به عنوان بریتانیا مراحل بر روی صحنه جهانی به تنهایی در این هفته برای اولین بار در 50 سال – لندن برگ اتحادیه اروپا روز جمعه – دولت می یابد خود را به طور ناگهانی گرفتار در مثلث تنش است که به برخی از دیپلماسی استادانه برای مدیریت.

نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده است که مبارزه با تروریسم در اروپا را هموار راه را برای گسترش تجارت با چین و ایالات متحده در آن دو تا از بزرگترین شرکای پس از اتحادیه اروپا است. اما در حال حاضر که اثبات است روی حیله و تزویر.

دولت بریتانیا پیشنهاد کرده است 2% مالیات در انگلستان فروش تکنولوژی بالا غول مانند Facebook و اپل. در داووس در هفته گذشته, U. S. وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin تهدید به مقابله به مثل با مالیات بر, بریتیش, اتومبیل است.

واشنگتن در همین حال قرار دادن است فشار سنگین در لندن و دیگر متحدان خود را اجازه می دهد چینی ارتباطات شرکت Huawei برای بازی در هر قسمت در آن 5G شبکه های, هشدار, جاسوسی خطرات.

آقای جانسون تصمیم گرفتند روز گذشته به اجازه می دهد Huawei محدود 5G نقش; که نمی خواهد به طور کامل برآورده آقای ترامپ اما آن را نمی خواهد خرابکاری بریتانیا چشم انداز برای تجارت بیشتر با پکن ،

آن را به دنبال یک خیلی سخت تر از طرفداران جدید ملی و سیاست ممکن است مشکوک به پیاده کردن ما پیچیده به هم پیوسته 21st
-جهان در قرن.

لندن

آن را به دنبال یک خیلی سخت تر از طرفداران جدید ملی و سیاست ممکن است مشکوک به پیاده کردن ما پیچیده به هم پیوسته 21st
-جهان در قرن.

این پیامی است که در حال ظهور در روزهای اخیر از آنچه که ممکن است به نام مثلث از تنش است. در کشمکش برای برتری جهانی بین ابرقدرت چین و ایالات متحده آمریکا و بریتانیا در حال حاضر پیدا کردن آن فشار به حرکت در مسیر خود را در خارج از اتحادیه اروپا است.

مسائل اصلی از مشاجره نگرانی تجارت و فن آوری است. اما آنها بوجود آمده اند در مقابل پس زمینه یکی دیگر از قدرتمند یادآور ارتباطات جهانی: نصب نگرانی در آمریکا و انگلیس و جاهای دیگر بیش از یک ویروس گسترش یافته است که از شهر ووهان در چین هزاران مایل دورتر.

زمان از سه راه اقتصادی تنش چشمگیر است. بریتانیا در ماه گذشته فرمانده انتخابات پیروزی حزب محافظه کار نخست وزیر بوریس جانسون است که در مورد به رسميت شناختن آنچه او به تصویر کشیده شده به عنوان یک تاریخی عمل ملی خود ادعا. روز جمعه پس از نزدیک به نیم قرن بریتانیا به پایان خواهد رسید و عضویت آن در اتحادیه اروپا است.

قول می دهم که آقای جانسون برگزار کرده است که اقتصادی قیمت پرداخت شده برای خروج از بزرگترین بلوک تجاری – و انگلیس را بزرگترین شریک تجاری – خواهد بود تنها به طور موقت. آزاد از اتحادیه اروپا محدودیت های استدلال انگلیس قادر خواهد بود به مهر و موم گسترش روابط جدید با آن دو دیگر اصلی شرکای تجاری ایالات متحده و چین است.

تنش جدید

اما در حال حاضر شده است نشانه های اولیه از چه ظریف و دشوار است چنین انتقالی ممکن است ثابت کند با وجود آقای جانسون گرم رابطه شخصی با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در واقع تنش جدید در حال بدسم نزدیک تاریخی اطلس داد که بریتانیا و ایالات متحده هر سازگار به رشد نفوذ اقتصادی چین است که با هر دو کشور را مهم تجارت و روابط تجاری.

هفته گذشته سالانه مجمع جهانی اقتصاد از رهبران کسب و کار سیاستمداران و نظر قدما در سوئیس در شهر رفت و آمد مکرر از داووس شاهد غیر فرانک مبارزه بین واشنگتن و لندن است.

یکی از موضوع های بریتانیا برنامه ریزی برای مالیات 2 درصد در انگلستان فروش آمریکایی شرکت فنی از قبیل Google ، Facebook و اپل یک حرکت که وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin به نام “خودسرانه”; او هشدار داد چنین مالیاتی ممکن است ماشه مشابه حرکت در برابر انگلیسی, خودرو و صادرات است.

اما اختلاف اصلی درگیر چین و بریتانیا آمادگی برای اجازه می دهد که شرکت چینی هواوی به بازی در نورد از آن 5G شبکه های مخابراتی با وجود فشار هماهنگ آمریکا به نوار شرکت بر این اساس است که از آن یک ریسک امنیتی است.

در این فن آوری مالیات بریتانیا ممکن است در عین حال ضرب و شتم یک عقب نشینی است. فرانسه که آمریکا نیز تهدید به تلافی جویانه حرکت است تاخیر مالیاتی مشابه حداقل تا پایان سال.

اما Huawei موضوع ثابت می تواند سخت تر به ظرافت. و آن را در قلب اصلی ژئوپولیتیک مسابقه قرن جدید: جنگ بین آمریکا و چین برای, سیاسی, اقتصادی, و, شاید, بیشتر از همه, فن آوری برتری.

دو ابرقدرت به تازگی موفق به مهر “فاز یک” د-تشدید تجارت خود را در جنگ کاهش برخی tit-for-tat تعرفه ها و برگزاری از تحمیل های جدید. اما واشنگتن اصلی نگرانی در مورد اقتصادی چین و شیوه های تجارت مانند یارانه های دولت به صورت عمده در چین شرکت های حل نشده باقی می ماند. و در تکنولوژی جلو, بدون موضوع, این است که فوری از اهمیت بیشتری نسبت به هواوی.

جاسوسی و یا حمایت از تولیدات داخلی?

از چین چشم انداز تماس به حذف Huawei است که به سادگی به حمایت از تولیدات داخلی – یک پیشنهاد برای کمک به ایالات متحده و دیگر شرکت های غربی چالش Huawei جهان-موقعیت پیشرو به عنوان یک شرکت است که می تواند ساخت 5G زیرساخت های سریع تر و ارزان تر از رقبای خود مانند فنلاند نوکیا و آمریکا شرکت سیسکو.

واشنگتن می گوید: مسئله اساسی امنیت است. Huawei یک شرکت خصوصی است. اما در یک مرکز کنترل کشور مانند حزب کمونیست حکومت چین ترس است که Huawei نقش در 5G را ارائه دهد یک درب عقب برای دولت چین برای نفوذ و دستکاری اطلاعات حیاتی و سیستم های فن آوری در کشورهای غربی است.

این هفته آقای جانسون تصمیم به سرپیچی شدید آمریکا و فشار به حذف Huawei به طور کامل از 5G در بریتانیا هر چند او تلاش برای هدایت وسط جاده. Huawei به اشتراک گذاری در شبکه های جدید خواهد شد در پوش 35 درصد است. از آن خواهد شد محروم از زیرساخت های هسته و محدود به “محیطی” جنبه های مانند ایستگاه های پایه و آنتن.

که راضی نکرد بهداشت ، تام پنبه یک جمهوری خواه از آرکانزاس است. “این تصمیم عمیقا ناامید کننده برای آمریکا حامیان رابطه ویژه” میان بریتانیا و ایالات متحده او توییتی. “من از ترس لندن آزاد است خود را از بروکسل تنها به صرفنظر کردن حاکمیت به پکن است.”

در وسط گیر کرده

که تطبیق امتیاز به مسیر روی حیله و تزویر آقای جانسون را به آج بین واشنگتن و پکن است. او نمیخواهد به خشم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که با او در شمارش برای پشتیبانی در دستیابی به انگلستان-ایالات متحده آمریکا تجارت آزاد معامله است. در عین حال او نمی تواند در معرض خطر آسیب رساندن به بریتانیا به طور فزاینده مهم روابط تجاری با چین; که یک خطر واقعی اگر او طرفه با آمریکا

و آقای جانسون هنوز هم برای پیدا کردن یک راه برای مدیریت یک وب پیچیده ای از اتصالات بین المللی و نزدیک به خانه: کسانی که با اتحادیه اروپا است.

بریتانیا به طور رسمی خروج از اتحادیه اروپا در این هفته اما دو طرف باید تا پایان سال به توافق در شرایط جدید تجارت مگر اینکه لندن می پرسد برای فرمت. و مذاکرات در آجیل و پیچ و مهره از آنچه مبارزه با تروریسم در اروپا را در عمل به این معنی ممکن است حتی weightier یادآوری چگونه به هم پیوسته جهان تبدیل شده است.

سیاسی ضرورت از Brexit – به unshackle انگلیس از محدودیت های اتحادیه اروپا نشان می دهد یک استراحت از تجارت موجود ترتیبات و از چارچوب های نظارتی مشترک با دیگر کشورهای عضو است.

اما آزادی بیشتری از اتحادیه اروپا مقررات خواهد آمد در قیمت کمتر دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا در بروکسل هشدار داده است. که احساس خطر کرده است بسیاری از کسب و کار است که تکیه بر تعرفه-تجارت آزاد با اروپا و یا در زنجیره تامین.

آقای جانسون بسیاری از توپ را در هوا نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de