به عنوان جمعی شورش انفجار در دهلی نمایندگان گم شده بودند بر روی زمین هنگامی که ساکنان آنها مورد نیاز اکثر

دهلی نو 70 MLAs هفت Lok سبها عضو و سه Rajya سبها اعضای. هر یک از آنها مورد نیاز است به سوگند وفاداری به قانون اساسی سوگند خود ، آنها متعهد به رعایت تمامیت ارضی و حاکمیت هند است. زمانی که کسانی که انتخاب کارمندان سوال یکپارچگی این کشور با تبادل جامعه در برابر جامعه و دین در برابر دین و ترس و بی اعتمادی در میان ساکنان دهلی نو با تفرقه و التهابی کلمات – در آن است و نه نقض سوگند آنها در زمان?

در چند هفته گذشته به دهلی نو مختل شد در ابتدا با شورش در قطعات. پس از آن شده است وجود دارد موجی از شایعه اذهان عمومی منجر به افزایش تنش و ترس از تجدید خشونت است.

مردم به شدت تحت تاثیر قطعات دهلی نو در حال زندگی در اردوگاه ها و یا خانه های خود را ترک در ترس و یا قفل شده خود را در (هر جا که امکان پذیر است) دستگیری تازه خشونت است.

در اولیه حوادث در شمال شرق دهلی نو, دولت پاسخ بی پایان بود. اما آنچه که بیشتر نگران کننده برای من به عنوان یک رای دهنده این است که ما 80 نمایندگان – ما فراموش نمی منتخب شهرداری مشاوران و دیگران – هیچ شده اند مجدانه تخلیه نقش بودن نمایندگان مردم.

هر چند کار خود را در آن است به صدای کسانی که آنها را نمایندگی کند و در عین حال آنها آشکارا سکوت در این زمان بحران به جای سخن گفتن از حقوق آسیب دیده قربانیان صرف نظر از جامعه یا دین. تصادفی توییت ها و پیام ها در رسانه های اجتماعی از هم جدا نمایندگان منتخب ما گم شده بودند بر روی زمین هنگامی که ساکنان دهلی نو مورد نیاز آنها بیشتر است.

آنچه نگران کننده است این است که صرف نظر از حزب سیاسی و یا وابستگی عمل بر روی زمین به امن دهلی ساکنان دیده شده است در سطح ساکنان خود و یا شهروند داوطلبان از سایر نقاط دهلی نو – که در یک سنت قدیمی با هم زندگی رسیده به یکدیگر برای محافظت از خود و همسایگان و دوستان غافل از مذهبی تقسیم شده است. این یک یادآوری برای کسانی از ما که به زندگی از طریق 1984 شورش و صرف شب گشت زنی در نقاط ورود ما به مستعمرات و mohallas از آنچه اتفاق می افتد زمانی که حملات فاجعه عزیز ما سرمایه است.

هنگامی که حوادث خشونت آسیب و حتی مرگ و آتش سوزی صورت گرفت این بود که خود محدودیت اعمال شده توسط آن دسته از افراد بیشتر از ضعیف و دیرهنگام اقدام پلیس که حفظ باقی مانده احساس جامعه و هماهنگی است که امروز به شدت تحت چالش است.

ما MLAs و نمایندگان مجلس باید قانون اساسی تعریف شده قدرت و امتیازات و حفاظت. آنها انتخاب برای یک دوره پنج ساله که در طی آن آنها را به عنوان خانه های, مزایای حقوق و دستمزد و کمک هزینه. آنها دسترسی به وجوه توسعه در مقادیر زیاد برای استفاده از مزایای ساکنان خود را در حوزه. برای این 80 نفر از مردان و زنان “خدمات عمومی” باید معنی خدمات و از رای دهندگان.

اما زمانی که آنها در دسترس نیست بر روی زمین در تحت تاثیر و حتی مناطق دیگر در زمان بحران پس از آن آنها می توانند ادعا می کنند که مرخص وظیفه مقرره در آنها هر پنج سال توسط امیدوار رای دهندگان.

رای دهندگان به دنبال از MLA یا MP نه فقط نمایندگی و امیدوارم دسترسی به قانونگذاری و اداری فرآیندهای بلکه این است که این نمایندگان از طریق تعامل مستقیم با ترکیبات خود را درک نیازها و نگرانی می شود و منبع اطلاعات بیشتر – هر دو کمی و کیفی – در مورد حوزه.

رای دهندگان به تنهایی می تواند قاضی (هر پنج سال) نگهداری یا شکست وعده. در صورت عدم وجود یک ساز و کار قانونی برای اجرای قانون و به رسمیت شناختن رسمی مسئولیت است که تحمیل شده بر نمایندگان در قانون اساسی و سوگند آنها را به رعایت قانون اساسی آن زمان به نگاه در ساخت یک نقض یا عدم افتخار سوگند هر MLA و نماینده وزیر یا طول می کشد تحت سوم برنامه به موضوع تحریم ها ، و این نقض رخ می دهد زمانی که هر دو آنها سوال یکپارچگی این کشور و موفق به صحبت کردن در برابر کسانی که از خانواده خود را که انجام داده اند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de