معاون رئیس جمهور مایک پنس هماهنگی coronavirus وظیفه نیروی کار کرده است تلفن های همراه و صدایی از پیشرو اپیدیولوژی و پزشکان در مورد چگونه به هنر و صنعت در دراز مدت استراتژی ملی.

عکس: یوری gripas/ایسنا

کاخ سفید در حال بحث در مورد کاهش-اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان اوایل هفته آینده در میان یک بحث گسترده تر بیش چقدر ضرر اقتصادی این کشور می تواند خرس برای نجات یک ناشناختنی تعدادی از زندگی تهدید رمان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تهمت است به مردم گفت که او می خواهد به بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما منافع خود را در خلاف جهت مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی از جمله در دولت که باید هشدار داد که دستورالعمل باقی می ماند لازم است.

میلیون ها شغل از دست داده بودند در روز و میلیون ها نفر بیشتر پیش بینی شده برای نابودی کل صنایع خرد به توقف خیابان خالی و مردم سر خم کردن در خانه برای محدود کردن گسترش بیماری. تریلیون دلار پیش بینی شده بود از دست رفته اقتصادی در خروجی; تریلیون شده اند از بین برود در بورس-ارزش بازار و تریلیون بدهی های دولت در جمع خواهد شد در ماه های آینده برای کمک به حمایت از خانواده ها و کسب و کار در تلاش برای پرداخت صورتحساب.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک صدای جیر جیر در اواخر یکشنبه شب. او در ادامه به نشان می دهد او ممکن است شماره گیری پشت فدرال فشار را برای این کشور به عمل اجتماعی فاصله 15 روز.

آقای ترامپ گفت: بعد از آن در روز در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که دولت او را به یک تصمیم در مورد “باز کردن در کشور ما” پس از 15 روز به پایان می رسد اما گفت که اتفاق می افتد “خیلی زودتر از سه تا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد.”

“امریکا را دوباره و به زودی برای کسب و کار باز” او متعهد شده است. “آن را نمی خواهد که طولانی است.”

اجتماعی-فاصله دستورالعمل دستور همه آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر نشسته رستوران ها و تجمعات بیش از 10 نفر در میان سایر مراحل است. یک دولت رسمی گفت: کاخ سفید در حال بحث در مورد هدف قرار دادن محدودیت در گروه های آسیب پذیر مانند نیاز به افراد سالمند و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی را بیشتر احتیاطی از جوان با افراد سالم. چنین تغییر ممکن است اتفاق می افتد بلافاصله پس از 15 روز از پایان دوره رسمی گفت که کاخ سفید عامل با یک “درجه بالایی از احتیاط.”

در ضمن فرمانداران و شهرداران سراسر کشور باید نورد خود را محدودیت ها و بستن مدارس و بسیاری از کسب و کار خرده فروشی.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه اذعان کرد که تجارت آف و در دفاع از دولت خود تصمیم به بستن تمام غیر ضروری کسب و کار و ممنوعیت تجمعات غیر ضروری از هر اندازه. “من بسیار افتخار از این اقدامات گرفته شده برای رسیدگی به بحران بهداشت عمومی. …اما من نیز بسیار آگاه است که آن را غیر قابل تحمل برای اجرای این دولت و این کشور با اقتصاد بسته او گفت:” در یک کنفرانس خبری در آلبانی.

ریسک به ندرت بالاتر بوده است برای ملت: خطر مرگ به میلیون ها نفر و هزینه میلیون ها شغل و بالقوه ورشکستگی اگر کسب و کار و خانواده ها نمی تواند کسب پول نقد جریان به پرداخت صورتحساب خود را.

بخش خصوصی و اقتصاددانان پروژه تلفات بحران شامل 5 میلیون شغل را از دست داده و 1.5 تریلیون دلار از دست رفته اقتصادی خروجی. سهام ایالات متحده در حال حاضر از دست داد $12 تریلیون دلار در ارزش از اواسط ماه فوریه و در سطح جهانی و زیان را خرد $26 تریلیون دلار از سرمایه گذار اوراق بهادار. در ضمن یک حمایت اقتصادی بسته بودن جعلی در کنگره که اقتصاددانان برآورد دو برابر خواهد شد و فدرال با کسری بودجه نزدیک به 2 تریلیون دلار در سال جاری و احتمالا در آینده ،

در همان زمان به طور گسترده ای ذکر شده مطالعه توسط امپریال کالج لندن هشدار آمریکا چهره 2.2 میلیون مرگ و میر ناشی از این ویروس اگر آن را نشانی از هیچ چیز برای جلوگیری از گسترش آن.

مجلس سنا با شکست مواجه برای رسیدن به یک توافق در یک $1.3 تریلیون نجات بسته نخست وزیر ژاپن می گوید: توکیو 2020 بازی می تواند به تعویق افتاد و بازارهای جهانی نگاه مجموعه ای دیگر آشفته هفته. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Victor J. آبی/گتی ایماژ

لارنس سامرز, یک استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد و سابق وزیر خزانه داری ایالات متحده گفت: بسیاری از این اقتصادی تلفات خواهد بود هدف قرار دادن ایالات متحده حتی بدون دولت موظف محدودیت. ترس از سرایت خواهد بود به احتمال زیاد رانندگی مردم خود به خود برای جلوگیری از رستوران هواپیما و ballparks حتی بدون دولت مقرر مانند حکم در نیویورک و کالیفرنیا که مردم در خانه بمانند.

“بخش بزرگی از دررفتگی ناشی از کروناویروس و نه با سیاست پاسخ ناشی از کوروناویروس” آقای سامرز گفت. “من فکر نمی کنم ما نیاز به نوبه خود به یک دلار در مقابل زندگی چیز در این مرحله است.” او گفت: بهترین انتخاب بود و به احتمال زیاد پرداختن به سلامتی خطر, درمان آسیب های اقتصادی و پس از آن کار برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر.

کاستن از دستورالعمل ها را اجرا شمارنده برای کارشناسان بهداشت عمومی که باید گفت: پایدار اجتماعی فاصله مورد نیاز است تا ایالات متحده در توسعه یک تست شدید رژیم به شناسایی و جداسازی موارد است. این ویروس می تواند از گسترش زمانی که مردم بدون علامت.

شده است وجود دارد تنش در داخل دولت فدرال coronavirus تیم برای ماه بین سلامت کارشناسان و مشاوران اقتصادی کشتی با تجارت آف.

دکتر جروم Adams ایالات متحده جراح عمومی گفت: روز دوشنبه دستورالعمل های فدرال مشغول به کار بودند اما که “مشکل این است که ما واقعا نیاز بیشتر مردم به طور جدی از این.” او گفت: در فاکس نیوز: “مردم در خانه بمانند.”

لری Kudlow بالای کاخ سفید, مشاور اقتصادی, ابراز نگرانی در مورد اثرات اقتصادی سفارش آمریکایی ها به ماندن در داخل. “در برخی از نقطه شما باید به خودتان بپرسید که آیا این خاموش است انجام بیش از آسیب خوب,” او گفت: CNBC. در یک فاکس نیوز مصاحبه در روز قبل از آن, او گفت:, “ما قصد داریم تا به برخی از مشکل تجارت آف” و اضافه کرد که او گفته بود به رئیس جمهور در مورد این موضوع.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که هماهنگی coronavirus وظیفه نیروی کار کرده است تلفن های همراه و صدایی از پیشرو اپیدیولوژی و پزشکان در مورد چگونه به هنر و صنعت در دراز مدت استراتژی ملی با توجه به دو نفر آشنا با مباحث. سوالات خود را تکرار شده است که تعداد فزاینده ای از آمریکایی: هنگامی که و چگونه می خواهد این پایان ؟

برخی از سوژه متحرک از روبرو و حتی هجوم مستندات به عنوان سخت گیرانه. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis حاضر نزدیک به سواحل برای شکستن بهار. آمریکا اتاق بازرگانی خواست رئیس جمهور تهمت به اعلام طیف گسترده ای از کسب و کار نیز ضروری به این کشور از طریق همه گیر از جمله بانک ها و فروشگاه های سخت افزاری و لوله کش و پاک کننده ها و خشک تاکسی و laundromats, در میان دیگران.

حتی در میان دانشمندان که به مطالعه بیماری های همه گیر برخی از آنها شروع به تعجب در مورد هزینه مبارزه با این بیماری است. مایکل Osterholm یک دانشگاه مینه سوتا متخصص بیماری های خراشیده برخی از این علم در جامعه زمانی که او پیشنهاد کرد اجازه دادن به افراد در معرض خطر کم از بیماری جدی ادامه کار برای حفظ اقتصاد در رفتن.

“این مانند یک مینیاپولیس بلیزارد که ضربات را از طریق” او گفت: وال استریت ژورنال. “آن را مانند یک مینیاپولیس زمستان که طول می کشد برای ماه می باشد.”

کاخ سفید بر اساس آن تصمیم به اصرار اجتماعی فاصله—محدود کردن مردم به تجمعات, بستن کسب و کار و مدارس و اطمینان مردم در حفظ و 6 فوت از هم جدا در امپریال کالج لندن در گزارش این ماه که حدود 2.2 میلیون مرگ و میر رخ می دهد و بدون آن, در علاوه بر این به جداسازی افراد آلوده و قرنطينه از اعضای خانواده خود را.

نیل فرگوسن, اپیدمیولوژی که مشغول به کار در این گزارش در حال حاضر شما با کوروناویروس.

چهره های کلیدی در Covid-19 مبارزه

هزینه های

• $26 تریلیون جهانی ارزش سهام از دست رفته از اواسط ماه فوریه

• 5 میلیون پیش بینی شده سال 2020 از دست دادن شغل در آمریکا

• 1.5 تریلیون دلار پیش بینی شده از دست رفته اقتصادی ایالات متحده خروجی در سال 2020

خطرات

• 2.2 میلیون پیش بینی مرگ و میر در ایالات متحده با هیچ عمل

برچسب قیمت

• 2 تریلیون دلار پیش بینی شده آمریکا کسری بودجه در سال مالی 2020

• $17.5 تریلیون فعلی فدرال ایالات متحده بدهی های برگزار شده توسط, عمومی

• $517 میلیارد افزایش در فدرال رزرو منابع Jan. 29 مارس 18

توجه: بر اساس وال استریت ژورنال گزارش فدرال رزرو و خزانه داری کالج امپریال لندن FactSet

کشورهای رو به همان معضل در پاسخ به روش های مختلف. ایتالیا به تدریج قفل کردن بخش هایی از کشور و در حال حاضر بسته شده است اما خدمات ضروری و دستور داد مردم را به ماندن در خانه به جز برای کار و یا بهداشت و درمان برخوردار است. دولت انگلیس تا به حال اجتناب دقیق اقدامات انجام شده در جاهای دیگر تا روز جمعه هنگامی که آن را دستور داد تمام بارها و رستوران ها و کافه ها و سالن های ورزشی و سالن های تئاتر به نزدیک است. هند روز یکشنبه آزمایش در سراسر کشور یک روز داوطلبانه shutdown که در آن از مردم خواسته شد به اقامت در خانه های خود و اکثر کسب و کار بسته شدند.

در ایالات متحده کارشناسان بهداشت خواسته اند که ادامه داد: خاموش شدن ناگهانی تا کشور ایجاد توانایی برای تست برای شناسایی و قرنطینه افراد آلوده. اما این کشور است که تا کنون در آن تست توانایی با کمبود بحرانی مواد شیمیایی و لوازم بلندی که هنوز معلوم نیست که آیا آن می تواند ماه ها یا حتی سال برای اجرای تست استراتژی است که فعال سنگاپور و کره جنوبی شامل موارد در حالی که عمده عصری اقتصاد خود را در حال اجرا است.

اقتصاددانان می گویند دم بحث در مورد هزینه های اقتصادی از مبارزه با کروناویروس است که یک کمی شبیه بحث جهانی در مورد تغییر آب و هوا. در هر دو مورد دانشمندان پیش بینی گسترده انسانی از دست دادن بدون عمل, اما این اقدام نیاز به اقتصادی قربانی.

خالی خیابان در مرکز شهر لس آنجلس است. بخش خصوصی و اقتصاددانان پروژه coronavirus تلفات شامل 5 میلیون شغل را از دست داده و 1.5 تریلیون دلار از دست رفته اقتصادی خروجی در آمریکا

عکس: apu گومز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این تفاوت مهم بین بحث آب و هوا و coronavirus است که بحث آب و هوا در حال حاضر بازی کردن glacially برای سال. عواقب ناشی از این مشکل و سیاست پاسخ پیش بینی شده رخ می دهد به تدریج در دهه های آینده. با coronavirus این تجارت آف در حال ساخته شده فقط در چند هفته با انسان ضرر اقتصادی و تلفات اتفاق می افتد همه در یک بار.

“این همان چیزی است که با تغییر آب و هوا, اما در یک مقیاس زمانی متفاوت” گفت: James Hammitt, یک استاد اقتصاد و تصمیم گیری در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

یک گوشه ای از اقتصاد توسعه یافته ابزار است که محققان می گویند می تواند کمک به در مقیاس آنچه که ملت در برابر. این “ارزش آماری زندگی” اقدامات برآورد آنچه که مردم در حال حاضر به پرداخت برای کاهش احتمال مرگ.

اقتصاددانان استخراج اعداد از نظرسنجی ها و از طریق استنتاج از کار فردی انتخاب برای مثال با نگاه کردن چقدر اضافه شده جبران خسارت مردم تقاضا برای انجام این کار در معرض خطر مشاغل مانند ورود به سیستم, ماهیگیری در اعماق دریا و یا بام.

ارزش-از-آماری-زندگی اقدامات به طور معمول استفاده می شود توسط دولت فدرال برای محاسبه هزینه ها و منافع طیف گسترده ای از بهداشت و محیط زیست, مقررات, که همچنین با تجارت آف بین امنیت عمومی و اقتصادی هزینه.

W. پوست گوساله و بره Viscusi یک دانشگاه اقتصاد و حقوق استاد و رهبر در این ارزیابی برآورد ارزش آماری زندگی در حدود 10 میلیون دلار. این تعداد به معنی یک جامعه آمریکا از 100,000 مردم در پرداخت به طور متوسط 100 دلار در هر فرد به منظور کاهش خطر است که یک فرد در جامعه خواهد به طور تصادفی کشته می شود توسط برخی از تهدید. جامعه اساسا پرداخت 10 میلیون دلار برای کاهش این خطر وجود دارد که یکی در میان آن خواهد مرد.

حتی در شرایط عادی این قبیل اقدامات پیچیده و بسیاری از عوامل. برای مثال باید زندگی یک کودک داده شود به همان مقدار به عنوان زندگی هشتاد ساله? چگونه می توانم شما حساب اختلاف سن برای یک بیماری که افراد مسن ترین ؟ یک زندگی در لائوس ارزش به عنوان مقدار به عنوان در ایالات متحده آمریکا ؟ اکثر مردم می گویند زندگی در هر دو کشور است که برابر با ارزش اما محاسبات بر اساس چقدر یک فرد خواهد پرداخت به کاهش خطر مرگ و به دلیل درآمد پایین تر هستند در لائوس در ایالات متحده به ارزش آماری از زندگی وجود دارد پایین تر بیش از حد.

در این مورد ناشناخته ها به خصوص بزرگ, یادداشت یوسف Aldy یک استاد دانشگاه هاروارد و مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهور. میزان مرگ و میر این ویروس خود به خود ناشناخته است. چون تست شده است به خصوص پراکنده در آمریکا هیچ کس می داند که چگونه گسترده آن در جامعه و یا چگونه به شدت از نقل و انتقال آن از فردی به فرد دیگر.

“این سخت است که حتی ارزیابی احتمالات,” او گفت:.

آقای Viscusi با اشاره به یکی دیگر معمای. دررفتگی اقتصادی باعث می شود خود را از مشکلات سلامتی.

“میزان مرگ و میر پس از افزایش دوره بیکاری و درآمد از دست دادن” او گفت:. “حتی اگر سلامت خود را تنها نگرانی و هزینه های مالی در نظر گرفته نمی اتخاذ پیشگیری تلاش است که محدود کردن عوارض بر درآمد مهم است.”

ایالات متحده باید حاضر به تحمل هزینه های قابل توجهی برای غلبه بر این ویروس به دلیل آن چیزی است که می تواند آبشار از کنترل خارج گفت: آقای Hammitt در دانشگاه هاروارد.

چقدر هزینه دارد ؟

“من نمی دانم” او گفت:.

نوشتن به جان Hilsenrath در jon.hilsenrath@wsj.com و استفانی زره در stephanie.armour@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im