به بیکاری تعداد سنبله یک سوال می رود: وقتی که می تواند اقتصاد بازگشایی?

روز پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که 3.3 میلیون آمریکایی ظ مدعیان, یک رکورد در بیش از 50 سال از داده ها و بیش از چهار برابر رکورد قبلی.

آن را نشانه ای از چگونه stay-at-home سفارشات که 21 متحده خواهد شد و در پایان این هفته نشان دهنده یک ابزار بی پرده است که ممکن است کمک به نگه داشتن coronavirus از گسترش است اما همچنین تپش اقتصاد بی سابقه ای در راه است.

برخی از آمریکایی ها در حال سایش در حال حاضر در محدودیت – حداقل نه از آنها رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که این هفته پیشنهاد لغو محدودیت حداقل تا حدی با عید پاک در مارس 12 به شروع دور کردن اقتصاد است. و برخی از اقتصاددانان نیز خواستار بازگشت به کار و جدول زمانی برای محافظت از اقتصاد از آسیب دراز مدت است.

هنوز اخیر تمرکز حاوی گسترش COVID-19 بیماری می تواند کلیدی برای محدود کردن هزینه های نهایی هر دو به اقتصاد و زندگی انسان است.

“ما باید برای جلوگیری از خطر این بیماری می گوید:” شری Glied سلامت اقتصاددان دانشگاه نیویورک است. “وجود دارد هیچ نقطه ای بازسازی در حالی که بمب ها هنوز هم انداختن.”

برخی از آمریکایی ها شروع به ساییدگی تحت coronavirus محدودیت هایی که مقامات باید به محل قرار – نیست حداقل از آنها رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که این هفته پیشنهاد لغو محدودیت حداقل تا حدی با عید پاک در مارس 12 به شروع دور کردن اقتصاد است.

آن را به یک جدول زمانی بلند پروازانه و به بسیاری از سنگدلانه یک. چگونه جرات یک رئیس جمهور و یا هر کسی قرار داده و سلامت اقتصاد پیش از ایمنی شهروندان ؟ اما رئیس جمهور برجسته یکی دیگر از واقعیت است که محافظه کاران به خصوص شده اند گله مند در مورد: فوق العاده stay-at-home سفارشات که 21 متحده خواهد شد و در پایان این هفته نشان دهنده یک ابزار بی پرده است که ممکن است ویروس را از گسترش است اما همچنین تپش اقتصاد بی سابقه ای در راه است.

آخرین شواهد آمد پنج شنبه زمانی که وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که 3.3 میلیون آمریکایی ظ مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته یک رکورد در بیش از 50 سال از داده ها و بیش از چهار برابر رکورد قبلی.

رکود اقتصادی است و به احتمال زیاد اگر نه در حال حاضر در جریان است. محدودیت های اعمال شده بر اقتصاد کشور آنقدر گسترده است که کسب و کار مجبور شده اند به پرتاب میلیون ها نفر از کار و نگه داشتن مصرف کنندگان تكیه اقتصاد از خرید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که فعالیت های اقتصادی می تواند کوچک به یک چهارم این بهار وحشتناک رها که وجود دارد هیچ بهبودی بقیه سال را به معنای جابجایی اقتصادی در یک مقیاس که افتادن هر سال از رکود بزرگ.

برای بسیاری از کارشناسان سوال این است که واقعا اگر مقامات را به سهولت محدودیت اما زمانی که. در تئوری هر چه زودتر اتفاق می افتد که کمتر آسیب اقتصاد حفظ خواهد شد. اما یک نکته. اخیر تمرکز حاوی گسترش COVID-19 بیماری می تواند کلیدی برای هر دو محدود کننده نهایی هزینه هر دو به اقتصاد و زندگی انسان از جمله خطر ابتلا به بیمارستان سیستم های غرق شدن با بیماران. در حال حاضر که تمرکز بر مهار باقی مانده اهمیت بسیاری می گویند.

“ما خواهد شد برای یک لحظه که در آن وجود خواهد داشت [تنها] خیلی خطر ما باید مایل به گرفتن اما در حال حاضر ما در حال و نه در آن جهان می گوید:” شری Glied سلامت اقتصاددان و رئیس دانشگاه نیویورک واگنر دانشکده خدمات عمومی. “ما باید برای متوقف کردن این تهدید از این بیماری همه گیر” او می افزاید. “وجود دارد هیچ نقطه ای بازسازی در حالی که بمب ها هنوز هم انداختن.”

در نظر او این را حس می کند به صبر برای پیشرفت علمی و برای دولت به برنامه ریزی در حال حاضر چگونه آن را بازگشایی اقتصاد در آینده در حالی که همچنین مطمئن شوید که نیازهای اولیه مانند غذا و مسکن آشنا هستند.

در حال حاضر کشورها از جمله دانمارک و انگلیس در حال تلاش برای کلاه خسارت اقتصادی توسط پوشش یک تکه بزرگ از حقوق کارگر برای کسب و کار است که دیده می شود درآمد شیرجه رفتن. $2 تریلیون امداد بسته های در حال حرکت از طریق کنگره پنج شنبه به طور مشابه می اندازد تاسیسات برای کسب و کار (وام) و کارگران (پرداخت نقدی و پا تا مزایای بیکاری).

منبع: بانک فدرال رزرو سنت لوئیس (با داده ها از وزارت کار)

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

در وزن چگونه و چه زمانی برای بازگشایی اقتصاد در بخشی از این معما این است که هیچ کس به طور کامل اندازه گیری خطرات ناشی از ویروس است.

“ما لازم نیست که اطلاعات می گوید:” هوارد Markel یک پزشک و استاد تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی. تعداد مرگ و میر گزارش شده است باعث شده زنگ خطر در جامعه پزشکی و نشان می دهد که این ویروس چندین بار کشنده تر از معمول تر آنفولانزای فصلی. اما مقامات بهداشت عمومی شده اند قادر به ایجاد یک بتن مرگ و میر به دلیل تست محدودیت های را ساخته اند آن را دشوار است برای گرفتن یک دسته در تعداد افرادی که تبدیل شده اند آلوده و بهبود. هنگامی که مقامات بهداشتی باید یک دسته در آن اعداد ؟ “امید من این است دو تا چهار هفته” دکتر Markel می گوید.

این جدول زمانی را که آقای تهمت عید مهلت بیش از دو هفته دور نگاه غیر واقعی است.

حتی با داده های در دست مقامات بهداشتی را برای تعیین بهترین راه برای کاهش محدودیت. باید آنها هدف تنها سخت-آمار مناطق ؟ یا بهتر است برای تمرکز بر پناه دادن به افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های دیگر ؟

“آسیب واقعی به زندگی مردم”

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت: ایالات متحده دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به مرکز جدید از این بیماری همه گیر. تنها چین و ایتالیا بیشتر موارد تایید شده از 69,000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

با مجلس نمایندگان مصرف تا 2 تریلیون دلار سنا تصویب نجات بیل مقامات بهداشت و درمان برخی از اتاق تنفس برای تعیین بهترین راه برای نگه داشتن جامعه امن است.

اقتصاد می تواند قبول کند یک مقدار مشخصی از خطر و هزینه تجزیه و تحلیل سود ساخته می شوند به طور معمول اشاره ویویان هو, یک استاد اقتصاد در دانشگاه رایس و استاد در کالج پزشکی بیلور در هوستون. “این سخت ورزش در این وضعیت خاص اما کسی که نیاز به قرار دادن این اعداد پایین. ما نیاز به شروع به فکر کردن شاید ما نباید بسته همه چیز را.”

“شما در حال صحبت کردن در مورد آسیب واقعی به زندگی مردم به 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در آمریکا می گوید:” کریس ادواردز مدیر سیاست های مالیاتی مطالعات در موسسه کاتو یک آزادیخواه اتاق فکر در واشنگتن است. “زندگی مردم و رویاهای در این کسب و کارهای کوچک و در حرفه خود. و برخی از آنها می تواند به طور دائم از بین برد.”

در حال حاضر برخی از آمریکایی ها شروع به عقب راندن بر محدودیت های از قبیل برگزاری گردهمایی های اجتماعی. لوئیزیانا پاستور همچنان به سرپیچی از لوئیزیانا ممنوعیت تجمع بیش از 50 توسط قرارگرفتن در شرکت کنندگان از پنج parishes (شهرستان) برای خدمات روز یکشنبه با آنچه که او ادعا می کند تا به 1000 نفر است.

در تگزاس مقامات دولتی شروع به شکایت آشکارا در مورد محدودیت.

“پیام من این است: اجازه دهید به بازگشت به کار. بیایید به عقب بر گردیم به زندگی” دگرمن. Gov. دن پاتریک گفته فاکس نیوز در مصاحبه دوشنبه. “بیایید در مورد آن هوشمند … اما نمی فداکاری کشور است. که نمی کنند. آیا قربانی رویای آمریکایی است.”

در شهرستان هریس به هوستون جمهوریخواه دولت سناتور. پل Bettencourt هشدار داد که یک مادر اقامت در خانه منظور محدود کردن کسب و کار خواهد بود “از لحاظ اقتصادی فاجعه باری.”

هیچ واقعی وجود دارد, سابقه اقتصادی تهدید در حال حاضر رو به آمریکا آنفولانزای اسپانیایی 1918 رخ داده است در یک دور در زمینه های مختلف. کشور آینده جای پای جنگ. محدودیت محدود شد به برخی از شهرستانها.

حتی مقایسه ناگهانی اقتصادی اخیر بلایای طبیعی مانند 9/11 و بحران مالی 2008 و خاموش پایه می گوید: Jonathan Bydlak مدیر مالی و سیاست های بودجه پروژه در R خیابان موسسه رایگان-بازار فکر می کنم تانک در واشنگتن است. “ما در حال برخورد با یک وضعیت منحصر به فرد و وجود دارد نه زیادی در اقتصاد کتاب است که به شما آموزش چگونه برای مقابله با این شرایط است.”

خطرات در بازگشایی سرعت بیش از حد

با این وجود بسیاری از اقتصاددانان در ادامه به استرس اهمیت رام کردن ویروس قبل از پرداختن به اقتصاد است.

“من فکر می کنم اول منظور از کسب و کار خواهد بود به گسترش ویروس را تحت کنترل و سپس از سرگیری فعالیت های اقتصادی” رئیس فدرال جروم پاول گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد پنج شنبه.

در حالی که نه مخالف که دنباله, دو, مشخصات بالا اقتصاددانان به نام روز دوشنبه برای یک جدول زمانی برای جلوگیری از اجازه دادن به اقتصاد غفلت می میرند.

یک چهارم از تمام کارگران باید پشت در شغل خود را در عرض دو ماه و 75 درصد از کارگران در چهار ماه نوشت و برنده جایزه نوبل پل رومر و آلن Garber یک پزشک و اقتصاد در دانشگاه هاروارد در نیویورک تایمز ستون نظر. بازگشت به کار خواهد بود همراه با ramped تا تست و استفاده گسترده از دنده محافظ توسط کارگران که آنها گفتند باید با محدود کردن گسترش ویروس.

حتی از شدت نقطه نظر اقتصادی, تلاش برای بازگشایی اقتصاد قبل از ویروس موارد مشخصی می تواند منجر به یک دیگر اختلال.

“ما در هر نقطه در نزدیکی یک مسطح منحنی” عفونت می گوید: جو Brusuelas اقتصاددان ارشد از RSM ما LLP بخشی از یک شبکه جهانی مستقل حسابرسی مالیاتی و شرکت های مشاور. “ما باید حرکت در موعد مقرر آن را در معرض خطر می تواند به طور کلی گسترش این بیماری است که نیاز به پس از آن خاموش شدن ناگهانی.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو