به عنوان کشورهای نوار پزشکی صادرات برخی از پیشنهاد ممنوعیت ممکن است نتیجه معکوس

محدودیت در صادرات دارو و تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس نشو و نما از آغاز سال است.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان جدید کروناویروس است جاروب در سراسر جهان دولت ها به قرار دادن فشار بر تجارت حیاتی لوازم پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با آن است.

ایالات متحده در این هفته به استناد یک جنگ کره-عصر قانون و دستور داد 3M Co. به توقف صادرات آن ماسک محافظ به کانادا و آمریکای لاتین و اولویت بندی فروش به دولت فدرال است. در همین حال مقامات آلمانی گفت: حمل و نقل از ماسک صورت دستور از یک تولید کننده ایالات متحده و به مقصد آلمان کشف و ضبط شد در فرودگاه بانکوک و منحرف به آمریکا

این آخرین نمونه از یک روند است که ریشه در دهه تعمیق جهانی شدن—و برخی از اقتصاددانان و مدیران آن می گویند خطرات تضعیف تلاش ها برای توقف این ویروس را گسترش.

محدودیت در صادرات مواد مخدر, مواد شیمیایی, ماسک صورت هواکش و سایر تجهیزات حیاتی برای توقف پاتوژن نشو و نما از ابتدای سال به عنوان تعدادی از موارد در سراسر جهان است spiraled.

بیش از 1.08 میلیون نفر در حداقل 181 کشورهای آلوده شده اند و بیش از 58,000 مرگ و میر مرتبط شده اند به اشکال با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

گدا همسایه تو

محدودیت در صادرات تجهیزات پزشکی نشو و نما به طور بالقوه مانع جهانی مبارزه با کروناویروس

کشورهای با کروناویروس مربوط به صادرات ممنوعیت یا محدودیت

ممنوعیت صادرات

صادرات محدودیت یا محدودیت

انگلستان ممنوع صادرات

80 داروهای

روسیه

تایوان

ممنوع

ماسک

صادرات

در Jan. 24

چین

برزیل

آفریقای جنوبی

ممنوع صادرات

hydroxycholorquine,

چهره max hand sanitizer,

و داروهای دیگر

ممنوعیت صادرات

صادرات محدودیت یا محدودیت

انگلستان ممنوع صادرات

80 داروهای

روسیه

تایوان

ممنوع

ماسک

صادرات

در Jan. 24

چین

برزیل

آفریقای جنوبی

ممنوع صادرات

hydroxycholorquine,

ماسک صورت ضد عفونی کننده دست,

و داروهای دیگر

ممنوعیت صادرات

صادرات محدودیت یا محدودیت

انگلستان را ممنوع کرده است

صادرات 80 داروهای

روسیه

تایوان

ممنوع

ماسک

صادرات

در Jan. 24

چین

برزیل

آفریقای جنوبی

ممنوع صادرات

hydroxycholorquine,

ماسک صورت ضد عفونی کننده دست,

و داروهای دیگر

ممنوعیت صادرات

صادرات محدودیت یا محدودیت

روسیه

چین

1

2

3

برزیل

تایوان ممنوع ماسک صادرات در Jan. 24

1

آفریقای جنوبی ممنوع صادرات

hydroxycholorquine صورت, ماسک ضد عفونی کننده دست و داروهای دیگر

2

انگلستان ممنوع صادرات

80 داروهای

3

منبع: جهانی تجارت هشدار

برای دولت به شدت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در درون مرزهای خود را مسدود کردن صادرات در داخل کشور تولید سلاح در برابر پاتوژن به معنی corralling منابع بیشتر برای حفظ شهروندان خود را سالم. برخی از ترس کمبود و افزایش قیمت های داخلی اگر خریداران خارج از کشور ضربه محکم و ناگهانی تا آنچه در دسترس است.

اما برخی از اقتصاددانان می گویند چنین استدلال کوته است و ممکن است نتیجه معکوس. محدودیت در صادرات خطر جلوگیری از تولید کنندگان از سرمایه گذاری در ظرفیت های جدید برای پاسخگویی به افزایش تقاضا تشدید بسیار تامین فشار دولت مایل به جلوگیری از. کشورهای محروم تجهیزات ممکن است مقابله به مثل با آسیب رساندن به محدودیت های خود را. و خودداری از لوازم ضروری از کشورهای فقیر بیمار مجهز به مبارزه با سرایت نه تنها خطرات زندگی می کند اما به این ویروس یک شانس برای زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای بازگشت و انتقام ویران کردن همه را دوباره و دوباره.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا این است که انسان عوارض بد سیاست تجارت گفت: Simon Evenett استاد بین المللی تجارت و توسعه اقتصادی در دانشگاه سنت Gallen در سوئیس.

در ماه مارس به تنهایی دولت ها در سراسر جهان معرفی 70 جدید صادرات محدودیت و بیشتر در حال تحمیل تقریبا روزانه به گفته آقای Evenett که منجر تجارت جهانی هشدار دانشگاهی پروژه که از سال 2009 تا به دنبال تحولات در سیاست های تجاری.

بیش از 80 تحمیل گردیده و از آنجا که ویروس دولتی در چین در اواخر سال گذشته. چهل کشور در حال حاضر آشکار ممنوعیت در محل بر صادرات برخی مواد مخدر, مواد دارویی یا تجهیزات پزشکی از جمله هند و ترکیه و روسیه و انگلستان و عربستان سعودی است.

در جای دیگر کنترل صادرات شده اند سخت تر: اتحادیه اروپا کره جنوبی و اندونزی را متوقف کرده اند و از آشکار ممنوع کرده اند اما با این وجود محکم صادرات کنترل با تنظیم محدودیت در حجم برخی از محصولات است که می تواند صادر شود و یا نیاز به صادرکنندگان به دنبال مجوز برای فروش محصولات خود در خارج از کشور.

کمیسیون اروپا با 27 عضو اتحادیه در بروکسل در ماه گذشته گفت: این توافق با کشورهای عضو که جنبش داخلی از جمله منابع در درون بلوک مرزهای نباید محدود اما صادرات به کشورهای خارج از آن نیاز به مجوز ویژه از سرمایه های ملی. این حرکت پس از سیاستمداران ایتالیایی با انتقاد آلمان و فرانسه محدودیت های آنها گفته شد ساخت آن را سخت تر برای ایتالیا به تجهیزات آن مورد نیاز است.

چین هنوز به طور رسمی ممنوع صادرات اما در ماه های ژانویه و فوریه دیوارهایی تا بسیاری از منابع خود را در پاسخ به همه گیری که تحویل خارج از کشور کاهش یافت. یافته است و صادرات به اروپا و دیگر سخت-آمار مناطق.

برخی از تولید کنندگان حمایت از تلاش های دولت برای اطمینان از سالم منابع داخلی.

“من فکر می کنم این حرکت حق” Nik Kotecha مدیر اجرایی Morningside Pharmaceuticals Ltd. یک لافبورو انگلستان داروسازی مبتنی گفت: دولت بریتانیا تصمیم به محدود کردن صادرات 80 داروها. اعلام حرکت مارس 20 وزیر بهداشت جیمز Bethell گفت: ممنوعیت حمل و نقل در خارج از کشور دارو وارد انگلستان شد و ضروری برای محافظت از بیماران.

“اگر یک محصول در این بازار نیاز است ما باید آن را نگه دارید در این بازار قبل از اینکه به دنبال فرصت هایی برای صادرات” آقای Kotecha گفت. بان کی مون تحت تاثیر قرار تنها تعداد انگشت شماری از محصولات Morningside تولید و یا کشتی از خارج از کشور خود را به عنوان یک عمده فروش آن را تحت تاثیر قرار فروش کمی, او گفت:, اما باید, کاهش, بیمار و دکتر, نگرانی در مورد پتانسیل کمبود.

دیگران هر چند می گویند محدودیت های صادرات خطر ساخت آن را سخت تر برای تولید تجهیزات دولت می گویند که آنها نیاز به نبرد coronavirus. همیلتون پزشکی AG سوئیس-بر اساس سازنده هواکش تجربه مختصر دشواری در اوایل سال جاری منابع قطعات از رومانی به عنوان یک نتیجه از محدودیت صادرات, مدیر اجرایی, Jens Hallek گفت: هر چند وی افزود: این موضوع پس از حل و فصل شده است.

“اگر هر کشور از این پس هیچ کس را هر فن. ما و دیگر ونتیلاتور تولید تکیه بر واردات از کشورهای دیگر” آقای Hallek گفت: در یک ایمیل.

اقتصاددانان می گویند ممنوعیت صادرات مطرح دیگر مشکلات است. چاد Bown ارشد همکار متخصص در تجارت و سیاست در پترسون موسسه اقتصاد بین الملل, یک اتاق فکر مستقر در واشنگتن گفت: این محدودیت در معرض خطر باعث مشکلات خاص برای کشورهای فقیر که لازم نیست کارخانه ها به مواد مخدر و تجهیزات و تکیه کامل بر واردات به نبرد coronavirus.

“آن مانع کشورهای فقیر از برخورد با آن زمانی که آن را نشان می دهد تا در سواحل خود,” او گفت:.

شواهد همچنین نشان می دهد که صادرات ممنوع با فشردن جهانی عرضه تجهیزات پزشکی در زمان افزایش تقاضا نیز در معرض خطر رانندگی تا قیمت. یک کاغذ 2014 توسط محققان در صندوق بین المللی پول و بانک جهانی یافت که تجارت حمایت سیاست بین سال های 2008 تا 2011 زمانی که اقتصاد جهانی بود و وضعیتی وخیم از بحران مالی کمک فشار قیمت مواد غذایی 80% از آنچه آنها به طور متوسط بیش از گذشته 12 سال است.

یک تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله کانادا و استرالیا و نیوزیلند و سنگاپور در حال هل دادن به عقب در برابر روند محدود کردن صادرات ارتکاب به جای نگه داشتن زنجیره تامین باز کردن و حذف هر گونه محدودیت های موجود در تجارت در کالاهای ضروری از جمله تجهیزات پزشکی.

در بیانیه هفته گذشته گروه 20 اقتصادهای عمده متعهد به همکاری با یکدیگر برای تسهیل تجارت بین المللی در تجهیزات پزشکی. اما رهبران متوقف کوتاه امیدوار کننده برای پایان دادن به صادرات, ممنوعیت حمایت به جای آن که “اقدامات اضطراری با هدف حفاظت از سلامت خواهد بود هدفمند متناسب شفاف و موقت.”

موضع اتحاد نا امید کسانی که در تلاش برای هماهنگ کردن واکنش جهانی به کوروناویروس. Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به نام دولت به سهولت محدودیت در صادرات و توزیع لوازم پزشکی آنها را افزایش نمی دهد.

“این یک سوال از همبستگی” او گفت:, و اضافه کردن یک تلاش جهانی مورد نیاز است برای پایان دادن به بحران است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Jason Douglas در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>