به عنوان Coronavirus گسترش مردم پیدا کردن راه هایی برای فرار از قفل-کردن خانه

آناستازیا Mezheritskaya شده است اجاره یک سگ همسایه به عنوان یک راه برای خارج شدن از خانه در مسکو جزئی مستند.

عکس: آناستازیا Mezheritskaya

به اطراف مسکو سخت coronavirus مستند آناستازیا Mezheritskaya رفته به سگ.

به عنوان مقامات از نیویورک به ژاپن تحمیل قوانین سختگیرانه برای جلوگیری از ذات الریه-باعث عفونت, پخش كردن, مردم در حال پیدا کردن راه های خلاق خود را به ترک قفل-کردن خانه.

قوانین اجتماعی فاصله و مستندات در سطح جهان متفاوت است اما اکثر مردم ترک خانه های خود برای همه اما ضروری شغل و یا وظایف در حالی که اجازه می دهد برای خرید مواد غذایی مختصر ورزش و راه رفتن حیوانات خانگی.

آخرین

  • مقامات بهداشتی اعتراف عمومی به رعایت قفل شده-پایین عید پاک مارس 11, 2020
  • آمریکا تایید کرد Coronavirus موارد بالا یک و نیم میلیون آوریل 10 سال 2020
  • آنچه که در مورد این کروناویروس جدید آوریل 10 سال 2020
  • عکس های هفته آوریل 10 سال 2020

خانم Mezheritskaya خود را نمی کند یک سگ است اما اجاره یک. Adeline Teoh مهاجرت برای تقریبا دو ساعت به خون در سیدنی. انس Sareen سرگردان پاریس حمل باگت پس از آن به نظر می رسد مانند او خرید.

دولت ها می گویند هر کسی شکستن قفل قوانین خطرات کمک به گسترش یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است. اما به عنوان مستندات حرکت از یک روز به ماه و سرخوردگی مردم تفسیر این قوانین در راه است که آنها اجازه می دهد زمان بیشتری را در خارج.

خانم Mezheritskaya 24 ساله به تدریج دیده می شود دنیای او محدود بعد از پارک محلی بسته و مقامات حکومت ساکنان که کار در بخش های غیر ضروری نمی توانید ولگرد بیش از 100 متر از خانه های خود را مگر اینکه آن را به خرید اقلام ضروری از یک فروشگاه در نزدیکی.

“شما نمی توانید به طور مداوم به رفتن به فروشگاه و یا پرتاب کردن زباله” خانم Mezheritskaya یک پرستار کودک گفت.

است که هنگامی که او را دیدم یک آگهی posted on Instagram برای تعقیب یک لابرادور-شکاری مخلوط که مورد اجاره توسط یک همسایه برای 200 روبل ($2.64) یک ساعت.

ماریا Vachaeva و سگ او را تعقیب.

عکس: ماریا VACHAEVA

“هنگامی که من نیاز به بیرون رفتن فقط به تنفس هوای تازه برای یک ساعت حتی برای نیم ساعت پس از آن این است که یک فرصت بزرگ” گفت: خانم Merzheritskaya که بوده است اجاره تعقیب دو تا سه بار در هفته.

تعقیب صاحب ماریا Vachaeva گفت: حداقل 20 نفر تماس او مایل به اجاره حیوان خانگی خود را به شبکههای خود را در اطراف 4,600 روبل یا $61 در کشوری که متوسط دستمزد ساعتی در حدود 260 روبل. خانم Vachaeva گفت: او اهدا او درآمد به یک پناهگاه سگ.

این است که برای کمک به “افرادی که می خواهید خود را برای رهبری یک زندگی اجتماعی بیشتر که می خواهند آزادی که می خواهند به خارج و کسانی که نمی خواهید به نگرانی در مورد جریمه” خانم Vachaeva گفت.

بسیاری از کشورها اجازه می دهد برای پیاده روی سگ. در شهر لیپپستدت, دانشجو, Abbie ویس مصرف شده است گربه او هم رفته است.

“من حتی او را خریداری یک دسته سه تایی من می تواند طولانی تر و کوتاه تر,” او گفت:.

با مدارس بسته شده و کودکان نیز به دنبال راه هایی برای خارج از منزل است.

در Pybus Newsagents در شمال English شهر Boroughbridge چندین آمده اند به گوشه ای از فروشگاه به پرس و جو در مورد یک آگهی کار برای مردم به تحویل روزنامه ها.

راه رفتن سگ هنوز مجاز در مسکو و بسیاری از شهرهای دیگر.

عکس: ولادیمیر Gerdo/زوما پرس

“آنها در حال رفتن هم بزنید دیوانه و فقط می خواهم به خارج گفت:” جیمز ویلکینسون که صاحب فروشگاه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما رسیدگی به قرنطینه? پیوستن به مکالمه زیر.

است که میلیون ها نفر سمت چپ بیکار به عنوان مستند خاموش, رستوران ها, کافه ها و دیگر کسب و کار تلقی نمی ضروری است. مجبور است که برخی به دنبال کار در چند مکان که در حال استخدام مانند خرده فروشی مواد غذایی و تحویل.

اما سرگئی Nochovny از بنیانگذاران مسکو مبتنی بر کسب و کار شرکت مشاوره با گردش مالی سالانه 2 میلیون دلار ارائه مواد غذایی با پا در 3 $بروید فقط یک راه برای خارج شدن از خانه.

“این یک فرصت برای انجام کاری…به پریشان از افکار غم انگیز,” او گفت:. “من راه رفتن و من آن را دوست دارم.”

بسیاری از کشورها در لیست اهدای خون ضروری فعالیت های است که اجازه می دهد مردم خارج است.

الکس لوید در نیویورک در شمال انگلستان رزرو خود را اول وقت به خون را فقط به عنوان به انگلستان شد و از ورود به مستند در مارس 24.

“همانطور که من در رانندگی وجود دارد و من فکر کردم “این کاملا یک درمان خوب می شود برای یک ساعت'” خانم لوید گفت.

“آن را مانند یک بیت از من فقط نشسته و صحبت با برخی دیگر از بزرگسالان که نیست شوهر من یا من همسایه درب بعدی بیش از یک حصار” او گفت:.

در سیدنی خانم Teoh حال حاضر با توجه به خون بیش از 50 بار. معمولا 38 ساله نویسنده طول می کشد مختصری سوار قطار به خون موضعی-کمک مالی مرکز. این بار او راه می رفت 5 مایل به جای.

“من فقط فکر می کردم به یک بعد از آن” خانم Teoh گفت: از دو ساعت سفر.

خانم Teoh است که معمولا در داخل و خارج از اهدای درمانگاه به سرعت. اما عدم اخیر تماس های اجتماعی ساخته شده او را معطل.

“این بار من درخواست انبوه, سوالات,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در بسیاری از کشورها پلیس در حال اجرای مستند و اجتماعی-فاصله, قوانین, تقسیم گروه از مردم و سوال, واکر در مورد اینکه چرا آنها در خارج و چه دور از خانه آنها سفر کرده اند.

دو هفته پیش آقای Sareen بود و راه رفتن را از یک فروشگاه در پاریس هنگامی که او را دیدم پلیس کشیدن بیش از جاگر به سوال آنها. آنها نگاه به قاب زیر بازوی خود را و به او اجازه عبور.

“همیشه از آن من شده اند با تور پاریس با یک قاب زیر بازوی من,” او گفت:.

پاریسی ها محدود به راه رفتن در عرض یک کیلومتر از خانه های خود. اما آقای Sareen یک مترجم وارد شده بود در پاریس از سوئیس فقط دو روز قبل از فرانسه رفت و به زمین افتاده بود و مشتاق به کشف. اولیه خود را پیاده روی می تواند بیش از یک ساعت و نیم. او در نظر گرفته انجماد یک قاب, اما خرید یک روزانه.

“من رژیم غذایی تبدیل شده است بسیار باگت مبتنی بر” او گفت:.

نوشتن به Alistair مک دونالد در [email protected] ان M. سیمونز در [email protected] و میشا فرانکل-Duval در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de