به عنوان Huawei خلوت در اروپا اریکسون گسترش در چین

واشنگتن جنگ Huawei در نهایت به نظر می رسد محدود به کمک غول پیشرو غربی رقیب اریکسون. اریک 13.20% اما آن را هنوز ترک شرکت سوئدی وابسته برای 5G-فروش تجهیزات در—از همه جا—چین.

اریکسون سهام شروع به پریدن کرد 11% صبح روز جمعه پس از آن نوشته شده در سه ماهه دوم سال نتایج, اما این بیشتر برای انجام با متوسط انتظارات از رشد ستارگان. فروش تخت ثابت در ارز هر چند حاشیه ناخالص در آن فروش — دقت اندازه گیری قیمت گذاری برق در یک بازار تحت سلطه چینی رقابت—افزایش کمی از سال قبل است.

اریکسون هسته شبکه های کسب و کار شده است به طور پیوسته دوره نقاهت بعد از بحران سال 2016.

عکس: aly آهنگ/ایسنا

به لطف سرمایه گذاری در فن آوری اریکسون هسته شبکه های کسب و کار است که مبادرت به فروش تجهیزات برای موبایل, برج شده است به طور پیوسته دوره نقاهت بعد از بحران سال 2016 زمانی که شرکت سرنگون مدیر اجرایی آن صادر شده و یک سود بزرگ هشدار داد. اما مدتها در انتظار ثروت باد اورده از 5G هزینه هنوز به تحقق. همان می رود برای پیش بینی ژئوپولیتیک سود سهام به عنوان Huawei جهانی پیشرفت معکوس شده است.

یکی از مکان های که در آن 5G سرمایه گذاری در حال گرفتن در راه چین است. این بهار اریکسون برنده قرارداد بزرگ برای یک اجرای با شرکت مخابرات چین, تلفن همراه چین و چین Unicom —کشور را به “سه بزرگ” متعلق به دولت حامل. این افزایش آن در سه ماهه دوم فروش اما وزن در سود: قرارداد تمایل به شامل یک صف مقابل حاشیه آمار و چینی اپراتورها قادر به دریافت یک معامله خوب خصوص با توجه به مقیاس و تصویب اولیه از 5G. اریکسون تماس چینی در بازار “استراتژیک است.”

تنها در این هفته انگلستان نقل مکان کرد به ممنوعیت Huawei از شبکه خود را به طور کامل معکوس زودتر سازش به خود اجازه می دهد تا تجهیزات در مناطق تلقی کمتر حساس است. اما اریکسون را شرط بندی در چین در زمانی که آن منطقه در حال حرکت است به فشار Huawei نیست به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. چین علاقه ای به نگه داشتن چشم در غرب 5G تکنولوژی و اریکسون قرارداد برنده تنها آن را یک تکه کوچک از این بازار است که در غیر این صورت توسط هواوی و ZTE.

دولت بریتانیا گفت که آن را به بان کی مون حامل های بی سیم در کشور از خرید جدید Huawei تجهیزات و نیاز به شرکت چینی برای حذف آن از تکنولوژی انگلستان 5G شبکه توسط 2027. وال استریت ژورنال به همسرش خواستگاری توضیح می دهد که اهمیت. عکس: Tolga Akmen/ AFP

قابل توجه ترین جنبه های این سال را به چینی قرارداد مناقصه شد شکست اریکسون اروپایی رقیب نوکیا برای برنده شدن در هر. این شرکت فنلاندی که تغییر مدیران ارشد در اوایل این سال به نظر می رسد که افتاده فن آوری. این بوده است که بسیار مهم تر راننده اریکسون را بازیابی بیش از سه سال گذشته نسبت به واشنگتن هشدار درباره Huawei.

تا کنون Huawei حماسه عمدتا برگزار شد به شبکه سرمایه گذاری به عنوان اپراتور باید منتظر قوانین روشن قبل از splurging هنگفتی در دنده جدید است. هنوز انگلستان تحویل وضوح بیشتری این هفته و سایر متحدان آمریکا ممکن است به دنبال. اتحادیه اروپا مذاکرات زیادی این روزها در مورد “دیجیتالی” و “استقلال استراتژیک” که به نظر می رسد به نفع اریکسون در یک سریعتر اروپایی 5G rollout. شرکت “دیجیتال خدمات” واحد است که توسعه نرم افزار برای اجرای شبکه—ویژه منطقه حساس—ممکن است حتی بیشتر از شبکه های کسب و کار خود را.

سرمایه گذاران به نظر می رسد تمایلی به اریکسون مقدار اعتبار برای این به احتمال زیاد سود قبل از آنها در واقع ضربه زدن به حساب های, شاید به این دلیل از این صنعت ضعیف ضبط ارائه سهامداران بازده بیش از دهه گذشته است. حتی پس از روز جمعه پرش اریکسون را به ارزش سرمایه گذاری است که کمتر از 12 بار نگر سود عملیاتی در مقایسه با 22 بار به صورت گسترده تر اروپا در بخش فن آوری که رسید در طول Covid بحران است.

5G ممکن است اما ساختمان شبکه های تلفن همراه نیست. اجرای جدید شبکه فن آوری خواهد شد بازی بیش از سال و نه ماه اما برای سرمایه گذاران با صبر اریکسون است که هنوز هم به احتمال زیاد و ارزان قیمت برنده است.

نوشتن به استفان Wilmot در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>