به عنوان کیم جونگ سازمان ملل متحد از بین می رود کره شمالی مراقب توصیه احتیاط

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با حضور در جلسه دفتر سیاسی حاکم حزب کارگران کره در پیونگ یانگ آوریل 11.

عکس: کره مرکزی نیوز/کره جنوبی سرویس خبری/آسوشیتد پرس

یک سوال swirled میان کره شمالی مراقب این آخر هفته—که در آن کیم جونگ سازمان ملل متحد?—به عنوان دیکتاتور غیر قابل توضیح نبود کشیده دو هفته گذشته و توییتر روشن تا با حدس و گمان خود را در مورد نا توانی یا مرگ.

از اواخر یکشنبه وجود دارد کمی اطلاعات در مورد نسل سوم رهبر بهداشت و درمان. حدس زدن بازی زمانی شروع شد که آقای کیم از دست رفته کشور را مهم ترین تعطیلات در 15 آوریل و سپس ratcheted بالاتر پس از کره جنوبی با انتشار گزارش او تا به حال تا به حال عمل جراحی قلب. روز شنبه در یک مجله آن را در زمان یک گام بیشتر نوشتن است که او تا به حال شده است در سمت چپ در حالت رویشی پس از عمل بود botched.

شایعات نشان می دهد کره شمالی آستین ، وابستگی به یک فرد مجرد خود را برای ثبات سیاسی. پاسخ به این سوال سلامت خود را دارای پیامدهای قابل توجهی برای آینده پر مخاطره مذاکرات هسته ای با آمریکا و ثبات یک کشور در چین مرز.

“این شایعات نشان می دهد که نگرانی وجود دارد که سلامت خود را می تواند تحت تاثیر توانایی های خود را به کشور منجر شود” گفت: Jean Lee عمومی-سیاست همکار در واشنگتن-بر اساس وودرو ویلسون ، “و این نگرانی همیشه ارزش توجه به با کشوری مثل کره شمالی که در آن سیستم ساخته شده در اطراف حکومت از یک خانواده است.”

یک قطار ویژه احتمالا متعلق به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دیده می شود در یک تصویر ماهواره ای گرفته شده بیش از ونسن, کره شمالی, مارس 23

عکس: Planet Labs-38 شمالی/ایسنا

اما جریان اطلاعات از مرموز دولت فقیر است به خصوص وقتی که می آید به سلامت از رهبران آن که همه دیرین کارشناسان می تواند انجام دهد این فرضیه را مطرح کرد توصیه به احتیاط و صبر کنید.

“این یک نمونه black-swan سناریو گفت:” برو Myong-هیون, همکار تحقیقاتی در Asan موسسه سئول-بر اساس فکر می کنم تانک. “کیم جونگ سازمان ملل متحد از مرگ یک کم احتمال رویداد. اما مرگ او خواهد بود یک تعویض بازی.”

آقای کیم همچنین به عنوان پدر و پدربزرگ او که قبل از او در حکم محصور دولتی—دارای سابقه غیر قابل توضیح غیبت. او ناپدید شد و بیش از یک ماه در سال 2014 قبل از اینکه در نهایت کرد با یک عصا. او همچنین از چشم های عمومی برای چند هفته در سال 2012 و 2013.

آقای کیم پدر کیم جونگ ایل, ناپدید شد در سال 2008 راه اندازی شایعات از بیماری. مقامات کره جنوبی بعد متوجه شدند که سالمند آقای کیم تا به حال دچار سکته مغزی را تسریع آماده سازی درون رژیم برای یک طرح جانشینی. هنگامی که او از مرگ در سال 2011 جهان نمی یاد از آن را برای دو روز.

در نوامبر سال 1986 کره جنوبی وزارت دفاع به خبرنگاران گفت که کیم ایل سونگ کره شمالی حاکم در آن زمان کشته شده بودند با استناد به پخش از بلندگوها در کره شمالی خط مقدم واحدهای نظامی در مرز بین کره ای.

شمال دولتی از رسانه ها منتشر شده یک گزارش چند روز بعد گفت که او تا به حال استقبال مغولی مهمانان در فرودگاه پیونگ یانگ.

این Asan موسسه آقای رفتن گفت: آشکار ترین جنبه ای از زمان شایعه چرخه شد کره شمالی سکوت.

“لازم به ذکر است که کره شمالی نه تایید و نه منتشر شد بیانیه خندیدن به شایعاتی,” او گفت:.

آقای کیم گذشته نشان داده در این کشور رسانه ها در تاریخ 12 آوریل با تصاویری از او بحث های پیشرو در این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید و بازدید از یک پایگاه نیروی هوایی. او از دست رفته مارس 15 مراسم عمومی به مناسبت تولد کیم ایل سونگ کره شمالی بنیانگذار و آقای کیم پدربزرگ.

هفته گذشته ارائه کرده است غنی از مواد برای حدس و گمان در مورد آقای کیم سلامت. در آوریل 20, Daily NK یک سئول-بر اساس خروجی این ادعا به منابع در داخل کره شمالی گزارش داد آقای کیم بود و دوره نقاهت در یکی از حومه ویلا پس از جراحی قلب و عروق.

بعد از آن در هفته یک مقاله در مجله Shukan Gendai ذکر ناشناس چینی پزشکی رسمی گفت: آقای کیم به نظر می رسد که دچار حمله قلبی شد و با توجه به عمل جراحی اورژانس توسط کره شمالی پزشکان برای قرار دادن شریانی استنت. این عملیات در زمان طولانی تر از آن را باید داشته باشد و آقای کیم وارد یک حالت رویشی مجله افزود که پزشکان چینی در پرواز اما نمی توانستم وجود دارد در زمان برای کمک به عملیات.

در روز شنبه گزارش رویترز چین تا به حال اعزام متخصصان پزشکی به کره شمالی احتمالا برای کمک به مراقبت از آقای کیم.

به طور جداگانه تحلیلگران در 38 شمال نگاه داده های ماهواره ای و مشخص شد که یک قطار احتمالا متعلق به آقای کیم بود و در ایستگاه نزدیک به رهبر ترکیب در ونسن در این کشور در سواحل شرق. در مقاله ای در روز شنبه کره شمالی-وب سایت متمرکز گفت: این به معنای آقای کیم می تواند در ترکیب—ساعت دور از جاده که در آن او گزارش شده است که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی.

مقامات کره جنوبی گفت: در طول هفته که آنها تا به حال برداشت های نظامی جنبش ها و یا نشانه های دیگر نشان می دهد یک تغییر ناگهانی در داخل کره شمالی.

یک کره جنوبی نماینده مجلس در کمیته اطلاعات تا به حال دیده می شود نشانه هایی پیشنهاد ویژه تحولات در داخل کره شمالی پس از یک جلسه توسط مقامات کره جنوبی برای جاسوسی آژانس خود را مشاور گفت.

مقامات ایالات متحده گفته اند که آنها به دنبال گزارش می دهد که آقای کیم ممکن است ناتوان و یا بدتر.

رابرت کارلین یک مقام اطلاعاتی سابق آمریکا گفت: هیچ مدرک معتبری از هر چیزی که اشتباه با آقای کیم و دلایل دیگر ممکن است توضیح دهید که غیبت او از صحنه حتی از مارس 15 بزرگداشت.

“او می تواند در تلاش برای خارج شدن از زیر سایه پدر و پدربزرگ او” آقای کارلین گفت. “تا کنون این است که یک غیبت طولانی اما اگر این می رود برای چند هفته است که شروع به جمع آوری برخی از سوالات.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد خواسته آقای کیم سلامت در کاخ سفید coronavirus جلسه توجیهی در روز پنج شنبه گفت: “اعتقاد بر این گزارش آقای کیم اشتباه بود: “من از شنیدن این گزارش یک گزارش نادرست. من امیدوارم که آن را نادرست گزارش.”

یک تغییر ناگهانی در بالای کره شمالی خواهد زنگ ملی-مقامات امنیتی در آمریکا و متحدان آن به گفته کارشناسان در میان نگرانی این کشور زرادخانه هسته ای و مسلح درگیری ریختن بیش از مرز به کره جنوبی. چین را نگران بی ثباتی و سیل پناهندگان.

آقای کیم خواهر کوچکتر کیم یو جونگ گفته می شود که در اوایل 30s شده است ذکر شده است به عنوان یک جانشین بالقوه. او یک مشاور نزدیک به آقای کیم و روابط خون گفت: Choi Kang, معاون رئیس جمهور Asan موسسه. او با حضور آقای کیم در نشست با رئیس جمهور تهمت و کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در. او همچنین در بازدید از کره جنوبی در طول بازی های المپیک زمستانی 2018.

آقای کیم با ری سول جو و نیمه عموی کیم Pyong Il نیز ذکر شده است به عنوان جانشینان احتمالی.

Mintaro اوبا سابق وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: “این نظریه که کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است در برخورد با مسائل پزشکی قابل قبول است. آقای کیم اعتقاد بر این 36 سال به مدت طولانی به خود جلب نگرانی در مورد طول عمر خود به دلیل سیگار کشیدن و نوشیدن و عادات خود را آشکار چاقی است. اما آقای اوبا گفت: سطح بی اساس حدس و گمان در حال اجرا بود غیر منتظره ای ،

“ناپدید شدن او از رویدادهای مهم اما این است که قطعا بی سابقه و ما فقط به اندازه کافی اطلاعات در این نقطه به تعیین چرا,” او گفت:. “می تواند او مرده و یا به شدت بیمار ؟ بله. می تواند چیزی بسیار جزئی تر? همچنین بله.”

نوشتن برای اندرو Jeong در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>