به عنوان بزرگ هواپیمایی Retrench, برخی حامل های تشخیص باز

Wizz هوا مسافران به عنوان آنها را خاموش کردم یک پرواز در یونان هفته گذشته است. Wizz یکی از فقط یک حامل چند که هنوز تحویل گرفتن هواپیما.

عکس: نیکولاس Economou/زوما پرس

برای بسیاری از جهان بزرگ هواپیمایی coronavirus همه گیر است که یک تهدید وجودی. برای Wizz Air منابع WIZZ -4.89% PLC اروپا حامل آن است که یک فرصت است.

بر روی یک نقشه در پشت میز خود بنیانگذار و مدیر اجرایی József Váradi مشخص شده با رنگ قرمز پین فرودگاه در سراسر این قاره است که او برای هدف قرار دادن گسترش است. پس از همه گیر آغاز شده زمین پرواز به بوداپست-بر اساس شرکت هواپیمایی اعلام کرده است برنامه ای برای باز کردن هشت جدید پایگاه از جمله در میلان و دورتموند آلمان در بعد از هشت هفته. که انتظار می رود مقدار به 100 مسیرهای جدید.

در حالی که جهانی صنعت حمل و نقل هوایی نیست پیش بینی بازگشت 2019 تقاضا تا 2023 آقای Váradi پیش بینی خود شرکت هواپیمایی پس از آن خواهد شد 50 ٪ بزرگتر از آن بود که قبل از بحران. در آمریکا کم هزینه Allegiant Travel Co., ALGT -4.05% که عمدتا مگس از شهرهای کوچکتر به آفتابی مقصد تعطیلات گفت: این می تواند ضربه محکم و ناگهانی جت در قیمت های مقرون به صرفه به عنوان رقبای بزرگتر retrench و فروش هواپیما.

“تلفن ما حلقه های روزانه با معاملات” Allegiant مدیر عامل شرکت موریس Gallagher Jr. نوشت: در نامه ای به سهامداران در اواخر ماه گذشته. “من انتظار ما رشد خواهد کرد در این تغییر محیط زیست است.”

در زمان بحران کم هزینه تخفیف حامل اغلب بهره مند شوند در حالی که بزرگتر حامل های شبکه—با به طور معمول چاق سازمان ها و هزینه های بالاتر—مجبور به retrench. که دوباره اتفاق می افتد اما در استروئید هر دو به دلیل مقیاس امروز بحران و راه های غیر معمول تقاضا برای بلیط شروع به بازگشت به عنوان مستندات شل.

کسب و کار سفر یک گاو پول نقد برای جهان بزرگترین سرویس کامل حامل نشان دادن هیچ نشانه ای از سرگیری هر زمان به زودی. شرکت ها و مدیران حداقل در حال حاضر آموخته اند را به انجام بدون. “مسافران کسب و کار است که ارائه بخش عمده ای از درآمد ما را هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت در تعداد قابل توجهی,” Delta Air Lines , Inc. نوشت: در نامه ای به کارکنان در هفته گذشته.

مسافرت های بین المللی یکی دیگر از کت و شلوار قوی برای میراث حامل نیز در یک وقفه تا حد زیادی به لطف متضاد محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان طراحی شده برای نگه داشتن همه گیر در چک در سراسر مرز.

Wizz Air مدیر عامل József Váradi پیش بینی های بسیاری از خود را یک بار رقبا نمی بازگشت به آسمان.

عکس: سیمون داوسون/ایسنا

به عنوان اقتصاد ظهور از deep freeze هر چند بعضی اوقات فراغت سفر بازگشت است. که تا حدودی به دلیل مقید کردن تقاضا در میان آگهی مشتاق به دور دوباره. بسیاری از کسانی که موفق به نگه داشتن شغل خود را اما نمی باید هر چیزی را به صرف پول در طول مستندات خود را با بیشتر درآمد قابل تصرف.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما برنامه ریزی برای پرواز در این تابستان ؟ چرا یا چرا نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

که با بهره گیری از برخی از کم هزینه حامل های که تمایل به تهیه کردن به اوقات فراغت بازار است. حمل و بودجه با کاهش هزینه, ساختار اغلب می تواند حرکت با سرعت بیشتری به بازار که از آن دیگران هستند retrenching گفت: Alex ایروینگ مستقر در لندن تحلیلگر در برنشتاین. این بحران همچنین فرصتی است برای ارزان فروشان به مذاکره با تامین کنندگان از جمله فرودگاه و هواپیما lessors.

“این واقعا در مورد اینکه قادر به سرمایه گذاری در آن فرصتهای راهبردی” آقای ایروینگ گفت. “ما دیده ایم در بازار, خروجی, و ما در حال دیدن خطوط هوایی کاهش ظرفیت.”

صنعت و حتی برای ارزان فروشان هنوز هم آسیب پذیر است. افزایش موارد جدید در بسیاری از نقاط ایالات متحده که در آن شرکت های هواپیمایی بوده و بانکی در یک سفر دوباره بجای اول برگشتن در حال حاضر تهدید به از خط خارج هر نوپای بازیابی.

هواپیمایی متحده Holdings, Inc. گفت: کارکنان دوشنبه که رزرو شروع به اسلاید در نیوآرک, N. J. hub زمانی که نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعمال قرنطینه مورد نیاز مسافران از نقاط داغ در ماه گذشته. Frontier Airlines, ایالات متحده تخفیف و گفت: کارکنان این هفته که رزرو کرده اند, آمار, و آن است که ارزیابی چه برنامه کاهش آن نیاز به عنوان یک نتیجه.

در حال حاضر, هر چند برخی از حامل های در حال حرکت را به استفاده. پس از اوایل اقامت در خانه سفارشات تمام شده در مه, Southwest Airlines Co., امریکا بزرگترین هواپیمایی داخلی, راه اندازی کرایه فروش و بازاریابی فشار به مسافران دوباره در هواپیما. آن است که برنامه ریزی برای پرواز حداقل 65 درصد از برنامه خود در ماه جولای از حدود 50 درصد در ماه ژوئن و انتظار دارد که به طور پیوسته تا سطح شیب دار از طریق باقی مانده از سال است.

اندرو Watterson ارشد درآمد افسر در جنوب غرب گفت: در مصاحبه ای در ماه ژوئن که شرکت هواپیمایی اضافه کرده است پروازهای اعتقاد داشتند که برخی از مشتریان خارش شدند به خارج و تا به حال پول برای سوزاندن پس از چند ماه مجبور به پس انداز. شرکت هواپیمایی کاهش یافته است به نظر هر تازه روند در پی virus تجدید حیات در مکان هایی مانند تگزاس.

Allegiant مدیر عامل شرکت هواپیمایی موریس گالاگر گفت: شرکت هواپیمایی می تواند ضربه محکم و ناگهانی جت در قیمت های مقرون به صرفه.

عکس: اسکات کیلر/Tampa Bay Times/زوما پرس

Wizz Air آقای Váradi پیش بینی های بسیاری از خود را یک بار رقبا نمی بازگشت به آسمان.

“این یک چیز است برای توقف عملیات یک شرکت هواپیمایی دیگر به راه اندازی مجدد” او گفت:. “ما را به ببینید که چه کسی می تواند پرواز دوباره و برای چه مدت آنها می تواند به حفظ آن است.”

علاوه بر آن جدید پایگاه Wizz هوا دو برابر شده است تعداد هواپیماهای این برنامه برای کار در یک شعبه جدید در ابوظبی که در آن مناظره Etihad Airways, است, عقب کشیدن.

مرتبط

  • جدید هواپیمایی سفر: کمتر پروازهای بیشتر Layovers قوانین برای حمام و سرویس بهداشتی
  • جهانی ترس از پرواز Spawns بحران برای شرکت های هواپیمایی

شرکت هواپیمایی یکی از تنها تعداد انگشت شماری از حامل که هنوز تحویل گرفتن هواپیما. پس از بحران Wizz گرفته سه جدید جت و انتظار را در بیشتر از 20 در 12 ماه آینده. کل ناوگان خواهد 141 هواپیما در تابستان آینده.

شرکت هواپیمایی نیز در گفتگو با هواپیما ساز ایرباس SE بیش از گزینه های بیشتر به سرعت گسترش ناوگان خود آقای Váradi گفت. او گفت: هر چند که او تنها به توافق برسند به شرایط که از لحاظ مالی مسئول همچنین در حالی که اندازه گیری هر گونه خطر موج دوم ویروس. تا کنون بسیاری از اروپا بوده است در امان مرتب کردن بر اساس از افزایش شدید در Covid-19 موارد که بخش هایی از ایالات متحده آمریکا رنج می برند.

علاوه بر مذاکرات با ایرباس Wizz شده است renegotiating آن قرارداد با تامین کنندگان به شرایط بهتر است. او با اشاره به تغییر از میراث حامل به بودجه شرکت های هواپیمایی در طول قبلی بحران بزرگ پس از بحران مالی در سال 2008.

این بار او گفت: “این احتمالا رفتن به یک بزرگتر تغییر به دلیل بزرگی از تغییرات است.”

نوشتن به بنیامین کاتز در [email protected] و آلیسون در Sider [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net