به عنوان تمام 50 ایالت بازگشایی رهبران وزن سختی سوالات

در کالیفرنیا و در سراسر کشور و فشار به بازگشایی بیان شده در دعاوی و اعتراضات است. بیش از آن همه بافندگی انتخابات در ماه نوامبر. هیچ کمتر از یک دوجین لباس واصل شده اند در برابر کالیفرنیا و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توسط تفنگ مغازه ها و کلیساها کسب و کار و حتی یک عروس بود.

این هفته COVID-19 مرگ و میر در صدر 93,000 در ایالات متحده به مراتب بیشتر از 58,000-plus آمریکایی که در جنگ ویتنام. به حاشیه رانده شده و جمعیت های آسیب پذیر در حال تحمل فشار.

در همان زمان انزوا و افزایش بیکاری باید هزینه های خود را — در میان آنها, سلامت روان کودکان, رفاهی و مالی خراب کردن. بیکاری می ایستد در 14.7% بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ. همه گیر می تواند منجر به 75,000 اضافی “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” با توجه به خوب بودن اعتماد.

سلامتی کارشناسان تاسف است که بهداشت عمومی و اقتصاد هستند که در برابر یکدیگر بازمی گردد. این دو به طور جدایی ناپذیری متصل و حمایت از یکدیگر را گویند. “سوال باید: چگونه ما جلوگیری از بیشترین تعداد از مردم از مرگ از هر چیزی دوره می گوید:” بنجامین میلر مدیر ارشد استراتژی افسر خوب بودن اعتماد.

پاسادنا کالیفرنیا.

مایکل سیل احساس می کند برای دولت آمریکا رهبران. آنها باید انتخاب های دشوار را در تصمیم گیری چگونه به سرعت به بازگشایی اقتصاد. به عنوان رئیس جمهور لس آنجلس منطقه ای بانک مواد غذایی, او از دیدن هر دو طرف از انسان صدمه در coronavirus بیماری همه گیر.

در یک مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس باعث شده است که بزرگ اقتصادی و روانی استرس نشان داده شده در بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای مواد غذایی pantries در لس آنجلس, پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است. بانک غذایی را توزیع کرده است رسید و 80% پس از آغاز ماه مارس – نزدیک به دو برابر افزایش در طول رکود اقتصادی ، چند بار در هفته به سمت بالا از یک هزار خودرو خط تا در پارکینگ را برای درایو-از طریق مواد غذایی است.

در همان زمان دو نفر که مشغول به کار در مواد غذایی بانک شرکای فوت کرده اند از ویروس. لس آنجلس است که کانون برای شیوع این بیماری در کالیفرنیا با حدود 2 ، 000 مرگ و میر تا کنون. بیماری “احساس می کند مانند یک تهدید شخصی را به همه ما” توضیح می دهد که آقای سیل.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“ما می بینیم در هر دو به پایان می رسد افرادی که فوت کرده اند از COVID و این تاثیر است. من واقعا در مبارزه با این. آن را بسیار سخت برای فهمیدن است.”

آن است که هیچ جای تعجب است که آقای سیل کشتی با تجارت آف در بازگشایی. این کشور در حال ورود به یک “خاکستری فضایی” به عنوان شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti آن قرار می دهد. که فضای دروغ بین پرتاب باز کردن درب و اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ویروس تجدید حیات. آن شامل ابعاد اخلاقی به عنوان فرمانداران و مقامات محلی را به زندگی تغییر انتخاب در حالی که کسانی که ناراضی از تصمیم گیری های فشار پشت در دادگاه و در خیابان. آمریکایی ها نیاز به داشتن یک ملی گفتگو در مورد این انتخاب ها و پیامدهای آنها می گویند دانشمندان علوم اجتماعی. اما این یک موضوع دشوار است.

هانس Gutknecht/اورنج کانتی ثبت نام/AP

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti نشان داده شده در یک کنفرانس مطبوعاتی در اسپرک, کالیفرنیا., مارس 19 سال 2020 می گوید این کشور در حال ورود به یک “خاکستری فضایی” وقتی که می آید به تصمیم گیری در اطراف شیوع کروناویروس.

به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به تازگی قرار داده و آن را “چقدر یک انسان زندگی ارزش دارد ؟ که بحث واقعی که هیچ کس اعتراف آشکارا و یا آزادانه.”

ملی روایت در انتخاب های اطراف این بیماری همه گیر در حال تحول است می گوید: آنیتا چاندرا مدیر برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. تحقیقات اجتماعی و رفاه اقتصادی. آن آغاز شده و با “ما همه در این با هم” و “پناه در محل” برای صرفه جویی در زندگی می کند و نه پایمال کردن بیمارستان. در حال حاضر با منحنی مسطح در ایالات مانند کالیفرنیا و واشنگتن و نیویورک و برخی از مردم می گویند که آزادی های فردی و جنبه های دیگر خود را به خوب بودن مهم تر هستند.

پایین خط سوال

اما مکالمه نیاز به پیشرفت بیشتر و بیشتر به طور مستقیم خطاب می گوید دکتر چاندرا. او قرار می دهد آن را به سادگی “شما چقدر وزن بخش های مختلف از کل ما خوب بودن در برابر هر یک از دیگر؟” آن را “ناراحت کننده” سوال او می گوید: اما لازم است چرا که نیروهای اخلاقی سوال در مورد ارزش های آمریکایی و آماده کردن کشور برای مقابله با امکان تجدید حیات ویروس – و از آن یاد بگیرند.

مثلا چه انتخاب خواهد رهبران دولت را اگر ملت muddles از طریق یک تابستان از خرده فروشی ها و رستوران ها در نیمی از ظرفیت و می بیند یک چشم انداز مثبت در اقتصاد و سپس چهره سنبله از عفونت? بسیاری از مردم می خواهند برای حفظ حیات اقتصادی رفتن در حالی که دیگران را نگران ابتلا به ویروس.

“در بسیاری از ترس است. حتی به عنوان ما بازگشایی بسیاری از مردم به من می گویند ” نمی بازگشایی شده است. من نمی خواهم به کار. آن را امن نیست” می گوید: “دکتر باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت.

وزن هزینه های

این هفته COVID-19 مرگ و میر در صدر 93,000 در ایالات متحده به مراتب بیشتر از 58,000 آمریکایی که در جنگ ویتنام. به حاشیه رانده شده و جمعیت های آسیب پذیر در حال تحمل فشار.

در همان زمان انزوا و افزایش بیکاری باید هزینه های خود را — در میان آنها, سلامت روان کودکان, رفاهی و مالی خراب کردن. بیکاری می ایستد در 14.7% بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ. همه گیر می تواند منجر به 75,000 اضافی “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” ناشی از مواد مخدر یا سوء استفاده از الکل و خودکشی با توجه به خوب بودن اعتماد ملی سلامتی ،

در تلاش برای جلوگیری از COVID مرگ و میر حرفه پزشکی انجام شده است دقیقا آنچه شما انتظار می رود آنها را به صرفه جویی در زندگی می کند می گوید دکتر چاندرا. اما که نیاز به “متعادل در برابر همه این جنبه های دیگر از خوب بودن است.”

دولتها باید یک راه ریاضی به شکل یک هزینه تجزیه و تحلیل سود برای سیاست به عنوان آنها مربوط به خطر ابتلا به یک زندگی از دست رفته. آن را به نام ارزش آماری زندگی یا VSL و آن را بر اساس چه مقدار افراد خود را در حال حاضر به پرداخت برای کاهش خطر مرگ است. در حال حاضر VSLs محدوده بین 9 میلیون دلار و 11 میلیون دلار در هر زندگی و استفاده می شود برای تعیین اینکه مثلا هزینه مقررات زیست محیطی و یا جاده پیشرفت.

اما برخی می گویند که بیش از حد بی پرده از یک ابزار برای استفاده – و یا حداقل استفاده از خود – چون ریشه در باریک تجارت آف که مناسب نیست گسترده بیماری مانند یک بیماری همه گیر. سوال در مورد ارزش های آمریکایی را نیز باید در نظر گرفته شود, می گوید دکتر چاندرا: “آیا اخلاق در اطراف آزادی و آزادی ، آیا اخلاق در اطراف که زندگی ارزش بیشتر ؟ و چه اخلاق در اطراف حفاظت از آسیب پذیرترین?”

نه یک دوگانگی

سلامتی کارشناسان تاسف است که بهداشت عمومی و اقتصاد هستند که در برابر یکدیگر بازمی گردد. این دو در واقع جدایی ناپذیری متصل و حمایت از یکدیگر را گویند. “سوال باید: چگونه ما جلوگیری از بیشترین تعداد از مردم از مرگ از هر چیزی دوره می گوید:” بنجامین میلر مدیر ارشد استراتژی افسر خوب بودن اعتماد.

گرگوری گاو/AP

کارگران در رنگدانه آماده ترتیبات گل برای منظقه سرویس مارس 19 سال 2020 در سن دیگو. با نتایج دلگرم کننده در مبارزه خود را در برابر coronavirus, San Diego County سرپرستان رای دادند سهشنبه به درخواست دولت به یک test case برای اینکه سریع تر بازگشایی با خیال راحت می تواند رخ دهد.

“من فکر می کنم راه چاره ای است که ارائه شده است در بین صرفه جویی در مصرف و صرفه جویی در اقتصاد و راه ما در این است که اگر ما مراقب ما در حال رفتن برای کشتن و کشتن اقتصاد” می گوید: الکس Tabarrok مدیر مرکز برای مطالعه عمومی انتخاب دانشگاه جورج میسون در Fairfax, Virginia. “این دو چیز هستند و نه در مخالفت با یکی دیگر.”

او همکاری نویسنده Op-Ed در واشنگتن پست استدلال که سریع کنگره بودجه کافی تست, تماس, ردیابی و quarantining ارائه می کنند اعتماد به نفس و ایمنی مورد نیاز برای باز کردن کسب و کار و مردم را به بازگشت به کار. این باید همراه با “مناطق” است که باز در قدم های مختلف به رسمیت شناختن که این ویروس نه ضربه تمام مناطق به همان اندازه.

دیگران بیشتر هزینه های دولت فدرال به عنوان راهی برای محافظت در برابر آسیب ناشی از بیماری و نابود اقتصاد با اشاره به رئیس فدرال جروم پاول اظهارات که کنگره ممکن است نیاز به انجام بیشتر در این راه از پشتیبانی مالی. خانه گذشت 3 تریلیون دلار محرک لایحه که کمک های دولت های ایالتی و محلی است که چهره های آینده در سنا است. از سوی دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای بازگشایی سریع به عنوان خزانه خود, منشی, Steve Mnuchin.

می تواند ابتکار و خلاقیت در ارائه یک پل ؟

و سپس کسانی هستند که نقطه آمریکایی به خلاقیت به عنوان یک پل برای حمل و پیشرفت کشور است. یک مورد در نقطه: دیدی هرش خدمات بهداشت روانی فراهم می کند که رایگان سلامت روانی سوء مصرف مواد و پیشگیری از خودکشی کمک کند.

این گروه به طور کامل reoriented کار خود را از روی سایت تنها به مردم اجازه می دهد به کار از راه دور. در یک تلاش بسیار دشوار آن مجهز آن 80 کارکنان و 215 داوطلب با لپ تاپ هدست و آموزش آنها و تغییر تنظیمات برای تماس گیرنده به خط بحران.

جریان تماس های مربوط به COVID-19 شده است و برای اولین بار تماس گیرنده و مشاور تجربه شده است بسیاری از چیزهای مشابه است. غیر انتفاعی تا به حال برای مقابله با ویروس قرار گرفتن در معرض quarantining کارکنان. برخی از کارکنان از دست داده اند و اعضای خانواده می گوید کارولین Levitan بحران خط مدیر.

از سوی دیگر مجبور گیری مجدد باز کرده است یک راه کاملا جدید از عامل می گوید: خانم Levitan. “این یک چشم بزرگ-درب بازکن. من واقعا هیجان زده در مورد آن,” او می گوید. معلوم نیست هر کس می خواهد به تحمل ترافیک لس آنجلس به داوطلب در فرد و افراد دیگر دلایل که مایل به کار از خانه.

بدون توجه به آنچه که دولت و مقامات شهرستان تصمیم گیری در مورد سرعت بازگشایی هر چند گروه او را “متفکر” رویکرد. “این رفتن به بسیار آهسته بازگشت برای ما” در بخشی به دلیل ترس مردم در مورد ایمنی هر چند این مرکز قرار داده است اجتماعی فاصله و فوق العاده اقدامات بهداشتی در محل.

شهرستان رهبران در حال حاضر امید به باز کردن به طور کامل توسط جولای 4, اما آنها هنوز هم می خواهید به نگه داشتن درب ظرف را در بستری شدن در بیمارستان.

“ما اذعان دارد تجارت آف می گوید:” Paul Simon ارشد علوم افسر LA County وزارت بهداشت. اوایل همه متمرکز بر قفل کردن بیماری است اما در حال حاضر مقامات بهداشت به دنبال نزدیک در شاخص های دیگر مانند خودکشی (عقب مانده شاخص که در واقع اندکی کاهش پیدا کرد).

“ما در یک وضعیت دشوار با این بیماری همه گیر و سخت انتخاب در حال رفتن به باید ساخته شده, اما من فکر می کنم آنها را می توان در یک متفکر راه است.”

وادار کردن دست خود را

در کالیفرنیا و در سراسر کشور و فشار به بازگشایی بیان شده در دعاوی و اعتراضات است. بیش از آن همه بافندگی انتخابات در ماه نوامبر. هیچ کمتر از یک دوجین لباس واصل شده اند در برابر کالیفرنیا و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توسط تفنگ مغازه ها و کلیساها کسب و کار و حتی یک عروس بود. هفته گذشته ویسکانسین دیوان عالی کشور دولت “امن تر در خانه” نظم و گفت آن نیاز به تصویب در قوه مقننه است.

یوجین Volokh که می آموزد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس قانون مدرسه می گوید بعید است که این خواهد بود که دادگاه که فشار بازگشایی. دولت باید “بسیار گسترده اقتدار” در یک بیماری همه گیر به خصوص بیش از کسب و کار روزمره او توضیح می دهد که با استناد به این 1905 دیوان عالی کشور آبله مورد جاکوبسن v. ماساچوست است. آن ممکن است کمی متفاوت است که در آن برخی از حقوق فردی درگیر هستند – مانند با کلیساها و یا اسلحه. اقامت در خانه سفارشات نیز ممکن است نقض برخی از دولت و قانون اساسی.

اما از آن است که فشار اقتصادی که انجام خواهد شد هل دادن او می گوید. “قبل از دادگاه قبول هر یک از این کسب و کار ادعا می کند بسیاری از کشورهای در حال رفتن به رسمیت شناختن است که در برخی از نقطه خاموش شدن باعث بیش از آسیب خوب است.” فرمانداران نمی خواهید به دیده می شود که بیشتر باعث مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر او می گوید و در همان زمان آنها نیاز به درآمد برای اجرای برنامه های خود را و تعادل بودجه خود را.

“منافع کسب و کار و منافع شهروندان و منافع از مقامات دولتی در حالی که کاملا تراز وسط قرار دارد خواهد شد تا حد زیادی در تراز وسط قرار دارد به نفع باز کردن همه چیز تا زمانی که آن را به عنوان حاشیه امن است.”

در واقع با کاهش بستری شدن در بیمارستان فرماندار Newsom این هفته آرام معیارهای شهرستان به حرکت بیشتر در امتداد جاده به بازگشایی. لا مسئولان شهرستان هم احساس یک حس فوریت را از کسب و کار برای باز کردن و یا در معرض خطر دائمی از دست دادن شغل.

“زمان از جوهر” گفت: کاترین Barger صندلی از شهرستان هیئت ناظران پس از دیدار با رهبران کسب و کار در این هفته. “در حال حاضر وقت آن است برای شروع به حرکت از امن تر در خانه را امن تر و امن تر در جوامع ما است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>