به عنوان Coronavirus گسترش ایالات متحده به نظر می رسد به ابزارهای جدید برای مبارزه با خرید اینترنتی

رئیس جمهور تهمت به استناد قانون با هدف افزایش تولید لوازم پزشکی, در حالی که به دنبال خود-سواب به گسترش coronavirus تست ظرفیت. عکس: Shannon استاپلتون/ایسنا

آمریکا تشدید پاسخ آن به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان رشد خاموش شدن ناگهانی افزایش ترس از اقتصادی خرید اینترنتی هل دادن بازار سهام به سطح دیده نمی شود پس از 2017.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و به زیر 20000 شنبه—علل به نوبه خود در میان آشفتگی بازار به شرکت ها و سرمایه گذاران آماده برای طولانی اقتصادی غرفه. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید خواهد بود استناد به دفاع تولید عمل “فقط در مورد ما به آن نیاز دارند.” که قانون اول گذشت و در طول جنگ کره به رئیس جمهور قدرت به نیاز و تشویق کسب و کار برای تولید کالا به دفاع ملی.

ایالات متحده در بیمارستان ها در حال حاضر رو به یک کمبود ماسک, لباس و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای مراقبت از بیماران. نیروی هوایی آمریکا پرواز حدود 500.000 کیت های آزمایش از ایتالیا به ممفیس در این هفته ژنرال دیوید Goldfein رئیس کارکنان نیروی هوایی گفت. معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام آمریکایی ها برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و دولت گفت: این امر انتشار دستورالعمل دلسرد غیرضروری روش.

در همین حال مجلس سنا به تصویب مجلس را coronavirus امداد لایحه ای که ارائه خواهد شد رایگان تست و نیاز کارفرمایان کوچکتر به دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی.

آقای ترامپ گفت: دولت به دنبال توسعه یک سواب تست جدید کروناویروس. کاخ سفید در نظر گرفته شده بود صدور یک فرمان اجرایی که گسترش استفاده از تحقیقاتی مواد مخدر در برابر ویروس وال استریت ژورنال گزارش داد اما دانشمندان با غذا و دارو هشدار داد آن را مطرح می تواند خطرات غیر ضروری به بیماران است.

صحبت با خبرنگاران آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با تلاش در برابر ویروس به مبارزه با جنگ. “به نظر من این حس زمان جنگ رئیس جمهور,” او گفت:. “این چیزی است که ما در حال مبارزه است. این یک وضعیت دشوار.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 214,800 موارد تایید شده در سطح جهان از این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 با عفونت های خارج از سرزمین اصلی چین—که در آن همه گیری آغاز شد—در حال حاضر بالاتر از 133,792 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز چهارشنبه.

مرگ و میر نیز بیش از دو برابر بیش از دو هفته گذشته به 8,732. تعداد مرگ و میر در اروپا پیشی گرفت و کسانی که در چین برای اولین بار حفاری قاره موقعیت جدید در کانون این بیماری همه گیر. ایتالیا بدترین دوم-آمار کشور پس از چین دیده است عفونت های بالا 35,713 و مرگ و میر پرش به بیش از 400 نفر در یک روز به کل از 2,978 با توجه به کشور در بخش بهداشت و درمان.

ایالات متحده 7,769 موارد تایید شده در تمام 50 ایالت و واشنگتن دی سی از جمله 118 مرگ و میر. تعداد مورد انتظار می رود به رشد به عنوان تست قابلیت گسترش دهد.

دولت نیز نقل مکان کرد و بیشتر به تشدید محدودیت های مسافرتی با آقای ترامپ اعلام برنامه های خود را در شمال مرز با کانادا به ترافیک غیر ضروری. رئیس جمهور گفت: این تصمیم توسط “رضایت متقابل است.”

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت دولت او در حال همکاری با ایالات متحده پس از این محدودیت ها می تواند به اثر “بسیار به سرعت.” تجارت و بازرگانی ادامه خواهد داد بین دو کشور. کانادا روز دوشنبه ممنوع ترین nonresidents از ورود به کشور اگر چه آن ساخته شده یک استثنا برای شهروندان آمریکایی است.

آقای ترامپ گفت که او برنامه ریزی محدودیت های جدید در جنوب مرز “احتمالا امروز.” در حالی که او گفت که او نمی خواهد به طور کامل نزدیک مرز او وعده داده شده ارائه “که اجازه خواهد داد که ما بزرگ طول و عرض جغرافیایی به عنوان به آنچه که ما انجام دهد.”

اداره آمار به حالت تعلیق در زمینه کار در سرشماری سال 2020 تا آوریل 1 برای محافظت از سرشماری کارگران و کمک به سرعت گسترش ویروس. درب-به-درب توزیع متمرکز در مناطق روستایی و مناطق قبیله ای که در آن ساکنان نمی دریافت ایمیل در صفحه اصلی. حدود 95 درصد از خانواده ها دریافت فرم های خود را در پست الکترونیکی.

متحده و مقامات محلی نیز در زمان تهاجمی تر اقدامات لازم برای ترویج و اجتماعی فاصله در روزهای اخیر بسته شدن رستوران ها و غیر ضروری کسب و کار.

مقامات در سان فرانسیسکو و منطقه خلیج دستور ساکنان به ماندن در خانه به مدت سه هفته و شهر هابوکن, N. J., تحمیل خود سیاست جدا. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که او و همکارانش که آیا به نیاز ساکنان به پناهگاه در محل در حالی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او قصد ندارد تحمیل چنین قرنطینه.

ایالت نیویورک است 2,495 عفونت از بعد از ظهر چهارشنبه بیش از دو برابر آینده نزدیک دولت واشنگتن با 1,014 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

شهر نیویورک مقامات مشغول به کار بودند به طور بالقوه تبدیل تمام هتل ها در میان مکانهای دیگر به بیمارستان برای درمان بیماران بدون Covid-19 به عنوان شهر به نظر می رسد به گسترش امکانات آن است. رژیم صهیونیستی. کومو نیز گفت: یک کشتی بیمارستانی با 1000 اتاق از دولت فدرال کمک خواهد کرد درمان است.

آقای ترامپ گفت: ایالات متحده در حال آماده سازی دو بیمارستان کشتی ها در مورد آنها مورد نیاز برای پاسخ به این رمان coronavirus.

به عنوان بیشتر اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها در جای خود قرار داده و کارفرمایان در حال برش شیفت تعلیق کار و شروع به اخراج کارگران در سراسر کشور است. متحد در اینجا یک اتحادیه کارگری است که نشان دهنده بیش از 300 ، 000 نفر مشغول به کار در مهمان نوازی, سرگرمی و حمل و نقل در آمریکا و کانادا گفت: این انتظار از 80 ٪ تا 90 ٪ از کارگران آن گذاشته می شود ،

بسیاری از اقتصاددانان می گویند به دنبال آن است بیشتر احتمال دارد که وجود خواهد داشت یک رکود جهانی. Deutsche Bank AG گفت: تولید ناخالص داخلی می تواند کوچک در 24 ٪ در یورو و 13 درصد در ایالات متحده در سه ماهه دوم که به صورت سالانه تنظیم فصلی بر اساس کاهش خواهد بود که بزرگترین در تاریخ ثبت شده است.

در تلاش برای کوسن خانواده ها و کسب و کار در میان رشد اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد دو دور از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در مجموع 500 میلیارد دلار به عنوان بخشی از یک پتانسیل $1 تریلیون بسته محرک اقتصادی, با توجه به وزارت خزانه داری یادداشت های بازدید شده توسط مجله. وزارت مسکن و توسعه شهری و در عین حال می خواهد تعلیق همه سلب حق مالکیت و اخراج تا پایان مارس آقای ترامپ گفت.

بانک جهانی و مالی بین المللی Corp. گفت: اواخر روز سه شنبه آنها را سریع آنجا که از 14 میلیارد دلار تامین مالی برای کمک به شرکت ها و کشورها در تلاش خود را برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به گسترش سریع Covid-19. بانک مرکزی انگلیس رژیم صهیونیستی است. اندرو بیلی گفت: بانک مرکزی آماده شد به اقدامات بیشتری برای حمایت از اقتصاد از طریق coronavirus اضطراری است.

گسترش ویروس باید آهسته در هفته های آینده به عنوان اقدامات اعمال شده توسط مقامات اثر گفت: مرو Sheel های عفونی-بیماری های اپیدمیولوژی و محقق در دانشگاه ملی استرالیا در کانبرا است. “رفتار فردی است که رفتن به بسیار مهم است.”

آخرین ويروس

 • عفونت صدر 214,000 در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
 • مرگ و میر در سطح جهان افزایش یافت و به بیش از 8,700.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت یک برنامه برای ارسال چک به طور مستقیم به آمریکایی ها به عنوان بخشی از $1 تریلیون بسته محرک
 • کوین دورنت و سه بازیکن دیگر برای NBA بروکلین نتز را آزمایش مثبت برای coronavirus

بسیار آرام پل وست مینستر در لندن شنبه ،

عکس: دومینیک Lipinski/PA سیم/آسوشیتد پرس

مقامات فرانسوی, بسیج ارتش در روز چهارشنبه به انتقال بیماران از یک بیمارستان به دیگری. فرانسه به اندازه کافی تخت برای مقابله با 2,500 بیماران آلوده در حال حاضر در بیمارستان بستری است. اما در برخی از مناطق محلی بیمارستان ها غرق شده اند افزایش ناگهانی در تعدادی از موارد با عفونت در حال حاضر در مجموع 9,052.

سناتور نذر سریع عمل در یک طرح محرک اقتصادی که شامل چک برای آمریکایی, آمریکا, سفر, صنعت می پرسد برای نجات و چهار Brooklyn Nets بازیکنان تست مثبت: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

مربوط به پوشش

 • گام های عملی را به عنوان Coronavirus گسترش می یابد
 • دولت پیشنهاد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها جمعا به مبلغ 500 میلیارد
 • برای ردیابی ویروس دولت وزن ابزار نظارت
 • Coronavirus می فرستد سفر کسب و کار و میلیون ها نفر را در استخدام به همه از بحران
 • نسل جنگ است دم بیش از Coronavirus
 • چگونه کره جنوبی قرار داده و به جای جهان را تهاجمی ترین Coronavirus تست برنامه
 • گزارش ویژه: Coronavirus بحران

چین فرستاده شده حدود یک میلیون ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی به فرانسه در روز چهارشنبه وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian گفت.

در یک تغییر شدید از رویه دولت بریتانیا روز شنبه دستور داد تمام مدارس را تعطیل از بعد از ظهر جمعه تا اطلاع ثانوی.نخست وزیر بوریس جانسون اشاره کرد که اقدامات بیشتر به زودی ارائه می شود سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که تاکنون 104 زندگی در کشور است.

با صدها میلیون نفر از مردم تمرین های اجتماعی فاصله و تحت قرنطينه برای 14 روز دوره مقامات بهداشتی در سراسر جهان در حال امیدوار است که نرخ ابتلا به عفونت را کاهش و مانند آنها در چین و کره جنوبی.

در خارج از آسیا مقامات تا به حال مشکلات اجرای آخرین سلول قوانین.

در ایران با 17,361 افراد آلوده با توجه به آمار دولت, دولت, رسانه ها نشان داد مشغول ترافیک در بزرگراه های پیشرو در خارج از تهران جلوتر از فروردین سال جدید با وجود دولت در ترغیب مردم به ماندن در خانه.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected] کاترین hannah fraser در [email protected] و لوسی Craymer در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>