به انتخابات نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن در حال مبارزه دوباره. مرتب کردن بر اساس.

پس از یک استراحت از رسمی مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال ramping تا خود فرد در حوادث برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله شنبه شب برای یک رالی در Tulsa, Oklahoma. روز قبل از آن آقای بایدن خطاب به مقامات محلی و صاحبان کسب و کار در داربی, پنسیلوانیا, همه با پوشیدن ماسک و فاصله در سراسر زمین.

سهشنبه, آقای ترامپ رهبری به یوما به دیدار یک تازه به اتمام کشش از مرز دیوار قبل از ارائه سخنرانی برای دانش آموزان در ققنوس. آقای بایدن در ضمن مجموعه ای به نگه مجازی جمع آوری کمک با رئیس جمهور باراک اوباما.

نامزدهای’ چرا تولید نسل منعکس کننده خود را متضاد سبک – آقای ترامپ همواره تغذیه کردن انرژی از جمعیت در حالی که آقای بایدن به سوی چهره به چهره تعامل – و همچنین نگرانی خود را از رای دهندگان به خصوص وقتی که می آید به COVID-19. گسترده تر از آن است که تقویت کننده تا چه حد از “عادی” این فصل سیاسی است اثبات می شود.

“تا کنون این اتفاق می افتند سنتی مانند کمپین می گوید:” متی دیکنسون یک دانشمند علوم سیاسی در Middlebury College در ورمونت. “مثل همه چیزهایی که در سن coronavirus این قلمرو ناشناخته است.”

پس از یک استراحت از رسمی مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ضربه دنباله دوباره. اما قضاوت های اخیر حضور در سیاست به طور معمول باقی می ماند یک راه طولانی ،

هر دو نامزد ramping تا برنامه خود را در شخص اتفاقاتی برای اولین بار پس از coronavirus همه گیر قرار داده و نگه دارید و بر روی تجمع جرم. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله شنبه شب برای یکی از امضا تظاهرات در Tulsa, اوکلاهما به کوچکتر از حد انتظار جمعیت. شرکت کنندگان تا به حال درجه حرارت خود را چک پس از ورود و ارائه شد ماسک های صورت, اگر چه بسیاری از نیست آنها را می پوشند.

سه روز قبل در داربی, پنسیلوانیا, آقای بایدن صحبت کرد فقط دعوت اتاق در حدود دو دوجین از مقامات محلی و صاحبان کسب و کار و خبرنگاران همه با پوشیدن ماسک و نشستن در تعیین دایره سفید فاصله در سراسر زمین.

سهشنبه خود را ارائه میدهد جانبی توسط سمت مقایسه با آقای ترامپ سفر به یوما به دیدار یک تازه به اتمام کشش از مرز دیوار قبل از ارائه سخنرانی برای یک گروه از دانش آموزان در ققنوس. آقای بایدن در ضمن مجموعه ای به نگه مجازی جمع آوری کمک با رئیس جمهور سابق باراک اوباما, اولین مقام 2020 رویداد آقای اوباما میزبانی خود را برای زمانی VP.

نامزدهای’ چرا تولید نسل منعکس کننده خود را متضاد سبک – رئیس جمهور تهمت همواره تغذیه کردن انرژی از جمعیت در حالی که آقای بایدن به سوی کوچکتر حوادث و چهره به چهره تعامل – و همچنین نگرانی ها و اولویت های خود را از رای دهندگان به خصوص وقتی که می آید به COVID-19.

گسترده تر از آن است که تقویت میزان که مبارزات انتخاباتی در هر دو صورت و ماده است و به احتمال زیاد همچنان به شکل همه گیر و آشفتگی بیش نژادی عدالت است. در واقع با کمتر از دو ماه قبل از طرفین در حال برنامه ریزی برای نگه داشتن خود در تابستان کنوانسیون تنها جنبه قابل پیش بینی به 2020 مبارزات انتخاباتی است که تا چه حد از “عادی” این فصل سیاسی است اثبات می شود.

“تا کنون این اتفاق می افتند سنتی مانند کمپین می گوید:” متی دیکنسون یک دانشمند علوم سیاسی در Middlebury College در ورمونت. “مثل همه چیزهایی که در سن coronavirus این قلمرو ناشناخته است.”

عدم قطعیت در اطراف کنوانسیون

آینده کنوانسیون ارائه روشن تضاد بین نامزدهای روش به COVID-19 احتیاطی و همچنین متفاوت حزبی دیدگاه در موضوع حتی به عنوان موارد سنبله در دو دوجین متحده است.

در اوایل سال جاری کمیته ملی حزب دموکرات را به عقب رانده تاریخ از آن کنوانسیون در میلواکی از جولای تا آگوست است. حزب صندلی در حال حاضر می گوید که او مطمئن نیستید از حضور در اندازه و بسیاری از آنها گمان می کنند که حداقل بخشی از این کنوانسیون برگزار خواهد شد آنلاین.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر به تازگی نقل مکان اصلی رویدادهای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی به جکسون ویل فلوریدا پس از ناکامی در رسیدن به توافق با کارولینای شمالی فرماندار دموکرات در مورد نحوه رسیدگی زیادی در فرد کرده است.

اگر این تجمع در تولسا بود هیچ نشانه ای رئیس جمهور هدف از سنتی کنوانسیون ممکن است آسان تر از انجام گفت.

ایان Maule/Tulsa World/AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به سمت مرحله در حالی که هواداران تشویق در طول مبارزات انتخاباتی خود تجمع در BOK مرکز در Tulsa, اوکلاهما, ژوئن 20, 2020.

با وجود این رئیس جمهور ادعا می کنند که تقریبا 1 میلیون نفر درخواست بلیط به Tulsa, رویداد, بخش های زیادی از 19,000-صندلی BOK مرکز خالی باقی مانده است. (این شهر آتش نشانی تخمین زده است که کمتر از 6,200 مردم با حضور در این رویداد در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: 12,000 حضور داشتند.) قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تریبون شنبه شب برای تقریبا دو ساعته درهم و برهم, سخنرانی تیم خود را شکست و یک مرحله که تا به حال شده است برای ایجاد یک سرریز جمعیت است که هرگز محقق نشد.

برخی از کاربران از Infinite یک برنامه رسانه های اجتماعی است که سهام فیلم کوتاه ادعا کرد اعتبار برای پایین تر از حد انتظار مردم در انتخابات در تولسا پس از ویدئوها تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به ثبت نام برای این رویداد و حضور ویروسی رفت. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای آن سرزنش معترضان – که پیش بینی حضور آنها گفت: دلسرد بسیاری از قدیمی تر مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و کسانی که با کودکان خردسال از حضور در. رسانه ها گزارش ها حاکی از تعداد واقعی معترضین نسبتا کم است.

البته هنوز هم قابل توجه است که آقای تهمت بود قادر به رسم هزاران نفر از هواداران در فرد در طول یک بیماری همه گیر. “وجود دارد هیچ مقایسه ای بین این داربی و تولسا حوادث. [آقای بایدن رویداد] به نظر می رسد مانند یک مدرسه ابتدایی کافه تریا در مقایسه با عظیم عرصه است که تهمت پر کرده است و ادامه خواهد داد برای پر کردن” می گوید: Tricia امید یک تجمع کنندگان و عامل املاک و مستغلات از هوستون که صحبت به مانیتور از طریق تلفن پس از این تجمع است.

با این وجود نگرانی در مورد یک تجمع عظیم داخلی در یک دولت با افزایش COVID-19 موارد ممکن است نگه داشته اند برخی از حامیان دور; مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای اعتیاد به مواد مخدره این شماره حضور در پیشبرد ممکن است کار کرده اند و در برابر آنها در این راستا است. و این یک چالش است که به خوبی ممکن است باقی بماند به عنوان ویروس در حال حاضر در چشم انداز مثبت در تعدادی از کشورهای که در آن رئیس جمهور است که انتظار می رود به کمپین مانند آریزونا و تگزاس فلوریدا و کارولینای شمالی است.

پس از تولسا تجمع مبارزات انتخاباتی نشان داد که دو عضو آن پیشرفت تیم بود که با حضور در داخل رویداد آزمایش مثبت برای ویروس. شش دیگر پیشرفت تیم کارگران تا به حال آزمایش مثبت قبل از این تجمع است.

هنوز Randall تهم یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی از مینه سوتا که با حضور 64 تظاهرات از جمله این رویداد در تولسا استدلال می کند که اگر چیزی احتیاطی در تولسا بودند بیش از حد سخت پیچیده ورود روند.

“پس از این تظاهرات است یک چیز بد نیست – ما باید به عقب بر گردیم به حالت عادی و طبیعی جدید است که در حال تحت فشار قرار دادند پایین گلوی ما به عنوان آمریکایی” می نویسد: آقای تام در یک پیام به صورت متن. “من نمی ترسم از ویروس. من می ترسم که اگر بایدن می شود انتخاب من آزادی و آزادی گرفته خواهد شد.”

مزیت بایدن (در حال حاضر)

آقای تهمت نیست این فقط یک تلاش برای نمودار راهی برای بازگشت به حالت عادی. آقای بایدن نیز در بر داشت خود را در مبارزات انتخاباتی محدود تحت شرایط است که در برخی از راه های نامناسب به نقاط قوت خود.

زمان سنجی با این حال پیشنهاد آقای بایدن در موضع قدرت است. یک فاکس نیوز نظرسنجی از اواسط ماه ژوئن است آقای بایدن پیش با 12 امتیاز در سراسر کشور و بررسی های اخیر از بحرانی نوسان متحده مانند میشیگان و فلوریدا و ویسکانسین نیز نشان می دهد آقای بایدن پیش رو است. در حالی که رئیس جمهور مالی قابل توجهی را استفاده بیش از خود را دموکراتیک حریف آقای بایدن را مطرح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس آوردن در حدود 81 میلیون نفر به رئیس جمهور $74 میلیون نفر است.

“در این مثال شما لازم نیست که به جوش اقیانوس. آن را در مورد مبارزه در یک متفکر راه که فعال خود را در رای دهندگان و متقاعد مستقل به در نظر گرفتن رای دادن به شما می گوید:” اسکات Mulhauser سیاسی کارشناس ارتباطات و معاون سابق رئیس ستاد آقای بایدن در انتخابات 2012 بود. “شما در حال رقابت برای تعداد پیروان توییتر شما در حال رقابت برای انتخابات رای.”

زمانی که مبارزه در برابر منفور وقت (آقای تهمت میانگین تصویب امتیاز بیش از چهار سال گذشته 40 درصد قرار می دهد و او را به 13 امتیاز کمتر از میانگین رئیس جمهور) از دیرینه سیاسی حکمت برای یک رقیب همواره به خارج از راه می گوید آلوین Tillery مدیر دانشگاه را مرکز برای مطالعه تنوع و دموکراسی است.

“روزنامه نگاران و صاحب نظران و Twitterati می خواهید به بحث در مورد بایدن مجازی کمپین قابل مشاهده نمی به اندازه کافی می گوید:” آقای Tillery. “اما چرا باید این قوانین طبیعی سیاست تغییر فقط به خاطر آن است آنلاین؟”

در واقع محدود 2020 کمپین در واقع ممکن است با بهره گیری از اشتباه مستعد آقای بایدن که اغلب مبارزات صحبت کردن کاف – و کسی که در طول دموکراتیک اولیه فصل به ندرت جمعیت زیادی را به خود جلب کرد.

“در پایان روز, فکر می کنم در مورد اپتیک از بایدن به سختی قادر به پر کردن یک سالن پذیرایی می گوید:” راشل Bitcofer یک دانشمند علوم سیاسی در کریستوفر نیوپورت دانشگاه. “برای بایدن کمتر قابل مشاهده است او احتمالا بهتر است.”

کمتر از 2500 نفر رسید که برای مثال زمانی میلواکی شهردار تام برت معرفی آقای بایدن به صورت مجازی ویسکانسین “رالی” در اواخر ماه مه. به این رویداد آقای بایدن گذشت ضرب المثلی میکروفن به سن. تامی بالدوین بود که نشستن در مقابل یک دیوار سفید با یک بایدن آرم crookedly ضبط در سمت چپ سر او.

“شما باید بیشتر تهمت حامیان تعامل با کمپین کارکنان [و جانشین] از شما بایدن حامیان تعامل با نامزد واقعی می گوید:” اریک ویلسون جمهوری دیجیتال استراتژیست و مدیر مرکز مبارزات انتخاباتی و نوآوری با اشاره به مجازی حوادث با آقای تهمت خانواده و مشاوران.

آقای بایدن نسبی انزوا به نظر می رسید به خنثی مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. این هفته مدیر کمپین براد Parscale به چالش بایدن تیم به چهار بحث ریاست جمهوری به جای سه.

“این در حال حاضر ثابت شده است که جو بایدن ترجیح مبارزه از آسایش خود را زير زمين” تیم Murtaugh آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مدیر ارتباطات نوشت: در آزادی مطبوعات سه شنبه.

عدم تطابق مبارزات

این اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که انتخابات ریاست جمهوری تا به حال قابل توجه عدم تطابق در روش به کمپین می گوید: باربارا پری مدیر مطالعات ریاست جمهوری در دانشگاه ویرجینیا میلر مرکز.

در سال 1896 جمهوری خواه ویلیام مک کینلی زد “ایوان جلو کمپین” تا حد زیادی از خانه اش در اوهایو — پس از آن هنجار برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری – در حالی که حریف خود را دموکرات ویلیام جنینگز برایان سفر به کشور, ساخت برخی از 600 سخنرانی. آقای Bryan از دست داد اما پس از به نوبه خود از قرن 20th استراتژی خود را در مبارزه میکند هنجار تبدیل شد.

“این شد در مورد تمایل به ارتباط با مردم به طور مستقیم می گوید:” خانم پری. “اما از آن پس در هر حال حاضر و دوباره ما یک پرت.”

اخیرا در سال 1980 دموکرات جیمی کارتر رئیس جمهور آن را احساس خواهد بود لحنی به سفر به این کشور میان ایران و بحران گروگانگیری و تا حد زیادی زد او انتخاب مجدد کمپین از کاخ سفید باغ گل رز. حریف خود را جمهوری خواه و رونالد ریگان برنده در یک زمین لغزش.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>