیر واقعی.

لاس وگاس

در این سال برای اولین بار, سکس از کون, لاتینی انتظار می رود برای تبدیل شدن به بزرگترین نژادی یا قومی اقلیت واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری. چگونه بسیاری از آنها را انجام خواهد داد – و اینکه آنها را به نکته چیزهایی که یک راه یا دیگری – ناشناخته باقی می ماند اما روز شنبه ریاست جمهوری و پارلمانی در نوادا ارائه خواهد شد برخی از سرنخ.

بر خلاف اکثریت سفید ایالت آیووا و نیوهمشایر اقلیت را تشکیل می دهند اکثر نوادا جمعیت با Latinos حسابداری برای نزدیک به 30 درصد است. راست بر روی پاشنه از روز شنبه رای خواهد آمد سه شنبه در مارس 3, زمانی که غول مانند کالیفرنیا و تگزاس که در آن Latinos را تا نزدیک به یک سوم از رای دهندگان واجد شرایط – در وزن خواهد شد.

در انتخابات ریاست جمهوری سال, چرخه, اسپانیایی تمایل به تاخیر در پشت گروه های دیگر در مشارکت مردم است. اما اگر دموکرات در مبارزات انتخاباتی بازی کردن در اینجا در لاس وگاس است که هر نشانه Latino رای دهندگان علاقه در این انتخابات بالا است. خطوط اولیه رای گیری بودند, از جمله در به شدت هیسپانیک منطقه شرق لاس وگاس. کمپین های مختلفی کار کرده اند در توسعه لاتین در اینجا پس حداقل در تابستان گذشته – راه اندازی حوزه های محلی و دفاتر و استخدام Latinos برای ارشد رهبری.

“هنگامی که [مبارزات] شرکت Latinos … ما به نوبه خود می گوید:” Sindy Benavides مدیر اجرایی لیگ برای ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان یا LULAC قدیمی ترین حقوق مدنی سازمان لاتین در کشور است. در حالی که سازمان او را تایید نکرده و نامزد او مجرد از ساندرز مبارزات انتخاباتی به عنوان یک مدل.

“برنی ساندرز در حال انجام سرمایه گذاری مطمئن برای رسیدن به جامعه لاتین, جایی که آنها هستند,” او می گوید در مصاحبه ای قبل از اخیر تاون هال در لاس وگاس اسپانسر شده از طرف LULAC. تاون هال برجسته دموکرات نامزد تام Steyer پیت Buttigieg و ctq و همچنین به عنوان یک ویدیو ظاهر توسط سناتور سندرز که بالندگی به سالن از یک فیلم-تئاتر-اندازه صفحه نمایش.

سناتور ساندرز’ مردمی سازماندهی در جامعه لاتین کمک می کند تا توضیح دهد که چرا خود اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک است که منجر به احتمال زیاد در میان رای دهندگان دموکرات در نوادا – و ملت است. این RealClearPolitics رای گیری میانگین ها نشان می دهد که در 30 ٪ در نوادا با نزدیک ترین رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در 16٪.

یک نظرسنجی جدید توسط تلویزیون به زبان اسپانیایی شبکه Univision نشان می دهد سطوح مشابه در حمایت از سناتور ساندرز در میان لاتین تبارها با 33% پشتوانه او در نوادا و 30 درصد در سراسر کشور. آقای بایدن مسیرهای او در مورد 10 امتیاز در هر دو مورد.

فرانسین Kiefer/کریستین ساینس مانیتور

Clarissa پرز (سمت چپ) و شان ناوارو ایستاده در خارج دموکراتیک ریاست جمهوری تاون هال اسپانسر شده از طرف اتحادیه برای ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان در لاس وگاس در فوریه. 13, 2020. آنها هر دو از طرفداران بزرگ از سوی دیگر ، برنی ساندرز و او را به عنوان یک نامزد سازگار با ارزش های مترقی. خانم پرز اشاره به او محبت به عنوان عمو یا تیو در اسپانیایی. “من دوست دارم تیو برنی” او می گوید.

“من دوست دارم تیو برنی”

این یک دستاورد است که نگرانی های متوسط دموکرات اما برانگیخته حامیان او.

آنها عبارتند از Latinos مانند شان ناوارو است که حلق آویز در اطراف یک ساندرز جدول در خارج از ورود به LULAC تاون هال در کالج جنوب نوادا در اینجا. این تنها نامزد جدول مجموعه شامل یک کهنه قطع جریان نامزد است که نگه می دارد flopping بیش از. به عنوان دانش آموزان توقف به صورت رایگان پیتزا, آنها می توانند یاد بگیرند کمی در مورد سناتور سندرز و همچنین به عنوان چگونه به ثبت نام برای رای دادن.

“این خیلی در سیاست های خود آن را ارزش خود می گوید:” آقای ناوارو که به عنوان محلی co-صندلی دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است که قطعا در هماهنگی با سناتور ورمونت سیاست دستور کار است. رویای آمریکایی است که دیگر دست یافتنی فقط از طریق کار سخت او می گوید و این کشور نیاز به کسی مثل سناتور سندرز به ملت در یک مسیر جدید است. او همچنین به ستایش سناتور صحت و قوام: “او شده است مترقی پس از کالج.”

Clarissa پرز است که در کار او قبل از دانشگاه “فاصله سال” به عنوان یک کارآموز در لاس وگاس, لوله تا با مشاهده است که سناتور مذاکرات با جامعه لاتین, نه به آن. ماریاچی گروهها در حوادث نشان دادن قدردانی خود را برای او و فرهنگ او می گوید:, و اضافه کرد که او فکر می کند از avuncular سفید نامزد به عنوان دایی یا تیو. “من دوست دارم تیو برنی” او می گوید: با یک لبخند بزرگ.

اغلب مبارزات تمرکز بر جامعه لاتین در اواخر تلاش های خود را. Sanders کمپین تصمیم به تمرکز بر روی آن در آغاز. در نوادا آن آغاز شده با هدف قرار دادن جامعه لاتین در ماه ژوئن گذشته و اول آن ارتباطی به رای دهندگان بود و دو زبانه است. در کالیفرنیا مبارزات انتخاباتی باز کرده است حداقل 15 میدان دفاتر بسیاری در لاتین مناطق. در هفته های اخیر او شده است outspending همه اما آقای Steyer در زبان اسپانیایی تبلیغات در نوادا با توجه به داده ها از Kantar Media کمپین رسانه های تجزیه و تحلیل ،

“او با استفاده از تعداد زیادی از جوانان لاتین برای اتصال با دیگر جوانان لاتین و سراسر نسل می گوید:” Mindy رومرو یک متخصص در رای لاتین در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. هنوز که صلیب نسل دسترس محدود شده است و تا کنون – حمایت خود را در میان لاتین تبارها به عنوان رای دهندگان به طور کلی کج جوان است. نه لاتین رهبران سیاسی هجوم آوردند تا او را (و یا به هر نامزد که برای ماده).

“هر کسی اما برنی می گوید:” مارگاریتا Rebollayal یک روحیه هشتاد ساله او به عنوان خروجی سالن شهر. او minces هیچ کلمه: “او دروغ گفتن به مردم را” پر کردن سر خود را با افکار غیر واقعی. او می گوید: او را متمایل به سمت سناتور Klobuchar به عنوان کسی که می تواند “همه چیز انجام می شود.”

توسعه توسط دیگر مبارزات

سناتور ساندرز است که نه تنها نامزد حزب دموکرات ساخت یک تلاش عمده برای ارتباط با Latinos در نوادا است. سناتور. الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی شده است بر روی زمین از ماه ژانویه 2019 و 12 میدان دفاتر در کشور از جمله در شرق لاس وگاس جایی که بسیاری از افراد در کارکنان اسپانیایی زبان. او در رتبه سوم در دولت در میان رای دهندگان به طور کلی با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط است.

آقای Steyer میلیاردر تبدیل تغییر آب و هوا صلیبی نیز به شدت سرمایه گذاری در جامعه است. او در تیم رهبری ارشد در نوادا است که عمدتا آمریکای لاتینی و او را ستود موجرس در کارکنان خود را در یک رویداد های اخیر با Latino وکلای کوچک-صاحبان کسب و کار و حرفه ای دیگر.

راه رفتن به طبقه دوم دفاتر مهاجرتی وکلا Rudolfo گونزالس و ادگار فلرس و trailed توسط mariachi گروه آواز “مهاجر آهنگ” آقای Steyer هفته گذشته دقیق کار خود را که به طور مستقیم بهره مند اسپانیایی – زندگینامه جزئیات ناشناخته برای بسیاری از مردم وجود دارد و ملاقات با تصویب گره و تشویق است.

او سیاهی ماموریت خود رانده بانک فراهم می کند که وام به مردم خدمت توسط بانک های بزرگ خود کلیسا است که یک پناهگاه برای مهاجران و موفقیت خود را در مسدود کردن یک پیشنهاد نیروگاه در جامعه لاتین از Oxnard, کالیفرنیا. آقای Steyer الکترونیکی تابلوهای تبلیغاتی برج بیش از لاس وگاس به عنوان عجله ترافیک یک ساعت اینچ در امتداد بزرگراه بین ایالتی 15 و مبارزات انتخاباتی خود ادعا داخلی آن نظرسنجی ها نشان می دهد که از نظر آماری با آقای بایدن برای مقام دوم در نوادا است.

همیشه به دنبال تغییر کانون توجه رسانه ها دور از دموکرات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک غربی تور که اوج خواهد با لاس وگاس تجمع جمعه شب ساعت قبل از دموکراتیک حزبی. حدود یک سوم از ثبت نام Latinos خود را شناسایی به عنوان خواهان یا لاغر جمهوری خواه با توجه به مرکز تحقیقات پیو و 30 درصد از رای دهندگان اسپانیایی تایید رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی – 23 درصد بسیار به شدت.

این یک چالش برای دموکرات ها می نویسد: Kristian راموس سابق سخنگوی کنگره اسپانیایی انجمن در اقیانوس اطلس. دموکرات ها از دست رفته در سال 2016 با حدود 66 درصد از رای لاتین, آقای راموس یادداشت ها. آنها نیاز به حدود 70 درصد به پیروزی در این زمان او می گوید.

اما نه عدم امکان اگر Latinos که حمایت دموکرات ها نشان می دهد تا در اعداد بزرگ است. در نوادا انتخابات میان دوره ای 2018, لاتین میزان مشارکت در نوادا بود که 74 درصد – 22-نقطه افزایش بیش از midterms سال 2014 به گفته آقای راموس یک مشاور برای Mi Familia Vota, لاتین ثبت نام رای دهندگان و مشارکت سازمان است.

“است که نشانه ای از دامنه و ضرورت در این چرخه می گوید:” آقای راموس که انتظار سنگین لاتین مشارکت در نوادا است. در کالیفرنیا دموکراتیک رای گیری شرکت لاتین تصمیم گیری نیز تشخیص شدت بالا در میان رای دهندگان لاتین – با سناتور سندرز پیشرو.

تفاوت بین 2016 و در این زمان است که لاتینی ها را در واقع تجربه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و نه فقط هشدار داده شده است در مورد آن بسیاری از Latinos می گویند.

در قانون شرکت از Gonzelez & Flores, آقای گونزالس می گوید او هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تا ذهن خود را در مورد آنها به او رای خواهد داد ، او نیاز به مشورت با خانواده و قانون او شریک است. اما او قطعا رای می دهند. و لاتینی ها به طور کلی نشان می دهد ؟

“در این یکی, بله,” او می گوید. “من فکر می کنم مردم می خواهند آنچه را که در جریان چهار سال گذشته است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im