در حاليکه تعداد جهانی کويد روز چهارشنبه از ۷۰۰۰۰۰ نفر پيشی گرفت، با مرگ يک نفر از ويروس در طول دو هفته گذشته، در هند تعداد تنها روز ها برای اولين بار از ۹۰۰ نفر گذشت. در حالی که این یک راحتی است که نرخ مرگ و میر پایین آمده است به 2.1٪, موارد جدید در حال افزایش به سرعت.

مهم است که توجه داشته باشید که افزایش است دیگر توسط دهلی نو، ماهاراشترا و تامیل نادو سوخت حتی اگر در میان این دهلی تنها موفق به خم منحنی ویروس در این نقطه است.  همه گیر در حال حاضر تعقیب ایالات دیگر مانند بیهار، اوتار پرادش و بنگال است. بسیاری از نقاط جدید بسیار بدتر از مناطق ی که در ابتدا توسط ویروس ویران شده مجهز شده اند. این کار نیاز به هماهنگی و پشتیبانی مرکزی زیادی برای مبارزه با ویروس در بخش های.

همچنین خوانده شده: 56,282 موارد جدید فشار هند Covid-19 تعداد به 19,64,536; تعداد تلفات به 40,699 نفر می رسه

دو ابزار مهم در این مبارزه همچنان ماسک و آزمایش است. تشویق و اطمینان از استفاده مناسب از اولین دروغ ها به خوبی در ظرفیت های دولتی، و در اینجا آن دولت و دولت محلی است که باید ارائه است. اما در آزمایش، به خصوص آزمایش RT-PCR که استاندارد طلا تشخیص Covid است، ظرفیت های آزمایشگاهی نیاز به فورج جدی در بسیاری از نقاط کشور دارند. این کار باید با حمایت مرکزی انجام شود.

تست سریع تر آنتی ژن نقش دارد اما هیچ جایگزین برای آزمایش RT-PCR.  آنطور که مدیر کل ICMR دکتر Balram Bhargava روز سه شنبه گفت، در ابتدا آزمایش های سریع آنتی ژن تنها شامل 5-6 درصد از کل آزمایش های انجام شده در یک روز است، اما در حال حاضر ما بسیاری از ایالات مانند اوتار پرادش قریب به اتفاق تکیه بر RATs. اما از آنجا که این آزمایش ها می توانند تعداد زیادی از موارد بدون علامت را از دست نداده، بسته به آنها به تنهایی نمی تواند به ما کمک کند تا انتقال ویروس را محدود کنیم. ساختمان زیرساخت برای آزمایش RT-PCR ممکن است سخت باشد. اما هيچ فراري ازش نيست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو