به عنوان بریتانیا جنگ همه گیر داوطلب روح برانگیخته

نخست وزیر بوریس جانسون صرف این هفته در بیمارستان افزایش نگرانی ها در مورد ثبات سیاسی در میان یک بیماری همه گیر. او یکی از 65,000 تایید COVID-19 مورد در انگلستان آقای جانسون وضعیت بهبود یافته است و این ممکن است برخی از تسکین را فراهم برای یک کشور است که تنها به تازگی پدید آمده از سال از آشفتگی های سیاسی بیش از آن خروج از اتحادیه اروپا است.

هر پنج شنبه شب انگلیس ساکنان در مستندات خروج از خانه های خود را به کف زدن و تشویق پزشکان و پرستاران از خدمات بهداشت ملی. که حس وحدت تقویت شد نادر آدرس عمومی یکشنبه گذشته توسط ملکه الیزابت دوم بود که گرمی دریافت شده توسط بسیاری از.

در همان زمان صدها هزار نفر از شهروندان به تازگی داوطلب برای حمایت از این بیماری همه گیر در پاسخ به مراتب بیشتر از دولت پیش بینی کرده بود. که حس همبستگی بود اشاره شده توسط پادشاه در زبان است که به استناد فداکاری از جنگ جهانی دوم است. “در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد و بازگشت. … ما دوباره دیدار خواهد کرد,” او گفت:.

لندن

در سراسر بریتانیا به عنوان COVID-19 بحران گاز است و عمیق تر شهروندان خود را شروع کرده اند جدید آیین: در حال ظهور از خود جداسازی هر پنج شنبه شب در 8 p. m. به کف زدن و تشویق و صدای قابلمه و ماهی تابه برای نشان دادن حمایت برای این کشور خط مقدم پزشکان و پرستاران.

هر هفته به اوج قدردانی رشد بلندتر گاهی اوقات مربوط توسط انفجار آتش بازی پر در غیر این صورت becalmed محله به طور خلاصه با سپاسگزار سر و صدا برای کسانی که در نوک نیزه به عنوان آنها نبرد گسترش coronavirus.

اما به عنوان تلفات امروز آمار یک روز انگلیس رکورد 980 – و با اوج مرگ و میر هنوز تخمین زده می شود دو هفته دور – بحران های ناشی از مقیاس همه گیر شده است و مرکب در اینجا با یک درجه های جدید از عدم اطمینان سیاسی. نخست وزیر بوریس جانسون بود و بستری در بیمارستان در روز یکشنبه و خود را سپری کرده است روز و شب در بخش مراقبت های ویژه مبارزه با ویروس احاطه شده توسط پزشکان و پرستاران از خدمات بهداشت ملی.

“آنها تا به حال یک هفته دشوار” گفت: جوآن 60-چیزی بریتن به عنوان او در یک ماهی تابه در غرب لندن ایوان شب گذشته با اشاره به کلید کارگران است. “آنها شگفت آور,” او گفت: به عنوان او حومه محله پیوست و در پاره ای.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

انگلستان نه تنها در نشان دادن نوظهور محبت عمومی برای کارگران مشاغل کلیدی و نه در بی سابقه ای مواجه اضطراری برای بهداشت عمومی است که در اروپا و به خصوص زده ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است. اخیر دولت انگلستان درخواست تجدید نظر برای 250,000 داوطلبان برای کمک به بیمه خدمات درمانی مقابله تسلیم ارتش از 750,000 می شود یاران تسریع موقت توقف برای روشن شدن.

اما این بیماری همه گیر در می یابد انگلستان در سیاسی متزلزل حاضر به عنوان یک ملت در نهایت در حال ظهور از 3 1/2 سال از بن بست سیاسی بیش از آن هرج و مرج خروج از اتحادیه اروپا است. یک ماه دسامبر انتخابات که به یک پیروزی قاطع به آقای جانسون و حاکم محافظه کار و حزب اضافه شده به وضوح مبارزه با تروریسم در اروپا دستور شد و توسط بسیاری به عنوان یک پتانسیل اولین گام در بهبود اختلافات عمیق در بریتانیا سیاسی و اجتماعی پارچه.

Kirsty Wigglesworth/AP

یک تصویر از ملکه الیزابت دوم و به نقل از او تاریخی پخش تلویزیونی اظهار نظر در این بیماری همه گیر کوروناویروس نمایش داده شده بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در پشت اروس مجسمه در Piccadilly سیرک در لندن در 9 آوریل سال 2020 است.

با اذعان به تاثیر از coronavirus در زندگی روزانه, ملکه الیزابت دوم, در, نادر, آدرس روز یکشنبه ستایش “روح ملی” و تشکر بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارگران که “هر ساعت” کار سخت “ما به ارمغان می آورد و نزدیک به بازگشت به زمان عادی.”

دعوت از شهروندان به “باقی می ماند متحد و مصمم” برای غلبه بر این بیماری همه گیر او به دنبال ارائه راحتی. “در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد و بازگشت. … ما دوباره دیدار خواهد کرد,” او گفت:.

“چه کسی مسئول در حال حاضر؟”

در عین حال در عرض یک ساعت از شنیدن این کلمات را خطاب به طور گسترده انگلیسی ها متوجه شدند که آقای جانسون شده بود با عجله به بیمارستان, بالا بردن شبح از یک خلاء رهبری است که در میان این همه گیر تمدید حس عدم اطمینان سیاسی.

حس عدم اطمینان “به اجرا در تعدادی از سطوح و همه آنها بی ثبات می گوید:” استیون فیلدینگ یک کارشناس انگلیسی, سیاست و تاریخ سیاسی در دانشگاه ناتینگهام.

“این واقعیت است که نخست وزیر شده بود به بیمارستان منتقل شد چیزی است که مردم واقعا در بر داشت کمی نگران کننده می گوید:” استاد فیلدینگ.

“آنها در مورد نحوه تصمیم گیری خواهد بود و بدیهی است که سیاسی روزنامه نگاران تلاش کرده اند به دنبال ‘که در واقع مسئول در حال حاضر؟'” او می گوید:. برای دیگران آن را بیشتر نمادین: اگر نخست وزیر می تواند به طور جدی بیمار است به طوری که می تواند همه.

آقای جانسون بود و بازگشت به حالت عادی بیمارستان در اواخر روز پنجشنبه پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه. پدرش استنلی جانسون به بی بی سی گفت امروز چگونه لمس او شده بود با فوران حمایت از خانواده دریافت کرده بود و گفت: او پسر خواهد نیاز به زمان به طور کامل بهبود می یابند.

جان فوق العاده/AP

یک مرد بر روی یک دوچرخه طول می کشد یک عکس از یک بیمه خدمات درمانی ثبت نام چاپ شده بر روی یک جاده در نزدیکی به تازگی راه اندازی coronavirus بیمارستان بلبل شمال غرب در منچستر, انگلستان در 9 آوریل سال 2020 است.

انگلستان نانوشته قانون اساسی طلسم نیست که روشن جانشینی روند اگر یک نخست وزیر ناتوان است.

آقای جانسون در حال حاضر shepherded چند کلید تصمیم گیری درباره ملی مستند و £350 میلیون بسته نجات مالی است که تصویب شده توسط نمایندگان مجلس در مارس 17. این بدان معناست که در حال حاضر که وزیر امور خارجه Dominic Raab که deputized به عمل برای آقای جانسون بعید است که باید به هر انتقادی حرکت می کند.

حدود 9,000 نفر کشته شده اند از این ویروس در انگلستان با بیش از 65,000 موارد تایید شده.

با آخر هفته عید پاک بلندی آقای Raab و گفت: این تصمیم برای سهولت محدودیت حداقل یک هفته دیگر دور. او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او صحبت نکرده بود به آقای جانسون از او به بیمارستان اما این دولت است “این رو پوشش داده شده است.” آقای Raab گفت که او “تمام قدرت من نیاز” را به تصمیم گیری.

در واقع آقای جانسون موقت نا توانی “است نه لزوما یک بحران برای انگلیسی, نظام سیاسی می گوید:” ورنون Bogdanor استاد دولت در کالج کینگ لندن در یک تجزیه و تحلیل سیاست خارجی است که tabulates غیبت از گذشته نخست وزیران.

در طول جنگ جهانی دوم برای مثال وینستون چرچیل تا به حال حملات ذات الریه و در سال 1953 یک ناتوان سکته مغزی اما همچنان نخست وزیر در هر دو موارد حتی به عنوان نفر دیگر deputized به ریاست.

ریاضت بودجه بلوز

اما شدید اجتماعی و نابرابری در سراسر انگلستان یک کشور ثروتمند است که دارای جیب های عمیق محرومیت دیده می شود نه در اروپا در آن همسالان ممکن است ماندگار, پست,-تاثیر بحران.

زمانی که آقای جانسون نشان داده شد کف زدن برای سلامت کارگران روز پنجشنبه گذشته در درب 10 خیابان داونینگ به عنوان مثال رسانه های اجتماعی فوران با اتهام نفاق با اشاره به یک دهه از محافظه کار به رهبری ریاضت بودجه ای که به خصوص مقایسه کردن بیمه خدمات درمانی.

Pippa Fowles/10 خیابان داونینگ/AP

نخست وزیر بوریس جانسون, claps, خارج از 11 خیابان داونینگ در یک لحظه از تشویق برای کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در لندن در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است.

وجود دارد کمبود تخت های مراقبت ويژه و برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران مجبور شده اند خود را به خرید و دنده محافظ. یک بررسی از نزدیک 3,500 پرستاران جمعه منتشر شده نشان می دهد که دو سوم احساس نمی کنند آنها دسترسی کافی به تجهیزات ایمنی. فقط یک سوم تا به حال خود را خریداری.

و کالج سلطنتی پرستاری مطالعه در سپتامبر گذشته که کمبود 40,000 پرستاران در انگلستان به تنهایی.

“از defunding پرستار آموزش فروش قطعات از بیمه خدمات درمانی به بخش خصوصی, شرکت های حزب محافظه کار حزب در قدرت است hobbled سیستم بهداشت و درمان توانایی مقابله با هر روز اجازه دهید به تنهایی استثنایی” نوشت: یک نگهبان مقاله نویس هفته گذشته است.

که به معنای حاضر شک و تردید از کمپین های رسانه های اجتماعی مانند #PrayForBoris.

هنوز هم شهروندان باید بسیج با هم فراخوانی خاطرات روح جامعه و فداکارانه فعالیت های داوطلبانه است که در طول جنگ جهانی دوم که تکرار توسط ملکه.

بازنگری حمله رعد اسا روح

در عین حال آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه عمیقا جامعه بریتانیا ممکن است تغییر پس از همه گیر تهدید محو می شود اگر جنگ جهانی دوم است که هر راهنمای. “من نمی خواهم بگویم این یک نوع جدید از روح می گوید:” استاد فیلدینگ که نویسنده چندین کتاب در بریتانیا پس از جنگ تاریخ سیاسی.

در آن زمان مردم تا به حال کشف هدف و همبستگی در یک درگیری که به دنبال یک دوره است که شاعر W. H. Auden به نام “کم نادرست دهه” است که در آن این ویژگی دیده می شد به عنوان گم شده در عمل.

“مردم داوطلبانه برای رفتن به بمب افکن به پرواز در سراسر آلمان و چهره تقریبا نزدیک به مرگ برخی به منظور پیروزی در این جنگ به نمایندگی از همه می گوید:” آقای فیلدینگ. “آنها به معنای واقعی کلمه به خطر انداختن زندگی خود را.

“و مردم در آن زمان گفت:” ما در حال حاضر نوع جدیدی از شهروندی که رفتن به جلو به جهان پس از جنگ بود.’ آن را کاملا کار مانند آن مردم رفت و برگشت تا حد زیادی به آنها چگونه قبل بوده است,” او می گوید.

“اما این بحران را نشان می دهد برخی افراد ظرفیت به فکر کردن در مورد دیگران به جای خود. و البته که بسیار الهام بخش است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im