پیاده پوشیدن ماسک پیاده روی گذشته نشان از توکیو بازی های المپیک در توکیو در روز دوشنبه.

عکس: kimimasa mayama/شاتر

کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را تا چهار هفته برای تصمیم گیری در مورد امکان به تعویق افتادن توکیو 2020 بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما به عنوان IOC grinds نسبت به آنچه به نظر می رسد اجتناب ناپذیر نتیجه بقیه بازی های المپیک جهان است که به طور موثر در تصمیم گیری برای آن است.

یک روز پس از کمیته بین المللی المپیک برای اولین بار اذعان کرد این است که با توجه به تاخیر عمده پخش شریک کمیته ملی المپیک و حتی یکی از کمیته بین المللی المپیک به اعضای خود نشان داد که آنها انتظار دارند این بازی ها را به حرکت به 2021.

Comcast Corp. NBCUniversal عامل شده است در روزهای اخیر به عنوان اگر توکیو 2020 خواهد بود به تعویق افتاد و به احتمال زیاد تا ماه ژوئیه سال 2021 به گفته افراد آشنا با این موضوع.

که نشانه ای از کمیته بین المللی المپیک بزرگترین حقوق-دارنده—که همراه با کشف Inc. پرداخت بیش از 1 میلیارد دلار برای نشان دادن بازی های 2020 به مخاطبان در آمریکا و خارج از کشور—مهم ترین نشانه در عین حال که بازی های المپیک تابستانی نمی خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

NBCUniversal قرارداد با کمیته بین المللی المپیک نیز جلوگیری از پخش بازی های المپیک در پاییز هنگامی که NFL را به طور منظم شروع فصل یکی از افراد آشنا اضافه شده است. فرد دیگری به این بحث گفت: گفتگوهای شد در درجه اول با تمرکز بر بهداشت نگرانی از ادامه سقوط.

“این فوق العاده و بی سابقه بار, و ما به طور کامل حمایت کمیته بین المللی المپیک تصمیم به گام تا آن سناریو-برنامه ریزی برای بازی های المپیک توکیو” یک NBCUniversal گفت: دوشنبه. “این تصور که ما می توانیم کنترل زمان بازی های المپیک در هر زمان اشتباه است.”

کمیته بین المللی المپیک در بیانیه روز شنبه گفته بود که با توجه به تاخیر بود به سرعت داده پرقدرت پرتاب توسط چند بزرگ ملی المپیک کمیته که در پا به می گویند که صرف نظر از آنچه کمیته بین المللی المپیک تصمیم می گیرد در چهار هفته بعدی آنها نمی شرکت کنند اگر این بازی برای شروع در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده و یا حتی در این سال.

کانادا گفت: آن را نمی خواهد زمینه یک تیم در تابستان سال 2020 است. استرالیا بیشتر رفت و شروع به استفاده از هشتگ #Tokyo2021 در توییتر. رئیس جمهور آلمان در المپیک کمیته Alfons Hoermann گفت: از طریق سخنگوی روز دوشنبه که این سقوط خواهد بود بیش از حد به زودی به نگه داشتن بازی. “ما ترجیح می دهند به تعویق انداختن حداقل به سال آینده” Hoermann گفت.

همچنین در روز دوشنبه کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که در ژاپن بازی خواهد شد به تعویق افتاد فراتر از خود را برنامه ریزی شده در جولای 24 تاریخ شروع با جزئیات به کار می کرد در هفته های آینده.

پوند نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک گفت: “این دقیق می گویند که کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن بازی.”

جدول زمانی رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ را به جلو برجسته شکاف میان به طور سنتی در حال حرکت آهسته المپیک بدن و بسیاری از مردم آنها را نمایندگی کند.

آمریکا Kikkan رندال یک مدال طلای المپیک برنده صلیب کشور اسکی و عضو کمیته بین المللی المپیک گفت که او خوشحال بود برای دیدن باخ اعلام کرد که کمیته بین المللی المپیک بود با توجه به تعویق افتادن بازی اضافه شده است که بسیاری از مردم می خواهید برای دیدن یک تصمیم گیری سریع تر.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

“انتظار چهار هفته است که هنوز هم با قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر روی ورزشکاران ما” گفت: Randall که هم در المپیک ایالات متحده & پارالمپیک کمیته هیئت مدیره. “اگر ما می تواند یک تصمیم است که هر چه زودتر به جای بعد بیایید تصمیم به ورزشکاران است.”

Randall که 37 سال انتخاب شد به کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران کمیسیون با او همکار ورزشکاران رقابت در Pyeongchang 2018 بازی های زمستانی. او اشاره کرد که ورزشکاران استفاده می شود به دقیقه به دقیقه به روز رسانی اخبار در رسانه های اجتماعی و گفت: کمیته بین المللی المپیک است “مشغول تلاش برای انجام کار خود را که آنها همیشه متوجه چقدر مهم ارتباطی است.”

اپیدیولوژی نیز گفت: برای روز است که آن را تبدیل به غیر واقعی به برگزاری بازی های المپیک در این سال به دلایل مختلف.

“همه تجمع جرم ارائه فرصت ها برای انتقال ویروس و مانع توانایی ما برای مهار این بیماری همه گیر” گفت: کری L. Byington معاون اجرایی رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا سلامت که منجر سپس ایالات متحده کمیته ملی المپیک را به بیماری های عفونی گروه مشورتی برای Zika ویروس به چالش کشیده 2016 بازی های المپیک و پارالمپیک در برزیل. “بازی های المپیک و پارالمپیک در حال تجمع جمعی از مقیاس بین المللی.”

اگر وجود دارد در گوشه و کنار جهان دست نخورده به همه گیر در ژوئیه و سپس آنها ایستاده به از دست دادن از یک رویداد است که به معنای واقعی کلمه جمع آوری مردم از هر کشور در این سیاره, کدو تنبل و آنها را با هم و سپس می فرستد و آنها را دوباره به خانه. توکیو بازی ها انتظار می رود را در مورد 11,000 ورزشکاران همراه با صدها نفر از هزاران نفر از مربیان و کارکنان و روزنامه نگاران و طرفداران به ژاپن است.

“چه شما نمی خواهید به اتفاق می افتد این است که برای بازی های المپیک به یک پیوند” که در آن “ویروس می یابد افرادی که نمی آلوده شده است و با استفاده از آن به عنوان یک سکوی پرشی به دیگر نقاط جهان گفت:” Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

و شاید از همه مهمتر برخی می گویند: اگر تعداد موارد کاهش یافته و سپس درس از سال 1918 آنفولانزای همه گیر است که کشنده ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که اجازه پایین گارد خود را.

“اکثر مردم در مرگ موج دوم” از سال 1918 همه گیر گفت: لارنس Gostin مدیر سازمان جهانی بهداشت مرکز بهداشت جهانی قانون است. “حتی اگر شما تا به حال اکثر گلگون سناریو که ما در رکود—و من فکر نمی کنم کسی فکر می کند این-حتی اگر که درست است که داده ها در حال ظهور است که نشان می دهد اگر شما بلند اجتماعی فاصله احتمالا از جمله سفر بیش از حد به زودی شما می توانید یک تجدید حیات.”

ثبت نام برای دریافت ما بازی های المپیک جلسه. گزارش زنده از بازی های زمستانی در Pyeongchang کره جنوبی. دریافت باهوش ترین بینش به صندوق پستی خود تحویل.

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به راشل Bachman در rachel.bachman@wsj.com لیلیان ریزو در Lillian.Rizzo@wsj.com و لوئیس Radnofsky در louise.radnofsky@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im