به عنوان آن در اقتصاد کاهش می یابد و چین پذیرای یک ارز ضعیف تر

چینی 100 یوان ،

عکس: فرد دوفور/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چین مجموعه, مرجع, نرخ یوان در ضعیف ترین نقطه آن در 12 سال یک سیگنال است که پکن می بیند مزایای یک ارز ضعیف تر آن را به عنوان چنگ زدن با یک رکود اقتصادی و افزایش تنش ها با واشنگتن است.

روز سه شنبه بانک خلق چین مجموعه روزانه یک نقطه میانی برای یوان در 7.1293 هر دلار تا پایین ترین سطح از فوریه 2008. بانک مرکزی اجازه می دهد تا خشکی یوان تجارت در یک گروه در اطراف این ثابت است که این مجموعه بر اساس احتمال قبلی قیمت بازار. این ارز همچنین معاملات در کمتر شدیدا کنترل دریایی بازارهای هنگ کنگ و جاهای دیگر.

یوان ضعیف بسیار 2018 و 2019 به عنوان ایالات متحده-چین تجارت تنش ساخته شده است. آن را شکست زیر 7 یوان به ازای هر دلار در ماه اوت باعث جمهور تهمت به متهم پکن دستکاری نرخ ارز آن است. اما پس از آن بسیج به ژانویه 2020 زمانی که جهان دو اقتصاد بزرگ امضا شده بخشی از معامله تجاری.

بعد از ظهر سه شنبه در هنگ کنگ چینی ارز داد و ستد در 7.1321 هر دلار خشکی و 7.1448 یک دلار دریایی.

رهبران چینی گفته اند که آنها می خواهند به نگه داشتن ارز است که همچنین به عنوان شناخته شده renminbi نسبتا ثابت است. هفته گذشته نخست وزیر لی کچیانگ گفت: “ما را حفظ خواهد کرد renminbi نرخ ارز به طور کلی پایدار در یک تطبیقی متعادل سطح.”

اقتصاددانان و تحلیلگران گفت: سه متوالی ضعیف اتصالات پیشنهاد اشتهای کمی به دفاع از های اخیر یوان سطح در حال رشد در میان اختلاف با آمریکا

جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی اقتصاددان ارشد برای چین در بانک ING NV در هنگ کنگ گفت: یوان در حال سقوط بود در برابر یک دلار قوی و از آنجا که سرمایه گذاران انتظار دارند که تنش بین این دو کشور در تجارت و فن آوری برتری به تشدید بیشتر است. خانم اضطراب سخت و ناگهانی گفت: یوان می تواند به عنوان کم به عنوان 7.30 یک دلار تا پایان سال اگر تمام عیار تجارت و تکنولوژی جنگ باقی می ماند و یا نزدیک به 7.05 یک دلار اگر که رخ نداد.

کوین لای اقتصاددان ارشد برای آسیا به استثنای ژاپن در Daiwa بازار سرمایه گفت: چین تحت فشار به تضعیف ارز خود را و او از آن انتظار می رود برای رسیدن به 7.60 هر دلار تا پایان سال 2020 است.

Aidan یائو ارشد در حال ظهور آسیا اقتصاددان در AXA مدیران سرمایه گذاری گفت: یوان باقی خواهد ماند فرار. او گفت: رشد اقتصادی چین در سال جاری به احتمال زیاد به بیش از بدبینی بازار انتظارات اما این تنها عامل رانندگی یوان.

“وجود دارد یک یدک کش از جنگ بین جغرافیای سیاسی و نیروی اساسی نیروی اقتصادی و است که واقعا باعث می شود پیش بینی ارز بسیار دشوار است,” او گفت:.

فقط این ماه مغلوب ساختن پیشی جستن در لیست سیاه دولت ده ها تن از شرکت های چینی و موسسات و مشخص شده جدید محدودیت های صادرات به قطع ارتباطات چینی غول پیکر, Huawei Technologies Co. از تامین کنندگان خارج از کشور.

مربوط تصویری

در Q&A با وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib دیابت تسلیت می گوید چین در آخرین حرکت برای تحمیل جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ می تواند در قلمرو خاص بودن وضعیت لغو. عکس: LIAU CHUNG-رن/زوما پرس

یک چینی را به طرح تحمیل جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ نیز می تواند باعث بیشتر ایالات متحده اقدامات است.

Bhaskar Laxminarayan مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر آسیا در بانک جولیوس بائر گفت: یوان بود به احتمال زیاد به تقویت در دراز مدت پس از چین همچنان یک موتور کلیدی رشد جهانی و سرمایه گذاران خارجی می خواهم به نگه داشتن بیشتر از ارز و همچنین چینی اوراق قرضه و سهام است.

“نیاز به یوان در نمونه کارها خود را است رفتن به دور” او گفت:.

نوشتن به جوآن چیو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>