به عنوان مازاد تجاری چین باقی بماند خواهد شد تا خطر جنگ تجارت

تسهیلات ساخت در ژنژیکو اقتصادی-توسعه منطقه در چین است.

عکس: Chenxiaodong/زوما پرس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین است جلسه حداقل یکی از اهداف خود. تراز تجاری ایالات متحده با چین در 12 ماه گذشته کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از سال 2012.

متاسفانه که باریک از آمریکا خرید کمتر از چین به جای چین خرید بیشتر از ایالات متحده شل واردات چین در حال نشانه ای از علت زمینه ای مازاد تجاری چین نه تنها با آمریکا بلکه جهان باقی بماند: چین مصرف بیش از حد کوچک و موجب صرفه جویی بیش از حد.

درست است چین به طور کلی مازاد را به شدت منقبض شده به عنوان سهم آن در تولید ناخالص داخلی در دهه گذشته است. اما از آنجا که تولید ناخالص داخلی رشد کرده است به طوری که مازاد به خصوص برای کالاهای تولیدی باقی می ماند ، مصرف است که هنوز هم کمتر از 40 ٪ از تولید ناخالص داخلی چین یکی از بالاترین نسبت در میان اقتصادهای بزرگ. تداوم آن عدم تعادل است چرا تجارت در تضاد نیست در مورد از بین برود حتی اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیگر رئیس جمهور است.

پیامدهای جهانی تجارت مازاد و کسری موضوع “تجارت جنگ هستند کلاس Wars: چگونه افزایش نابرابری تحریف اقتصاد جهانی و صلح بین المللی را تهدید می کند.” نویسندگان متی کلاین اقتصاد مفسر در بارون خواهر نشریه وال استریت ژورنال و مایکل Tia یک اقتصاددان می آموزد که در سیراکیوز دانشگاه مارتین جواد ویتمن دانشکده مدیریت.

آقایان کلاین و Tia روشن جدید در یک موضوع با نشان دادن چگونه جهانی پس انداز عدم تعادل ناشی از رشد استفاده از مدل توسط چین و در حال حاضر آلمان است. که مدل به طور سیستماتیک سرکوب دستمزدها و مصرف کارگران عادی به تولید بالا و پس انداز است که می تواند سرمایه گذاری در صنایع جدید و یا خارج از کشور. “بالا صرفه جویی مدل نیروهای مردم عادی به صرف کمتر به طوری که دولت و نخبگان کسب و کار می تواند به صرف بیشتر:” آنها توضیح دهد.

چین نویسندگان توجه داشته باشید که تنها یکی از بسیاری از کشورها به این مسیر بروید. در طول انقلاب صنعتی بریتانیا صنعتگران’ ثروت و پس انداز خالی توسط نیروی کار ارزان از شهری کارگران مجبور کردن مزارع زمانی که منابع زمین تثبیت شد. در آمریکا قبل از جنگ جنوب slaveholders مصادره شده را برمی گرداند به بردگی مردم و کار برای تولید پنبه که تولید می شود که سهم عمده ای از صادرات ایالات متحده. در دهه های 1920 و 1930 اتحاد جماهیر شوروی با استفاده از کار اجباری و اشتراکی کشاورزی به صادرات غلات و مواد معدنی در بورس برای ماشین آلات.

مانند کره جنوبی و ژاپن قبل از آن چین به سرعت در حال رشد توسط هدایت مردم آن را پس انداز به بالا-بازگشت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش زیرساخت های عمومی و صنایع صادرات گرا. آن را از طریق یک کم ارزش نرخ ارز و سیستم مالی است که یارانه صنعتی وام پرداخت محافظ بعدی به هیچ چیز. هر دو شده اند اصلاح شده اما آقایان کلاین و Tia توجه داشته باشید که بسیاری از ویژگی های اقتصاد چین هنوز هم تبعیض علیه کارگران و مصرف کنندگان: خصمانه اتحادیه های کارگری غیر قانونی مالیات بر نیروی کار و مصرف بالا هستند و میلیون ها نفر از کارگران مهاجر هستند و محروم از مزایای اجتماعی برای عدم مسکونی مجوز.

تعریف مازاد در یک کشور باید برابر کسری در یکی دیگر از پس تجارت مازاد تولید شده توسط چین و آلمان نیروی ایالات متحده (و دیگر پایین-صرفه جویی در کشورهایی مانند انگلستان) به اجرا کسری. تجارت کسری لزوما کاهش اشتغال, اما آنها تغییر ترکیب آن است. در 2000s, چینی, واردات از بین برود میلیون ها نفر از مشاغل آمریکا در حالی که چینی پس انداز کمک باد حباب مسکن. در آن حس آقایان کلاین و Tia نوشتن نابرابری در چین منجر به نابرابری در آمریکا

“نظام مالی ایالات متحده و بازار مصرف تابع به عنوان یک سوپاپ اطمینان را برای بهره برداری در جای دیگر” نویسندگان نوشتن. “مگر سیاست در بقیه جهان تغییر ایالات متحده نمی تواند به طور یک جانبه کاهش نابرابری بالا بردن استانداردهای زندگی و ایجاد ثبات و یا کاهش کسری حساب جاری.”

هر چند بدترین چین شوک بود از بین می رود تا سال 2016 آن میراث کمک ارسال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید بر ضد تجارت آزاد پلت فرم.

چین ممکن است به امید آن “فاز یک” معامله تجاری با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و باریک مازاد خواهد مرطوب حمایت از تولیدات داخلی. آن را برای سال های وعده داده شده برای اصلاح اقتصاد به بیشتر طرفدار مصرف کننده است. اتفاقا در سه ماهه اول خود را به حساب جاری که شامل تجارت کالا و خدمات و سرمایه گذاری و درآمد بدبختانه از مازاد به کسری به عنوان coronavirus مانع صادرات است.

اما حوادث در حال حاضر به رفتن در جهت اشتباه است. از طریق مه, چینی خرید از آمریکا کالا در حال اجرا فقط در نیمی از تعهد خود را با توجه به چاد Bown از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

هزینه توسط گردشگران چینی در خارج از کشور بود که جبران برخی از کالاهای مازاد تجاری بوده و تعطیل با این بیماری همه گیر. تولید خود را به بهبود سریع تر از خرده فروشی نشان می دهد مازاد در مورد ظهور مجدد. در عین حال جهان است در خلق و خوی برای جذب چین تولید تقاضا: تقاضا افسرده است در همه جا. این مواد از یک مبارزه جهانی برای سهم بازار سوخت حمایت از تولیدات داخلی و کاهش ارزش ارز.

در ایالات متحده, ضد چین و احساسات در هر دو طرف شده است whetted توسط چین را به اتهام نقش در coronavirus پیگیری از فن آوری تسلط ژئواستراتژیک قلدری و سرکوب داخلی مخالفان از جمله در هنگ کنگ است. سناتورها از هر دو طرف را هدف گرفته در توازن جهانی با پیشنهاد مالیات بر خرید خارجی ایالات متحده در سهام و اوراق قرضه مداخله در بازار ارز به تضعیف دلار و حتی انکار برخی از خزانه بدهی های برگزار شده توسط چین است. اگر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شکست آقای ترامپ این سقوط آن خواهد شد به عنوان رئیس حزب دموکرات راحت تر با مداخله و کمتر متصل به تجارت آزاد.

چین به مدت طولانی به دنبال tamp پایین تجارت اصطکاک با ساخت آن مدل اقتصادی مصرف کننده بیشتر دوستانه است. آن را ممکن است پیدا کردن کسانی که در تلاش هستند کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

بیشتر در اقتصاد

  • بهبود آغاز شده است که مانند یک V در حال تغییر شکل 1 جولای سال 2020
  • ضرورت بازگشت به اشتغال کامل 24 ژوئن 2020
  • یک جبهه متحد در چین شروع به شکل گرفتن 17 ژوئن 2020
  • نشانه های V شکل در مراحل اولیه بهبود اقتصادی ظهور 13 ژوئن 2020

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de