به عنوان Coronavirus توقف توده های محافظه کار کاتولیک فشار پشت

یک کشیش در Illiers-Combray, فرانسه, امنیت گوشی های هوشمند خود جمعه به عنوان او آماده برای جشن توده در یک چت تصویری.

عکس: ژان-فرانسوا monier/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آوازی اقلیت محافظه کار کاتولیک در حال انتقاد از تعلیق توده در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با این استدلال که چنین بحران است دقیقا زمانی که مؤمنان باید کلیسا بیشتر است.

در طی ماه گذشته دایره اسقفی کاتولیک در سراسر ایالات متحده به عنوان در بسیاری از کشورها در سراسر جهان را متوقف کرده اند ارائه عمومی توده ها به منظور محدود کردن گسترش Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

اکثر churchgoing کاتولیک را پذیرفته اند سیاست به عنوان یک لازم است بهداشت عمومی اندازه گیری بسیاری از عطف به جای تماشای مناجات در تلویزیون و یا بر روی اینترنت به عنوان عید پاک روش.

اما برخی از آنها اعتراض به تصمیم این استدلال که توانایی عبادت با هم و دریافت آیین های مذهبی ضروری است برای کاتولیک ها.

“فقط به عنوان ما قادر به خرید مواد غذایی و دارو در حالی که مراقبت به گسترش coronavirus در روند بنابراین ما نیز باید قادر به دعا در کلیساها و کلیساهای کوچک, دریافت آیینهای کلیسا و شرکت در اعمال از نماز و از خود گذشتگی” ایالات متحده کاردینال ریموند برک که در حال حاضر زندگی در رم نوشت: در ماه گذشته.

پاپ فرانسیس در جشن دسته جمعی در واتیکان دوشنبه, پخش زنده تلویزیون و بیش از اینترنت.

عکس: واتیکان رسانه ای جزوه/شاتر

“لغو خدمات کلیسا است که اشتباه پاسخ به کروناویروس همه گیر” نوشت: R. R. رنو در محافظه کار کاتولیک مجله اولین چیزهایی که. “در یک زمان از همه گیر—زمانی که شیطان شلاق تا در همه ما ترس از انزوا رها و مرگ—کلیساها نباید پیوستن به رم از ترس.”

در حالی که ایالات متحده تمام اسقف را به حالت تعلیق در عمومی توده ها در انطباق با مقامات مدنی’ محدودیت و یا راهنمایی در مجامع عمومی آنها متنوع در سیاست های خود را در محدودیت های دیگر با برخی از بستن کلیساها به طور کامل و دیگران ترک آنها را باز برای نماز. برخی از آنها اجازه نوآوری است که اجازه اجتماعی فاصله مانند درایو-از طریق اعترافات و ستایش از سوگندی خوبان که در آن مومن دعا رو میزبان نمایش داده شده در یک monstrance.

تعدادی از اسقف نیز به صراحت توزیع کاتولیک ها از تعهد خود را برای حضور در انبوه در روزهای یکشنبه و دیگر روزهای مقدس یک تعهد در نظر گرفته نشده اتصال زمانی که حضور غیر ممکن است.

کشیش اسپانیایی خوزه لوئیس هرناندز انجام جرم از طریق اینترنت جمعه.

عکس: raquel منزنرس/شاتر

در آمریکا بحث بر سر توده های تعلیق و محدودیت های دیگر بازی کرده است در کاتولیک مطبوعات و در رسانه های اجتماعی کسب ایدئولوژیک اثر خفیفی از رنگ به عنوان قوی ترین طرفداران برای توده ها و دسترسی به آیینهای کلیسا شده اند و محافظه کاران است. آنها عبارتند از کاردینال برک منتقد از پاپ فرانسیس و اولین چیزهایی که مجله.

“ایالات متحده دایره اسقفی واقعا تبدیل به سیاسی معادل قرمز دایره اسقفی و آبی دایره اسقفی خود را بسته به اسقف گفت: Kenneth J. ولف یک عامل سنتی کاتولیک وبلاگ Rorate Caeli. “تفاوت بین بالتیمور است که منع و حتی سوگندی از توبه و نزدیکی آرلینگتون است که تقریبا در هر کلیسا باز برای 10 یا کمتر مردم سرسام آور است.”

با توجه به وب سایت از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از بالتیمور “آن است که دیگر امن تلقی به اداره سوگندی (اعتراف) در حال حاضر بحران بهداشتی بنابراین سوگندی است که تنها در دسترس برای کسانی که برای آنها مرگ ممکن است قریب الوقوع است.”

در ایالات متحده برخی از منتقدان گسل اسقف برای اعتراض به محدودیت های قانونی در عبادت عمومی به عنوان تخلفات آزادی مذهبی.

دقیقا تا چه حد اسقف باید در پاسخ به کروناویروس شده است بحث در بالاترین سطح از کلیسا. در اواسط ماه مارس, صبح روز بعد از پاپ فرانسیس’ خود اسقف نشین رم اعلام کرد که همه از این شهر کلیساها خواهد بود بسته به مؤمنان پاپ هشدار داد در طول زندگی جریان توده که “اقدامات شدید همیشه خوب است.”

چند ساعت بعد اسقف نشین معکوس آن سیاست و بازگشایی کلیساها تیز اشاره کرد که پاپ تا به حال مشورت قبل از تصمیم گیری به آنها نزدیک است. اما عمومی توده ها هنوز ممنوع در رم به عنوان آنها در سراسر ایتالیا مطابق با فرمان ملی منع مجامع عمومی در خانه از عبادت است.

هنگامی که پاپ منجر هفته مقدس و عید پاک جشن در کلیسای سنت پیتر در این هفته وفادار خواهد بود قادر به تماشای تنها توسط ابزارهای الکترونیکی است.

منتقدان هشدار می دهند که اگر تعلیق برای بسیار طولانی تر از آن خواهد شد سخت برای به دست آوردن مردم به حضور دوباره پس از عبادت عمومی رزومه. یک نظرسنجی جدید توسط مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که 46 درصد از کاتولیک آمریکا که به طور معمول رفته به کلیسا در گذشته تا به حال تغییر به صورت آنلاین و یا تلویزیونی توده ها با اواخر ماه گذشته.

“من نگران هستم که زمانی که من به عقب بر گردیم به کلیسا آن را به عنوان کامل به عنوان آن بود” گفت: Kari بکمن, مدیر اجرایی گرجستان بر اساس رجینا Caeli آکادمی آموزشی شبکه است که با این نسخهها کار با کاتولیک خانه دانش آموزان. “جداسازی نژاد ناباوری در نهایت پس از آن مهم است به گرد هم می آیند و عبادت با هم.”

نمازگزاران خط برای درایو-از طریق در اعترافات سنت آگوستین کلیسای کاتولیک در پلیزانتون کالیفرنیا در ماه گذشته.

عکس: john g mabanglo/شاتر

فیل Lawler سردبیر محافظه کار کاتولیک های جهان, اخبار می گوید که آن را تبدیل به سخت تر برای پیدا کردن کشیش خواهد شد که به نوبه خود چشم به وفادار شرکت خصوصی خود توده ها است. “یکی از مشکلات این است که آنها غرق,” او گفت:. “مردم به اندازه کافی نشان می دهد که آن را سخت را به اطلاع نیست.”

آقای ولف می گوید: تنها توده های او می داند که در منطقه واشنگتن دی سی ارائه شده توسط کشیش از جامعه سنت پیوس X کینگ سنتی گروه که رد بسیاری از نوسازی تغییرات معرفی شده به کلیسا توسط 1962-65 دومین شورای واتیکان که جشن سنتی لاتین توده در خارج از منزل با اعضای جماعت نشستن در اتومبیل های خود را.

در فیلادلفیا, بعد از ناخوانده laypeople با حضور جمعی بودن بصورت زنده از کلیسای جامع یکشنبه گذشته و دریافت ربانی, قلمرو مذهبی اسقف اعظم اعلام کرد که کلیسای جامع خواهد بود بسته در آینده هفته مقدس و عید پاک جشن برای جلوگیری از غیر مجاز حضور و غیاب.

در آغاز ماه آوریل یک گروه از محافظه کار کاتولیک از جمله خانم بکمن و آقای Lawler شروع به گردش دادخواست به نام “ما یک عید پاک مردم” درخواست ایالات متحده تمام اسقف به “آیا همه چیز شما می توانید برای اینکه ممکن است برخی از فرم عمومی جرم به خصوص عید پاک مناجات و سپس تشویق شبان به انجام آن” و “تقاضا است که مقامات مدنی رسمیت شناختن مذهبی خدمات به عنوان خدمات ضروری است.”

درخواست آنلاین است که دریافت کرده بود تقریبا 10000 امضا توسط صبح روز یکشنبه تشویق رانندگی در توده های مردم و بهداشتی راه برای توزیع صمیمیت و همدلی.

وب سایت نمایش یک تصویر تاریخی از یک کشیش در طول یک قرن 18 شیوع طاعون در فرانسه با استفاده از 8.5 پا بلند قاشق را به صمیمیت و همدلی برای یک زن رو به بیرون از پنجره. پیشنهادات دیگر شامل انبر خواهد بود که سترون پس از هر استفاده.

“این درخواست صمیمانه از مؤمنان به reinstitute ربانی قبل از coronavirus است که تا حد زیادی ریشه کن نشان می دهد واقعی گرسنگی در میان کاتولیک ها برای آیینهای کلیسا” اسقف مایکل Burbidge آرلینگتون رئیس کمیته ارتباطات و ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک در بیانیه ای گفت:. “این گرسنگی چیز خوبی است اما باید با احتیاط به اطمینان حاصل شود که ما جشن های مذهبی و عبادت را افزایش نمی دهد گسترش این ویروس مرگبار است.”

اما آقای لاولر گفت: صبر و شکیبایی از برخی از مؤمنان در حال اجرا است.

“مردم در حال نا امید شدن و بسیاری از خوب کشیش احساس همان سرخوردگی,” او گفت:. “دیگر آن می رود بیشتر مردم در حال رفتن به می گویند این غیر طبیعی است و ما باید برای انجام کاری در مورد آن.”

نوشتن برای Francis X. Rocca در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>