به عنوان چین قفل کردن شهرها و ساکنان نبرد ویروس ترس—و خستگی

پس از لغو یک, خانواده, بازدید از 900 مایل از خانه اش در پکن Cai زو دارای whiled دور تعطیلات با بازی های تلفن همراه و پر گوسفند: “من تنها همدم.’ عکس: عکس: Cai زو

پکن— Cai زو شده است در خارج یک بار در هفت روز است. دو بار اگر شما تعداد دفعات مشاهده مصرف کردن سطل زباله.

هر سال دیگر در اطراف این زمان 31 ساله مدیر یک شرکت اینترنتی خواهد بود 900 مایلی جنوب در حومه شهر بازی فال ماهجونگ با خانواده گسترده خود را برای سال جدید قمری تعطیلات. به جای او منزوی در پکن آپارتمان قادر به انجام بسیاری به جز تلاش ناموفق تا کنون—به شکاف های شخصی جدید نمره بالا در عرصه شجاعت یک موبایل بازی مبارزه با.

مانند بسیاری از جوان چینی آقای Cai می گوید که او صرف تعطیلات نیم پدر و مادر خود را در جنوب برنج-رشد استان جیانگشی به ناگ آنها را به پوشیدن ماسک صورت و ببینید که مردم به عنوان چند که ممکن است. پدر و مادر او خیره تمایلی به شکستن مراسم سال نو قمری بازدیدکننده داشته است به خانواده و دوستان است.

“هر کس همان چیزی که به انجام,” او گفت: اصرار عزیزان را سلامت اقدامات احتیاطی. “پدر و مادر نمی خواهد گوش دادن.”

خطرناک جدید کروناویروس شکسته است در بدترین زمان ممکن برای این کشور از 1.4 میلیارد نفر است. سال جدید قمری است و چین بزرگترین تعطیلات شبیه به کریسمس و سال جدید را به یکی از نورد. این تعطیلات یک هفته ای است که در یک زمان از سال بسیاری از مردم تمدید زمان کار به دیدار عزیزان در بازگشت به خانه.

فقط به عنوان صدها میلیون چینی شروع به سفر برای تعطیلات آخر هفته بهداشت گفته است که coronavirus می تواند منتقل می شود بین مردم است. دولت از مردم خواست تا در محل اقامت و بسته کردن سخت ترین ضربه شهرستانها. در حالی که کسانی که مستندات را تحت تاثیر قرار ده ها میلیون نفر از مردم نمایندگی فقط کسری از کشور که در آن اقدامات احتیاطی در برابر بیماری را سوراخ کردی بی شماری هويدا—خروج یک کشور از مردم گیر در آپارتمان خود تحت قرنطینه مجبور به پر کردن غیر منتظره فراوانی از زمان به تنهایی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما تا به حال رشته جایی پس از لغو برنامه سفر غیر منتظره? چگونه شما رسیدگی به وضعیت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

به عنوان روز گذشت عواقب باید ریخت بر روی رسانه های اجتماعی: حوصله مردم با دست عروسک پانسمان تا به عنوان اژدها deseeding توت فرنگی جدا گریپ فروت به صدها فرد آب وزیکول و نقشه کشی کوچک شکلک چهره در هر هسته از یک گوش ذرت.

یک زن به او یک عروسک پرنده کوتاه کردن مو. یکی دیگر نوشته شده یک ویدیو از خودش تمیز کردن کف او اینچ اینچ با پارچه فشرده شده را به طرف صورت خود را. یکی از تمرین معکوس پارکینگ در گوشه ای از یک چند نفره بازی های ویدئویی.

برخی از بی مقیم صرف زمان سر بریدن چسبنده خرس و پیوند سر خود را بر روی بدن رنگ های مختلف.

از آن شده است که چینی ها نسخه, انگلیسی, ضرب المثل به “آرامش خود را حفظ و حمل در” با مردم در سراسر کشور مصرف لیمو به آنها داده شده و دم کردن, عجیب قریب, طعم لیموناد. اما برای پس از تعطیلات ممکن است کشش بیش از حد طولانی است. پکن مقامات تمدید تعطیلات به 10 روز و بیشتر در برخی از شهرستانها حتی در حالی که مردم در سراسر کشور به هم بزنید ،

آقای Cai در حال برنامه ریزی به صرف هشت روز با خانواده در جیانگشی. صبح قبل از پرواز خود او از خواب بیدار شدم حالت تهوع و با کمی حرارت بالا—99 درجه فارنهایت است. او فکر نمی کنم او تا به حال coronavirus اما او لغو شد سفر خود را فقط تا مطمئن شوید.

Coronavirus بحران

چینی مقامات بهداشتی در حال کار شامل سرعت گسترش ویروس است که آلوده بیش از 4500 نفر و کشته شدن حداقل 100. مربوط به خواندن:

  • که رئیس ستایش پکن Coronavirus پاسخ به سفر موانع ظهور
  • ایالات متحده گسترش فرودگاه غربالگری برای Coronavirus مقامات اضافه کردن خطر گسترده عفونت کم است
  • ایالات متحده داروسازان کشتی درمان به چین به دنبال درمان Coronavirus
  • چین گسترده جاه طلبی در پزشکی بررسی می شود توسط Coronavirus
  • آنچه که در مورد ووهان Coronavirus

سنتی سال جدید قمری شام غنی نمادین: تازه ساخته شده کوفته به معنی ثروت; roly-poly برنج چسبناک توپ به نام tangyuan به نمایندگی از اعضای خانواده پیوست; چسبنده کیک برنج به دلیل نام و نام چینی برای تلفن های موبایل مانند “یک سال”; ماهی به دلیل آن را یک homophone برای کلمه ماندارین برای مقدار زیادی.

آقای Cai nonperishable نسخه در پکن: منجمد کوفته منجمد tangyuan خشک, رشته فرنگی, میگو منجمد.

یک بحران به وجود آمد و در مدت کوتاهی به خود سلول پس از پدر و مادر خود حاضر به انصراف از جمع تمدید بستگان با توجه به آن دفعتا. آقای Cai راه اندازی یک multiday متن پیام رگبار گلوله پدر خود. شام لغو شد.

بحران quelled آقای Cai نشسته بر روی نیمکت به خاک سپرده شد در بالش و حیوانات و تماشا استرالیا باز می شود. او پخته منجمد کوفته و آنها را خوردند. او دیوارهایی. او با بازی Arena of Valor دوباره.

پس از چند روز از انزوا آقای Cai فکر دوستیابی آنلاین, اما تصمیم گرفت آن را به زمان با یک ویروس خطرناک جریان است. “دوستان صحبت کردیم و من از آن,” او گفت:.

آقای Cai و دیگران پیدا کرده اند آن را دشوار است به نگه داشتن ذهن خود را خاموش ویروس. روز سه شنبه بعد از ظهر بیش از 4.9 میلیون نفر گوش به رسمی زندگی می کنند جریان از یک سایت ساخت و ساز که در آن ووهان در تلاش است برای ساخت یک بیمارستان برای coronavirus بیماران در عرض فقط 10 روز است.

به عنوان تلفات از coronavirus افزایش می یابد مقامات چینی در حال عجله برای ساخت دو موقت بیمارستان در شهرستان که در آن شیوع نشات گرفته است. فیلم نشان می دهد ماشین آلات در محل کار و پیش ساخته مواد در ساخت و ساز سایت. عکس: هکتور Retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جدا شده در آپارتمان خود را در سراسر چین بسیاری از مردم آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با کلمات تشویق در پاسخ به ویدئوها از overworked کارکنان بیمارستان از دست دادن خونسردی خود در میان کمبود خواب و لوازم پزشکی.

Li Kaiyu, 27 ساله و دانشجوی دکترا در رشته علوم کامپیوتر در پکن نخبگان دانشگاه Tsinghua گفت که او نگران مادرش مراقبت های بهداشتی و کارگر در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ.

“آنها شروع به نظر می رسد بازگشت به خانه” آقای لی گفت: از coronavirus موارد است. رشته در پکن آقای لی سعی به روشن کردن خلق و خوی با آپلود یک ویدیو از خودش را به خواندن یک کتاب درسی آمار را به خود گربه یک گوشتالو خاکستری و سفید اب.

“پسر نگاهی به تخته سیاه” او گفت که او تمایلی دانش آموز. “امروز ما در حال یادگیری در مورد مقدار مورد انتظار و واریانس.”

بسیاری از افراد مسن که به تحمل جنگ داخلی و قحطی شد و با در نظر گرفتن شیوع بیماری با لب بالا سفت, برگزاری سریع به ورزشهای سبک بدون وسیله روال.

پکن ساکن وانگ Yuhua, 79 گفت: صحبت کردن با بستگان خود را در شهر تانگشان بیش از چت تصویری در این سال بود که “تقریبا همان” به عنوان مدعو در فرد است.

Li Kaiyu 27 ساله و دانشجوی دکترا در رشته علوم کامپیوتر در پکن Tsinghua دانشگاه می آموزد آمار را به خود گربه است. عکس: عکس: Li Kaiyu

“شما صرفه جویی در پول در, هدیه,” او گفت: حرکت اسلحه خود را به آرامی برای ورزش است.

دولت هشدار در مورد خطرات ناشی از دست زدن به گوشت خام منجر به زاهدانه رژیم غذایی. سوار-به اشتراک گذاری راننده Li Yinghong, که با پوشیدن دو فولاد ماسک یکی در بالای دیگر گفت: او با خوردن رشته فرنگی از طریق مسنجر برای ایمن ماندن.

“من مانند ملایم پخته شده-گوشت گاو-طعم طریق مسنجر رشته فرنگی و کلم ترشی آنهایی که او گفت:” هر چند او اذعان کرد: “آنها همه سلیقه مرتب کردن بر اساس از همان بعد از مدتی.”

آقای Cai عرصه شجاعت هواخواه گفت: او برطرف شد به گوش پدر و مادر خود را’ همسایه ها شروع شد به این ویروس به طور جدی تر و پدر و مادرش بیش از حد—کاهش مسافت های طولانی آزار دهنده مسئولیت.

“مردم به دنبال هر یک از دیگر در حومه شهر,” او گفت:. “اگر شما در حال بازی فال ماهجونگ و سه تن دیگر از مردم با پوشیدن یک ماسک یک چهارم نیز قرار داده است.”

نوشتن به اوا Dou در eva.dou@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو