ایتالیا به نظر می رسد به سهولت آن مستند شک و تردید باقی بماند در مورد آمادگی خود را

ایتالیا که دچار یکی از مرگبارترین در جهان coronavirus شیوع شروع خواهد شد انهدام آن سخت مستند از مارس 4, نخست وزیر جوزپه کونته گفته است.

عکس: آنجلو carconi/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

ایتالیا آماده به فاز از آن مستند بسیاری از ایتالیایی ها به دنبال به جلو به رفتن به ورزشگاه و حضور در کلیسا و غذا خوردن با دوستان—این نوع از فعالیت های که در حال حاضر از سر گرفته در کره جنوبی یک کشور دیگر بود که یکی از بزرگ شیوع کروناویروس.

اما در جایی که کره جنوبی فشرده روزانه آن عفونت های جدید را به یک سطح پایین سرایت کاهش تنها به آرامی در ایتالیا. عدم آماده سازی برای جلوگیری از عفونت از افزایش دوباره پس از مستند است که افزایش ترس که ایتالیا آماده نیست به بازگشایی شده است.

“ما تنها می تواند فکر می کنم از ورود به یک مرحله که در آن ما همزیستی با این ویروس و از سرگیری فعالیت های عادی زمانی که این بیماری همه گیر است که به وضوح تحت کنترل” می گوید: Filippo Anelli سر از ملی ایتالیا پزشکان انجمن. “امروز کشور آماده نیست برای این کار. این وضعیت تحت کنترل است.”

خطر آقای Anelli می گوید این است که “اگر ما برای باز کردن بعد از یک ماه ما را مجبور به تعطیل کردن دوباره.”

این یک سناریو است که نگرانی های دولت ها در سراسر اروپا مانند ایتالیا در حال کنارگذاشتن مستندات به عنوان عفونت نرخ آهسته و اقتصادی هزینه بسته به شدت افزایش. در آلمان که در آن فروشگاه شروع به بازگشایی در این هفته آنگلا Merkelwarned که عفونت می تواند انتخاب کنید تا دوباره و کشور است “راه رفتن بر روی یخ نازک.”

بسیاری از کشورهای اروپایی در پشت تاخیر کشورهای آسیایی دیده می شود به عنوان همه گیر-مبارزه با مدل های. کره جنوبی سنگاپور هنگ کنگ و دیگران باید بسیار مورد مطالعه سیستم های تست, تماس, ردیابی و quarantining و همچنین جمعیت عادت به ماسک و سایر اقدامات احتیاطی.

در عین حال حتی سنگاپور و هنگ کنگ دیده می شود عفونت های جدید افزایش این ماه نشان میدهد که چگونه مشکل آن این است که برای سرکوب ویروس. کره جنوبی مقامات نگران هستند که عفونت می تواند انتخاب کنید تا دوباره به عنوان دستورالعمل و نگرش مردم—استراحت.

نشان می دهد که مقیاس چالش برای بسیاری از کشورهای اروپایی و ایالات متحده که هنوز هم نیاز به پیاده سازی بسیاری از ابزارها و قوانین کارشناسان می گویند مورد نیاز برای جلوگیری از موج دوم این بیماری همه گیر.

ست جدا قرار داده شده در یک جدول در یک رستوران در رم.

عکس: فابیو frustaci/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

ایتالیا که دچار یکی از مرگبارترین در جهان coronavirus شیوع شروع خواهد شد انهدام آن سخت مستند از مارس 4, نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در حالی که هشدار می داد که عجله خروج می تواند باعث شیوع جدید. آقای کونته در یکشنبه دقیق دولت pos-tlockdown قصد دارد برای اولین بار گفت فروشگاه ها و مکانهای عمومی مانند موزه ها می تواند بازگشایی در اواسط ماه مه و کافه ها و رستوران ها در ماه ژوئن. مجالس ترحیم به زودی از سر گرفته شود اما نه جشن توده. سخت اجتماعی فاصله قوانین ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته است.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

کره جنوبی تا حد زیادی حل و فصل مسائل از جمله. هفته گذشته به دولت اجازه داده عبادتگاه ها و ورزشگاه ها و اماکن تفریحی مانند باشگاه به بازگشایی ارائه شده وجود ندارد و ازدحام مردم پوشیدن ماسک و امکانات حفظ سوابق از کسانی که در حضور و نظارت بر شرایط بهداشتی از جمله با در نظر گرفتن درجه حرارت خود را.

زمانی که لی جوان-ha به ورزشگاه رفت و برای اولین بار در هفته او نیاز به پاکسازی دست او را متوسط دو بار و ورزش با یک ماسک.

“این باعث می شود من احساس امن” به گفته خانم لی 25 ساله دانشجوی دانشگاه در کره جنوبی.

کره جنوبی و آرامش اجتماعی آن-فاصله قوانین پس از به طور قابل توجهی پایین آوردن تعداد عفونت های روزانه مورد تأیید حذف از اوج 909 در اواخر ماه فوریه به کمتر از 20 در روزهای اخیر. ایتالیا از سوی دیگر است که هنوز هم ضبط بیش از 2000 مورد جدید روز—رسمی شماره که برگ بسیاری از افراد آلوده که نیست در حال آزمایش.

کره جنوبی توانست تا حد زیادی شامل آن شیوع بدون تحمیل کامل مستند در آن جمعیت با تکیه به جای تهاجمی تست و تماس با ما-ردیابی سیاست.

مقامات ردیابی نزدیک اطلاعات تماس افراد آلوده با دسترسی به اطلاعات شخصی خود را—اطلاعات تلفن همراه کارت اعتباری معاملات و امنیت فیلم—یک فرایند خودکار است که طول می کشد کمتر از 10 دقیقه است. در خطر ابتلا به مردم هم گفت: برای آزمایش و یا به خود منزوی. هر کسی که آلوده است یا در بیمارستان بستری و یا قرنطینه موقت در بیمارستان های تحت نظارت های پزشکی.

اما حتی در کره جنوبی, سلامت, کارشناسان هشدار می دهند که شیوع بیماری های جدید می تواند به سرعت شعله ور. در نشانه ای کره جنوبی مشتاق به بازگشت به زندگی عادی و رستوران ها و کافه های شلوغ شد بیش از آخر هفته. قادر به سفر به خارج از کشور هزاران نفر از کره جنوبی انتظار می رود که به گله به رفت و آمد مکرر جزیره ججو در آینده تعطیلات عمومی , دولت, مقامات گفت.

“مردم شروع به احساس آرامش, اما ما باید به یاد داشته باشید این ویروس هشدار سطح است که هنوز هم در بالاترین سطح خود گفت:” کی موران استاد در مرکز ملی سرطان که مشاوره کره جنوبی دولت در آن Covid-19 پاسخ.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کارشناسان بهداشت می گویند تنها راه برای ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی برای انتقال از مستندات به مرحله بعدی بهداشت و درمان اضطراری است که به تقلید از کره جنوبی را تمرکز گسترده, تست, تماس, ردیابی و جداسازی افراد مبتلا به این ویروس است. اما این نیاز به سرعت بسیج منابع که اغلب فاقد ایتالیا.

“مشکل واقعی خواهد بود که یک نظارت موثر سیستم” گفت: Roberto Burioni یک virologist در میلان San Raffaele بیمارستان. “ما نیاز به ابزار به سرعت قادر به شناسایی خوشه و به سرعت آنها را شامل زمانی که ما انجام می دهیم. و ما نیاز به ردیابی چون جایگزین برای ردیابی است مستند.”

دولت ایتالیا در حال برنامه ریزی به سطح شیب دار تا تست از جمله توسط نورد انگشت خراش آنتی بادی آزمایش—و به سرعت نقشه اطلاعات تماس افراد آلوده از طریق تلفن همراه-نرم افزار تلفن.

“وجود خواهد داشت دیگر خوشه” گفت: Pierpaolo Sileri ایتالیا, معاون وزیر بهداشت. “به سرعت شناسایی موارد خواهد بود مرکزی برای حاوی این بیماری همه گیر.”

اما موانع وجود دارد. همانطور که در دیگر کشورهای اروپایی استفاده از ردیابی نرم افزار تبدیل شده است فرو رفته در جنجال بر سر نگرانی های حریم خصوصی پس از ایتالیا می گوید استفاده از آن خواهد بود داوطلبانه است.

پزشکی کارگر در زمان یک نمونه خون از یک زن به آزمون برای Covid-19 در تبدیل بدنسازی در لومباردی در روز سه شنبه.

عکس: flavio lo scalzo/ایسنا

ایتالیا اخیرا شروع باز کردن درایو-از طریق امکانات تست به طور گسترده ای مورد استفاده در کره جنوبی. در شمال منطقه لمباردی, کانون ایتالیا شیوع این سیستم مراقبت های بهداشتی است که هنوز هم پس کشیده که تست عمدتا محدود به افرادی که در بیمارستان بستری هستند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درس هایی در مورد گام های بعدی می تواند ایالات متحده را یاد بگیرند که از کشورهای دیگر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از افراد بیمار ما یا داشته اند می گوید:” Donatella Albini یک دکتر و یک مقام های محلی در برشا یکی از بدترین ضربه شهرستانها در لومباردی. “من به طور مداوم در فکر که ممکن است هزاران نفر از افرادی که حامل ویروس اما آن را نمی دانند. ما نمی دانم هر چیزی در مورد آنچه اتفاق می افتد در خانه های مردم.”

پزشکان در لومباردی در حال حاضر نگران آن است که بیش از حد بسیاری از مردم در حال حرکت و گسترش این ویروس حتی تحت مستند. ترس و وحشت بسیاری از موارد را چند برابر دوباره به عنوان بیشتر از جمعیت بازگشت به کار.

آقای Sileri معاون وزیر بهداشت گفت که تغییر خواهد کرد و ایتالیا به زودی قادر خواهد بود برای آزمایش مردم سریع تر است. جدید اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای محل کار و کلیدی خواهد بود برای جلوگیری از, تازه, افزایش, عفونت, او گفت:.

“ما می توانیم جلوگیری از قله مانند یکی از ما گفت:” آقای Sileri. “ما آماده هستند و ما باید زمان بیشتری برای آماده سازی.”

باید ایالات متحده را ساخت-امکانات قرنطینه برای coronavirus بیماران با علائم خفیف? وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib پاسخ به این سوال از یک خواننده و توضیح می دهد که آنچه در آن به معنی به خود و قرنطینه در خانه. عکس: لورن جوان/ایسنا

نوشتن به Margherita Stancati در [email protected] و Dasl یون سو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>