به عنوان چین افزایش تنش تهمت و بایدن spar برای ‘سخت’ گوشته

ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ایالات متحده-چین رابطه “بهترین آن شده است در یک مدت زمان طولانی” دولت خود را تغییر لحن. روز سه شنبه برای مثال در ایالات متحده دستور داد که چینی کنسولگری در هوستون بسته حتی به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo ستایش بریتانیا اقدامات اخیر برای مقابله با به طور فزاینده ای قاطعانه پکن.

مهم نیست که چه کسی برنده در ماه نوامبر تحلیلگران می گویند فزاینده روابط دو ابرقدرت در اینجا برای آینده قابل پیش بینی. اما این بدان معنا نیست که بایدن در کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید خواهد مقابله با چین در روش های مشابه.

آقای ترامپ ممکن است استفاده از تحریم های بیشتر, در حالی که آقای بایدن به احتمال زیاد کار بیشتر از نزدیک با متحدان خود برای مقابله با پکن است. این دو نیز می تواند متفاوت کارشناسان می گویند در مورد نحوه استفاده از آنها پیمان بین المللی و موسسات برای به چالش کشیدن چین چشم انداز حکومت جهانی است.

اما فراتر از آن چگونه نامزدها پاسخ به تحریکات خاص از پکن برخی می گویند افزایش چین مجبور است یک reevaluation از نقش امریکا را در جهان است.

“چه چیزی تغییر کرده است در چند سال گذشته است که به طور فزاینده آمریکا نظر ما را می بیند و در دراز مدت رقابت با چین می گوید:” میرا Rapp-هوپر از شورای روابط خارجی. که تغییر به گسترش نگرانی “راه نظم جهانی اداره خواهد شد.”

در ایستگاه های تلویزیونی در سراسر میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در حال اجرا تبلیغات است که به تصویر کشیدن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان ضعیف در چین است.

وجود دارد یک لبخند آقای بایدن clinking, عینک با رهبر چین و پس از آن وجود دارد و او این است که گفتن “مردمی” است که “چین است که مشکل نیست.”

نه به outdone presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده و در حال اجرا تبلیغات در نوسان متحده انفجار جمهور برای رفتن نرم در چین – به ویژه در coronavirus بیماری همه گیر. یک آگهی به یاد بینندگان که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ستایش آقای یازدهم برای “بسیار خوب” او انجام شده بود به کنترل شیوع.

اینکه آیا یا نه این تبلیغات در واقع نوسان هر رای دهندگان است یک سوال باز است. اما آنچه که تلاش دو نامزد به خارج سختی هر یک از دیگر در چین به نظر می رسد نشان می دهد که مهم نیست که چه کسی برنده در ماه نوامبر فزاینده روابط دو ابرقدرت در اینجا برای آینده قابل پیش بینی.

آقای ترامپ ممکن است استفاده از تحریم های بیشتر, در حالی که آقای بایدن است به احتمال زیاد به کار بیشتر از نزدیک با متحدان خود برای مقابله با چین و برخی از کارشناسان می گویند. معاون سابق رئیس جمهور که گفته است او به صرف زمان بیشتری را با آقای یازدهم بیش از هر خارجی دیگر رهبر و بنابراین واضح تر پنجره را به خود انگیزه – نیز به احتمال زیاد به سعی کنید برای حفظ اندازه کافی خوب روابط با پکن به کار بر روی مسائل جهانی مانند تغییرات آب و هوا.

اما وخامت اوضاع در ایالات متحده-روابط چین است که برخی از در حال حاضر نسبت به دوران جنگ سرد است که بخشی از گسترده جغرافیای سیاسی تغییر است که در واقع predates آقای تهمت ورود در کاخ سفید با دیگران می گویند – ادامه خواهد داد و مهم نیست که اشغال دفتر بیضی.

“تغییر [برای بیشتر خصمانه رابطه با چین] شده است و هر دو حزب – آن را فقط اتفاق افتاده است همزمان با انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید:” جیمز Carafano, معاون رئیس جمهور, امنیت ملی و سیاست خارجی مطالعات در بنیاد میراث در واشنگتن است.

“دموکرات ها در حال حاضر فقط به عنوان پایین در چین به عنوان خواهان آن است که فقط تهمت را لفاظی های همسان که در آن کشور شد و در حال حاضر رهبری” او می افزاید. “هر گونه بحث بسیار بیش از به یک نقطه که در آن شک و تردید در چین است و آشکارا هر دو حزب.”

در واقع تنها چند ماه پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام روابط با چین “بهترین آن شده است در یک مدت زمان طولانی” دولت گرفته شده یک سری از مراحل سیگنالینگ یک رویکرد خصمانه به چین است. روز سه شنبه ایالات متحده دستور داد که چینی کنسولگری در هوستون بسته حتی به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo سفر به لندن به ستایش اخير اقدامات با هدف قرار دادن چین – و به نام ایالات متحده آمریکا و بریتانیا برای رفتن بیشتر با هم برای مقابله با به طور فزاینده ای قاطعانه پکن.

فراتر از آن که برای تلفن های موبایل سخت تر در کار ضرر و زیان به چین و یا جزئیات چگونه هر یک نامزد ممکن است پاسخ به تحریکات نظامی در دریای چین جنوبی برخی می گویند ظهور چین است که اساسا مجبور reevaluation از نقش امریکا را در دنیا است که به احتمال زیاد به سطح در یک از راه های مختلفی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

“چین برای اولین بار به قدرت بزرگ رقیب به وجود می آیند پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و بنابراین به عنوان یک نتیجه چین به شمار این سوال برای ما در مورد این نوع از 21st قرن قدرت های بزرگ ما در حال رفتن به می گوید:” میرا Rapp-هوپر ارشد همکار برای مطالعات آسیا در شورای روابط خارجی در نیویورک است.

کارولین Kaster/AP/فایل

چینی رهبر چین و پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن راه رفتن روی فرش قرمز در یک مراسم ورود در پایگاه نیروی هوایی اندروز, مریلند, Sept. 24, 2015. بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند که آقای بایدن اگر رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر به دنبال تعمیر آمریکا و اتحاد در آسیا است.

ارتقاء آینده ؟

چین, بازی های برگزار شده است قطعات کوچک در برخی از انتخابات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی خانم Rapp-هوپر می گوید: – همانطور که در سال 1992 زمانی که ایالات متحده در واکنش به چین پس از تظاهرات میدان تیان آن من ظاهر نامزد در مناظره.

آنچه جدید است این کمپین او می گوید که چگونه به طور گسترده ای در چین مشاهده شده است منفی رای دهندگان آمریکایی. “چه چیزی تغییر کرده است در چند سال گذشته است که به طور فزاینده آمریکا نظر ما را می بیند و در دراز مدت رقابت با چین,” او اضافه می کند. که تغییر به گسترش نگرانی “راه نظم جهانی اداره خواهد شد.”

خانم Rapp-هوپر موافق نیست که بی اعتمادی گسترده به معنی سیاست چین تا حد زیادی پیش ساخته, مهم نیست که چه کسی برنده کاخ سفید است.

در دو جبهه, چگونه یک بایدن کاخ سفید در برابر چین به احتمال زیاد به طور قابل توجهی متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد او می گوید: یکی این است که چگونه ایالات متحده در تعامل با آسیایی, متحدان و دیگر این است که چگونه ایالات متحده به دنبال آن مشارکت در پیمان بین المللی و موسسات به عنوان ابزاری برای به چالش کشیدن چین چشم انداز حکومت جهانی است.

بر اساس آقای بایدن را در سیاست خارجی سابقه خانم Rapp-هوپر می گوید او انتظار می رود معاون سابق رئیس جمهور و نه فقط به “تعمیر” اما به “مجموعه ای در مورد تعمیر و نوسازی قرار داد سیستم برای 21st قرن.” بخشی از چنین تجدید تمرکز خواهد بود “ایجاد استراتژی های جدید و موسسات در داخل اتحاد برای پاسخ به نگرانی های غیر نظامی دامنه” مانند حملات سایبری و دروغ.

برخی از سابق امنیت ملی مقامات در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با بایدن کمپین این باورند که آقای یازدهم ترجیح می دهند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع خود و بر اساس این فرض است که یک رئیس جمهور بایدن را بازسازی امریکا در اتحاد است.

این در حالی است که آقای ترامپ ممکن است برچسب ضد داد رئیس جمهور بر سوال خود را در ارتباط و مطالبات آنها پرداخت و راه خود را از آقای Carafano می گوید آن را به سادگی دقیق نیست به نتیجه گیری کرد که آمریکا از اتحاد به ویژه در آسیا در حال خرابی است.

“به مردم گفت: روابط ما با متحدان آسیایی, نیاز به تعمیر نادیده گرفتن واقعیت روی زمین است,” او می گوید. “در آمریکا-استرالیا روابط – هرگز قوی تر است. ایالات متحده-ژاپن ؟ هرگز قوی تر است. هند نزدیک تر شده است به ایالات متحده آمریکا,” او می افزاید: “و برای آمریکا و کره جنوبی روابط آنها دچار مشکل است.”

هر کس موافق است.

“راه درمان متحدان بسیار مهم است و در اینجا تهمت گفتن کره جنوبی “شما مجبور به پرداخت حتی بیشتر برای نیروهای نظامی ما وجود دارد’ اما آنچه که شما واقعا می گوید:” لارنس کورب سابق دستیار وزیر دفاع دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان که در حال حاضر یک عضو ارشد در مرکز آمریکا (CAP) در واشنگتن است. “ما در حال انجام تقریبا همان چیزی که با ژاپن است.”

حتی اگر آقای بایدن برنده کاخ سفید, فقط بازگشت به جایی که روابط با متحدان چهار سال پیش نمی تواند پاسخ ایالات متحده-چین کارشناسان می گویند.

“ساده ترمیم نخواهد بود به اندازه کافی می گوید:” خانم Rapp-هوپر که به تازگی منتشر شده کتاب “سپر جمهوری” که به نظر می رسد در چگونه امریکا از اتحاد کمک به امنیت آن است. “وجود دارد یک داد نوسازی دستور کار انجام می شود مهم نیست که ما در ایران است.”

واقعیت های جدید

فراتر از امریکا اتحاد خانم Rapp-هوپر می گوید او انتظار می رود بشار اسد به “بازگشت به خود و سعی کنید به تعمیر و نوسازی” تعدادی از نهادهای بین المللی و توافق که رئیس جمهور تهمت را رها کرده است, به عنوان یک راه مقابله با چین و جسارت تلاش برای تحمیل آن بیشتر استبدادی دید. به جای ترک سازمان بهداشت جهانی و واگذاری آن به چین را تحت تاثیر قرار, به عنوان مثال, او انتظار می رود آقای بایدن برای مقابله با چین از درون.

آقای Carafano موافق است که نهادهای بین المللی به طور فزاینده تبدیل به عرصه ای برای قدرت مانند آمریکا و چین برای تحمیل ارزش های خود را – اما او می گوید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است رویکردی که متفاوت از پس از جنگ جهانی دوم الگوی.

“سازمان های بین المللی دیگر در مورد ایجاد هنجارهای بین المللی” او می گوید: “در حال حاضر آنها را تا حد زیادی تبدیل به مکان های که در آن قدرت های بزرگ آن را از نبرد برای گسترش قدرت خود را.”

و در حالی که یک رئیس جمهور بایدن را “خواهید بود در هر جدول” بدون توجه به ثابت ارزش یک سازمان او می گوید: رئیس جمهور تهمت می “همچنان به استفاده از تمام تیردان” – چسبیده با مفید در انجمن به دنبال اصلاح برخی و یا ترک “موارد نا امید کننده” و ایجاد جایگزین برای رقابت با چین است.

در هر صورت آقای کورب از کلاه می گوید که هر کس برنده در ماه نوامبر به سادگی تطبیق خاموش در برابر چین و تقسیم جهان به اردوگاه های جداگانه مانند برخی از جنگ سرد جدید نمی تواند یک گزینه باشد.

“چین ساخته شده است آن را روشن آنها در حال رفتن به ایجاد تغییرات سیاسی ما یک بار فکر ما می تواند آنها را تشویق به, اما این بدان معنا نیست که ما فقط می تواند به قطع همه روابط به آنها داده می شود چگونه در هم تنیده اقتصاد ما هستند” آقای کورب می گوید. “ما نمی باید انعطاف پذیری با چین ما تا به حال یک بار” او می افزاید: “و هر کس که رئیس جمهور را مجبور به کار با آن است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de