به عنوان Covid-19 واکسن کار هل جلوتر محققان پروب ایمنی

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

در سال 2017, محققان دریافتند که برخی از کودکان که یک واکسن جدید علیه گرمسیری بیماری دانگ بعد آمد پایین با یک مورد شدید بیماری را وادار به تولید به طور موقت متوقف شود. در حال حاضر محققان در حال توسعه coronavirus واکسن با هدف جلوگیری از سرنوشت است که می توان از حرکت سریع و تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

محققان می گویند که آنها طراحی کرده اند Covid-19 واکسن در راه است که هدف را به مطمئن شوید که آنها به مبارزه با عفونت و بلکه بدتر از آنها.

بزرگ, نهایی, مرحله محاکمه شروع به زیر راه را دنبال نشانه ای از عوارض جانبی نادر مانند آنهایی که به وجود آمد که برای واکسن تب دانگ و دیگر شرایط تنفسی از جمله دیگر coronaviruses. از عوارض نادر شناخته شده به عنوان بیماری افزایش به دلیل آن بدتر این بیماری واکسن قرار است به محافظت در برابر یک نگرانی برای واکسن تحقیقات به طور کلی.

“من فکر می کنم این مهم است که ما انجام سریع واکسن توسعه اما من همچنین فکر می کنم این مهم است که ما آن را انجام دهد با خیال راحت گفت:” دکتر بارنی گراهام معاون مدیر واکسن مرکز تحقیقات در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

او گفت که او دیده نشده و هر گونه مناطق از نگرانی در تست به تاریخ coronavirus واکسن.

مدرن , Inc., Pfizer Inc. و دیگر شرکت ها می گویند خود را coronavirus واکسن نشان داده اند که به طور کلی امن و قابل تحمل در مراحل اولیه آزمایش در تعداد کمی از مردم است.

یک پژوهشگر آثار بالقوه واکسن برای coronavirus در Pfizer و در آزمایشگاه در رودخانه مروارید, n. y.

عکس:
فایزر/ایسنا

واکسن طراحی شده برای تولید سیستم ایمنی بدن عوامل از جمله آنتی بادی که قفل بر روی یک ویروس و در نتیجه خنثی کردن آن است. در موارد بیماری, افزایش, اما, ایمنی, عوامل عمل در راه است که تسهیل تکثیر ویروس است.

این عارضه می تواند خطرناکی افزایش شدت بیماری در افراد در معرض پاتوژن پس از آنها دریافت عکس.

گذشته از تاثیر شرکت سانوفی SA دانگ واکسن Dengvaxia, نشانه های بیماری افزایش مانع توسعه یک واکسن تجربی علیه respiratory syncytial virus یا RSV پس از مطالعات انجام شده در کودکان در اواسط دهه 1960 تشخیص اثر جانبی.

ایمنی مسئله اتحاد ماند تلاش را به بازار یک واکسن جدید کروناویروس چون نشانه ای از بیماری بهبود به وجود آمد و در تحقیقات به واکسن برای سایر coronaviruses.

محققان مطالعه تجربی واکسن در برابر کروناویروس که باعث شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس در سال 2002 دریافتند که واکسن در موش های توسعه یافته و پیشرفته بیماری و زمانی که در معرض ویروس. هیچ سارس واکسن تایید شده اند برای انسان است.

برای جلوگیری از این عارضه coronavirus واکسن محققان گامهای مانند در دسترس با کیفیت بالا و آنتی ژن چیزی واکسن یا ارائه یا تولید در بدن را به دنبال مورد نظر پاسخ ایمنی است.

برخی از محققان طراحی شده آنتی ژن بر اساس “سنبله” پروتئین موجود در سطح coronavirus گراهام گفت. این ویروس با استفاده از سنبله پروتئین به چفت بر روی سلول های انسانی و به دست آوردن ورود.

استخدام متخصصان در معیار پژوهش تلفن تماس به خط تا مردم برای واکسن محاکمه.

عکس: بیل مک کالو برای وال استریت ژورنال

برخی از واکسن در حال توسعه شامل چیزی شبیه سنبله پروتئین خود را در حالی که دیگران حمل ژنتیکی کد آموزش بدن خود سلول را که پروتئین است.

با تمرکز بر روی سنبله پروتئین یک واکسن می تواند در درجه اول تولید به اندازه کافی “خنثی” آنتی بادی برای جلوگیری از ویروس گراهام گفت و بالقوه جلوگیری از تخم ریزی بیش از حد بسیاری از دیگر سیستم ایمنی بدن عوامل که ممکن است متصل به بخش های دیگر از ویروس و مشکوک در بیماری افزایش. او گفت: این را باید ثابت شود در مطالعات.

در حالی که محققان را هدف قرار داده اند سنبله پروتئين در آزمايش واکسن برای خاورمیانه سندرم تنفسی و سارس, none پیشرفته به تایید شود به صورت گسترده استفاده کنید.

Johnson & Johnson, که در حال توسعه یک واکسن با هدف قرار دادن سنبله پروتئین و انتظار می رود برای شروع تست انسان در این ماه می گوید: فن آوری آن است که طراحی شده برای استخراج سطوح بالایی از آنتی بادی خنثی و یک نوع پاسخ از دیگر سیستم ایمنی بدن به عوامل شناخته شده به عنوان سلول های T.

طراحی می تواند به کاهش خطر واکسن بیماری مرتبط با تقویت گفت: Hanneke Schuitemaker های ویروسی واکسن کشف در J&J.

از آنجا که واکسن داده می شود به افراد سالم برای جلوگیری از بیماری به جای درمان داده شده به یک فرد بیمار—آستانه ایمنی است که به طور معمول بیشتر از مواد مخدر است.

حدود 20 coronavirus واکسن در انسان, تست و 140 بیشتر در توسعه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

مرحله نهایی یا مرحله 3 محاکمه شروع این ماه ثابت خواهد کرد بسیار مهم برای ایجاد که coronavirus واکسن نیست افزایش خطر ابتلا به بیماری افزایش, محققان می گویند از آنجا که این مطالعات را تست در ده ها هزار نفر از افراد همان دوز عمومی است که انتظار می رود دریافت خواهید کرد اگر عکس مجاز برای استفاده است.

“شما نمی خواهد می دانم که اتفاق می افتد تا زمانی که شما به کسی که واکسینه و پس از آن در معرض” موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر فرانسیس کالینز گفت: در مصاحبه ای با اشاره به خطر ابتلا به بیماری افزایش.

در اوایل مرحله مطالعات برخی از coronavirus واکسن افراد با تجربه گذرا تب یا درد اسلحه پس از واکسیناسیون شرکت گفت. این عوارض ربطی به بیماری افزایش به نظر می رسد برجسته تر در افرادی که موفق به دریافت بالاترین دوز آزمایش شرکت گفت.

مشابه عوارض جانبی دیده شده است در واکسن های مورد استفاده برای بیماری های دیگر.

داوطلب کارول کلی دریافت تجربی مدرن واکسن در آتلانتا.

عکس: کارول کلی

کارول کلی دریافت دوم از دو دوز مدرن است واکسن آزمایشی در ماه مه در یک کارآزمایی بالینی در دانشگاه اموری در آتلانتا. صبح روز بعد 61 ساله متخصص تغذیه گفت: او از خواب بیدار با احساس سرگیجه “و در حدود نیمی از یک انگشتانه پر از انرژی است.”

بقیه روز او گفت: او احساس خستگی و سردرد می شود. او در زمان بین برنده های درد و علائم رفته بودند روز بعد و او احساس خوب همیشه از او گفت:.

مدرن افسر ارشد پزشکی تل Zaks گفت: این شرکت انتظار می رود برخی از مردم به عوارض و یکی از اهداف اصلی از آزمایش اولیه است برای پیدا کردن که دوز سطوح امن ترین.

واکنش های خاص مانند خستگی می تواند یک سیگنال که واکسن است که در حال حرکت تنظیم مورد نظر پاسخ ایمنی است. “شما پرداخت قیمت در برخی از علائم به آموزش سیستم ایمنی بدن” را آماده دفاع در برابر coronavirus دکتر Zaks در مصاحبه ای گفت:.

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>