به عنوان گرجستان بازگشایی آن ایجاد یک مدل برای امریکا ؟

یک سرباز سابق است که از دست چند تن از دوستان به این ویروس Wayne Dukes قطعا کشتی به عنوان او به تماشای جمعیت پیاده روی در Tybee اسکله.

“وجود ندارد و طبیعی است که رفته است می گوید:” آقای Dukes یک دشت ساکن ، “همه بدانند این از. و مقدار زیادی از آن بستگی به جایی که شما زندگی می کنند و که شما هستند.”

در سراسر کشور در تعطیلات آخر هفته به ارمغان آورد ده ها هزار نفر را به عنوان تمام 50 ایالت شروع به بلند کردن اجسام همه گیر محدودیت در هفته گذشته.

این واقعیت است که گرجستان تا کنون به نظر می رسد برخلاف وحدت ملی که سریع آن بازگشایی کسب و کار که منجر به فاجعه شده است به طور گسترده ای اشاره کرد. وال استریت ژورنال است و لقب آن “گرجستان مدل.”

“آنچه ما در حال شروع به دیدن بسیاری از مالی و اقتصادی در کشور و کاملا رک و پوست کنده مردم شروع به مبارزه با بسیار زشت تصمیم گیری در مورد چقدر مرگ و بیماری هستند که ما حاضر به تحمل به مردم بازگشت به کار به طوری که آنها می توانید پرداخت اجاره خود را و خانواده خود را تغذیه می گوید:” گرگ موری یک دانشمند علوم سیاسی در آگوستا دانشگاه.

Tybee Island, Ga.

گرجستان هلو کارگزار Brandon Jones امیدوار بودم برای یک بنر تعطیلات آخر هفته.

او فکر هلو در روز یادبود در گرجستان خواهد بود مطمئن sellout, بنابراین او به ارمغان آورد 20 جعبه به Tybee Island که منفجر شد با مردم در طول تعطیلات آخر هفته به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است.

اما هلو فروش دور شد با وجود جمعیت. او در زمان سود مشکلات instructively – به عنوان نماد آمریکا با احتیاط پله از زیر همه گیر محدودیت.

همچنین بر روی صفحه نمایش: چالش های پیش رو. مشتریان محلی در بازار کشاورزان در نزدیکی دشت تقریبا تمام پوشیدن ماسک. اما شاید 1 در 100 گردشگران در Tybee ساحل را در روز دوشنبه به عنوان یک تی شرت که گفت: “من جان 2020 همه گیر” آویزان از تیر در فروشگاه مواد غذایی.

“من نگران هستم که مردم محلی را از اقدامات احتیاطی مناسب اما گردشگران ممکن است به اینجا می آیند و می گویند” گرجستان را باز برویم!'” می گوید آقای جونز.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این واقعیت است که گرجستان تا کنون به نظر می رسد برخلاف اجماع است که سریع آن بازگشایی کسب و کار دقیقا یک ماه پیش که منجر به فاجعه شده است به طور گسترده ای اشاره کرد. وال استریت ژورنال لقب آن “گرجستان مدل.”

Patrik Jonsson/کریستین ساینس مانیتور

اقامت گرجستان Brandon Jones فروش هلو در Tybee Island, گرجستان در 25 مه سال 2020 به تمام 50 ایالت شروع بازگشایی اقتصاد خود را. آقای جونز می گوید او شیوه های منطقی “اقدامات احتیاطی” در برابر coronavirus اما نگران است که چند نفر دیگر را زمانی که محدودیت های بلند.

“آنچه ما در حال شروع به دیدن بسیاری از مالی و اقتصادی در کشور و کاملا رک و پوست کنده مردم شروع به مبارزه با بسیار زشت تصمیم گیری در مورد چقدر مرگ و بیماری هستند که ما حاضر به تحمل به مردم بازگشت به کار به طوری که آنها می توانید پرداخت اجاره خود را و خانواده خود را تغذیه می گوید:” گرگ موری یک دانشمند علوم سیاسی در آگوستا در دانشگاه.

“وجود دارد هیچ نرمال”

یک سرباز سابق است که از دست چند تن از دوستان به این ویروس Wayne Dukes قطعا کشتی به عنوان او به تماشای جمعیت پیاده روی در Tybee اسکله.

“وجود ندارد و طبیعی است که رفته است می گوید:” آقای Dukes یک دشت ساکن ، “همه بدانند این از. و مقدار زیادی از آن بستگی به جایی که شما زندگی می کنند و که شما هستند.”

در سراسر کشور در تعطیلات آخر هفته به ارمغان آورد ده ها هزار نفر را به عنوان تمام 50 ایالت شروع به بلند کردن اجسام همه گیر محدودیت در هفته گذشته.

که منجر به برخی از متوسط اقتصادی پیشرفت اما در گرجستان که در آن رستوران ها شده اند قادر به کار به مدت سه هفته ناهار خوردن در ترافیک است که حدود 12 درصد در مقایسه با یک سال پیش.

این اعداد نشان می دهد که با وجود یک بسته بندی اسکله در Tybee Island و بسیار شایع صحنه mobbed استخر احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود در تگزاس و ایالت میسوری بسیاری از آمریکایی ها در حال بدست گرفتن یک محتاط رویکرد به بازگشایی.

که تردید ممکن است کمک کرده اند, مقامات بهداشت عمومی می گویند. گرجستان نورد هفت روز به طور متوسط از موارد جدید کاهش یافته است با توجه به وزارت بهداشت از حدود 728 بر مه 19 به 308 در مه 25. دیگر برگه نشان می دهد تعداد موارد در حال اجرا, مسطح, با وجود افزایش در دولت تست سرعت. که بهبود می آید به عنوان گرجستان مقامات دولتی عذرخواهی کرد هفته گذشته برای اضافه کردن داده های معیوب ساخته شده است که کاهش آن نگاه برجسته تر به نقل از یک پردازش خطا. و در همسایه فلوریدا داده دانشمند Rebekah جونز که رفتار دولت COVID-19 داشبورد ادعا می کند که او از کار اخراج شد برای امتناع از سخن بی معنی وبیهوده اعداد به منظور حمایت از دولت را بازگشایی طرح است.

تگزاس و آریزونا, آلاباما و کارولینای شمالی دیده می شود در میان خوشه بازگشایی حتی به عنوان اعداد در فاصله در نیویورک و نیوجرسی در حال سقوط به عنوان کسانی متحده بیشتر به آرامی سهولت محدودیت.

افسران نگرانی در مورد یک چشم انداز مثبت در ایالت های جنوبی اما اذعان دارد که بزرگ X عوامل از جمله این که آیا آب و هوای گرم ممکن است کمک به پایین نگه گسترش – که در حال بازی کردن در مکان هایی مانند Tybee Island که دیدم حدود 80,000 مردم فرود در آن 3 کیلومتر مربع بیش از آخر هفته روز یادبود.

“سیاست مهم است اما آنچه مهم تر رفتار شخصی می گوید:” کنت Smetters یک طراح در پن وارتون بودجه که پیش بینی COVID-19 عفونت در سراسر ایالات متحده “فرض کنید که این افراد مشاهده این جزئی reopenings به عنوان یک نوع اجتماعی نشانه … که همه چیز خوب و به عنوان یک نتیجه آنها کاهش خود را شخصی و اجتماعی فاصله پس از آن [مرگ] اثر بزرگتر است.”

برخی از کسانی که مصاحبه مانند آقای Dukes ابراز نگرانی در مورد میزان که رهبری و سیاست های حزبی باید رنگی ایالات متحده در پاسخ به یک بیماری همه گیر است که تاکنون نزدیک به 100,000 آمریکا زندگی می کند.

Patrik Jonsson/کریستین ساینس مانیتور

Wayne Dukes و سینتیا واکر از ساوانا را در برخی از خورشید در حالی که نشسته در Tybee اسکله در 25 مه سال 2020 است. آقای Dukes می گوید که او از دست داده و چند تن از دوستان به این ویروس است اما کشتی با چقدر احتیاط را. “شما نمی توانید در ترس زندگی می کنند” او می گوید.

پس از همه این شش هفت سخت ترین ضربه متحده آبی متحده است. ماساچوست, No. 3, اجرا شده توسط کالیفرنیا ، چارلی بیکر. تگزاس که در آن موارد در حال افزایش است هفتم. کسانی آبی متحده – که سهم بالای جمعیت و تراکم آب و هوای سرد بیشتر حمل و نقل عمومی – حدود نیمی از تمام موارد اما تنها یک سوم از این کشور جمعیت.

چگونه حزبی است که تصمیم گیری?

در عین حال تا کنون دولت به رهبری پاسخ به نظر می رسد که تمرکز بر بهداشت عمومی. اکثر فرمانداران خود را دیده اند تصویب رتبه بندی افزایش می یابد, با, اوهایو جمهوری خواه مایک DeWine در شماره 1. فرماندار DeWine بسته دولت خود را به سرعت پایین بود و اولین بار برای ارسال و دانش آموزان در خانه و در دفاع از خود مقامات بهداشت عمومی در برابر حزبی معترضان.

در یک مطالعه از 785 دستور اجرایی از 6 مارس تا مه 11, محقق Maryann فلدمن در بر داشت که “یک حزبی را فراهم نمی کند مقدار اضافی بینش” به دولت پاسخ. تعصب ممکن است یک نقش بزرگتر رفتن به جلو, اما او می گوید.

“این واقعیت که ما شاهد بسیاری از فرمانداران که اصلا به مراقبت در مورد انتخاب مجدد موضوع سفارشات بیشتر نشان می دهد که [رهبران سیاسی] احساس محدود خود را electability می گوید:” خانم فلدمن یک سیاست عمومی استاد دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. “ما باید برای حفظ و تأکید کرد که این یک مشکل بهداشت عمومی است نه یک مشکل سیاسی.”

روز جمعه معاون رئیس جمهور مایک پنس لمس کردن در آتلانتا به ملاقات با رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که دریافت کم نشانه های خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر. در عین حال با وجود یک سری از اشتباه وجود دارد نشانه هایی که او در قمار به حد محدودیت با وجود چندین سنگین شیوع بیماری ممکن است پرداخت می شود.

چه چیزی در پشت یک مدل که موفقیت دیگران عقل متعارف? برخی از کارشناسان نقطه به حرارت و رطوبت است. “آب و هوا خواهد بود پاسخ من می گوید:” مایکل لویت یک استنفورد biophysicist که ردیابی ویروس در یک مصاحبه.

“مثل سوئد”?

و برای محققان به دنبال پویایی و امکان تجدید حیات یک سوال است که در قلب آنچه در اینجا اتفاق می افتد و فراتر از آن: به گرجستان بود امریکا سوئد ؟ و به چه معنا است ؟

“مثل سوئد” پرچم پرواز کرده بر ضد قفل تظاهرات در آمریکا اسکاندیناوی ملت نگه داشته رستوران ها و مدارس باز در حالی که با تکیه بر شهروندان قضاوت حاوی ویروس است. در حالی که آن را فرار از مرگ عظیم عوارض ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ایتالیا و اسپانیا رسیده است که بالاترین سرانه مرگ و میر در جهان در هفته گذشته.

“سوئد واقعا تا به حال تعداد بسیار کمی از مستندات اما مردم نیز تفسیر شده است که به عنوان ما باید شخصا مسئول و حفظ یک مقدار عادلانه اجتماعی فاصله با وجود برخی از رستوران صحنه می گوید:” آقای Smetters. “اما آن است که بسیار متفاوت با فرهنگ و ممکن است آن را آسان تر برای آنها را پس از سوئدی ها [تمایل به] اجتماعی دور” فرهنگی.

حداقل یکی گرجستان مصمم به اتخاذ این مدل حداقل در روح.

“من فرح” برای یک موج جدید, موارد, می گوید آقای Dukes, دشت سرباز. “من امیدوارم که من اشتباه می کنم. اما ما همچنین می تواند زندگی ما را در ترس زندگی می کند.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>