به عنوان کشورهای عضو اتحادیه اروپا برطرف محدودیت های ما بحث بازگشایی اقتصاد

برلین

یکی از grimmest نمادها از شیوع کروناویروس – یک سردخانه در مادرید سرسره – بسته در روز چهارشنبه به عنوان فروشگاه و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در مکان هایی در سراسر اروپا و در حالی که آمریکا با احاطه به طور فزاینده ای حزبی اختلاف نظر بر سر چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است.

به عنوان برخی از فرمانداران در ایالات متحده تا حد زیادی خواه آنهایی که – نقل مکان به بازگشایی همیشه تنوع وسیع تری از کسب و کار دیگران در زمان محتاط تر از روش و تحت فشار از معترضان شکایت که معیشت خود هستند که تخریب و آزادی خود را از جنبش در حال نقض است.

با بحران کاهش, اما به دور از بیش در اروپا و مغازه های کوچک در برلین بازگشایی و محدودیت نیز آرام در دانمارک و اتریش. در فرانسه, صف های طولانی تشکیل شده در خارج از چند مک دونالد درایو-thrus آغاز شده است که در خدمت مشتریان دوباره.

هنوز هم بسیاری از کارکنان و مشتریان ناراحت شد نشان می دهد که بازگشت به حالت عادی است یک راه طولانی ،

“البته من خوشحال هستم که من می توانم باز دوباره و ما می توانیم نگه داشتن سر ما بالای آب” گفت: گالینا Hooge که باز کوچک برلین فروشگاه اسباب بازی برای اولین بار در بیش از یک ماه است. اما او نگران است که برخی از آلمانی ها هنوز هم نمی گرفتن شیوع بیماری های جدی است.

“آرامش بخش قوانین به این معنا نیست که همه چیز است. آن را بیش از کشش طولانی,” او گفت:.

در سراسر اقیانوس اطلس در ساوانا گرجستان که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد که ورزشگاه و سالن می تواند بازگشایی در این هفته سالن ورزشی مالک علامت Lebos گفت: این امر می تواند حرفه ای سهل انگاری به انجام این کار در حال حاضر.

“ما در حال رفتن به یک بردار از مرگ و درد و رنج” او گفت:.

شیوع آلوده بیش از 2.5 میلیون نفر و کشته شدن حدود 180,000 در سراسر جهان از جمله بیش از 45 ، 000 در ایالات متحده با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از رسمی دولت آمار و ارقام هر چند اعداد واقعی هستند که به مراتب بالاتر است.

اگر چه برخی از نقاط داغ مانند ایتالیا و اسپانیا و نیویورک دیده می شود کاهش در مرگ روزانه عوارض و جدید بستری شدن در بیمارستان دیگر مناطق رو به یک تجدید حیات coronavirus.

سنگاپور یک بار یک مدل از ویروس ردیابی و پیشگیری دیدم یک انفجار از موارد جدید و اعلام کرد این امر خود به گسترش مستند به ماه ژوئن است.

در کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت: دو نفر با کروناویروس درگذشت در دولت هفته قبل از اولین گزارش, آمریکا مرگ و میر ناشی از این بیماری در فوریه. 29 در واشنگتن است. این یافته نشان می دهد که COVID-19 شده بود گردش در ایالات متحده زودتر از آنچه قبلا تصور.

اقتصادی خرید اینترنتی از بحران نصب شده به عنوان قیمت نفت رنج می برد حماسی سقوط و سهام ایالات متحده ثبت شده خود را در بدترین حالت از دست دادن در هفته سهشنبه در وال استریت. مجلس سنای ایالات متحده تایید شده نزدیک به 500 میلیارد دلار در coronavirus کمک های اولیه برای کسب و کار بیمارستان و آزمایش است.

در کارولینای شمالی که در آن به لیبریا روی کوپر است نگه داشتن در محل اقامت خود-صفحه اصلی سفارش حداقل یک هفته دیگر صدها نفر در راهپیمایی در اطراف اجرایی عمارت در روز سه شنبه. در میسوری کنگره چند صد با همان خواسته ها دست تکان دادند و پرچم آمریکا و شعار “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!”

و در ویسکانسین ایران قانونی رهبران خواسته دولت دیوان عالی کشور برای جلوگیری از گسترش فرماندار دموکرات اقامت-صفحه اصلی سفارش.

اسپانیا یکی از بدترین ضربه کشورها برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا کودکان از خانه های خود در هفته آینده برای اولین بار در نزدیک به شش هفته.

“من آگاه از تلاش فوق العاده ای که حبس درخواست کرده است از ما کوچکترین عزیزان و خانواده های آنها” نخست وزیر پدرو سانچز گفت.

در این کشور شمار کشته شدگان به حدود 22,000 پشت تنها ایالات متحده و ایتالیا پس از 435 مرگ و میر بیشتر گزارش شد چهارشنبه. اما اعداد منعکس plateauing از وقوع.

در یکی دیگر از امیدوار نشانه یک سردخانه موقت در یک پیست یخ بسته است.

هند تا حدی کاسته یکی از دقیقترین مستندات این هفته اما مقامات بهداشت ترس افزایش موارد است. در شروع ممکن است این کشور در حال برنامه ریزی برای استفاده از مچبند با نصب یک برنامه برای پیگیری جنبش مردم و درجه حرارت بدن.

این فناوری است که با هدف کاهش گسترده نیروی انسانی مورد نیاز برای پیگیری این ویروس در میان این کشور 1.3 میلیارد نفر است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>