به عنوان $600-یک-هفته بیکاری کمک نزدیک شدن پایان کنگره در برابر یک دوراهی

برخی از 25 میلیون آمریکایی را در مجموعه ای به از دست دادن 600 $در هر هفته در فدرال مزایای بیکاری در پایان ماه یکی از thorniest مسائل کنگره چهره زمانی که آن را برمی گرداند به واشنگتن این هفته به نظر یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه.

بسیاری از مردم مشاهده پرداخت ها به عنوان یک راه نجات و تحلیلگران می گویند که 15 میلیارد دلار در هفته در هزینه های فدرال ارائه شده پشتیبانی حیاتی برای اقتصاد متناوب از اثرات این بیماری همه گیر. اما منتقدان می گویند این پول پرداخت شده در بالا به طور منظم دولت علیه منافع مانع از برخی از آمریکایی ها از بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار سعی کنید برای بازگشایی برگزاری بازیابی.

یک دانشگاه شیکاگو مطالعه نشان داد 68 درصد از کارگران بیکار که واجد شرایط برای مزایای بیشتری دریافت خواهید کرد در بیکاری پرداخت از درآمد خود را از دست داده—با ميانه پرداخت 34 درصد بیش از سابق خود هفتگی حقوق.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اقداماتی باید دولت را به اطمینان حاصل شود که مردم آمریکا بیکار هستند و از نظر مالی امن در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

کاخ سفید و کنگره را تایید پرداخت های اضافی که منقضی 31 جولای و اوایل سال جاری به این بیماری همه گیر دادند بیکاری نسبت به بالاترین سطح ثبت شده پس از رکود بزرگ. دموکرات ها در حال هل دادن به گسترش آنها از طریق ژانویه در حالی که تهمت مقامات دولت و قانونگذاران جمهوریخواه در حال بررسی است که آیا به ادامه آنها را در مقدار کاهش می یابد.

برخی از جمهوری خواهان حمایت کرده اند برای پایان دادن به آنها را هر چند دموکرات ها خواهد بود و بعید است به توافق برسند به یک لایحه است که پس از.

ارین لی 42-سال-مادر مجرد و زندگی در حومه سنگ چخماق, Mich., گفت که او نیاز به حمایت خودش و سه جوان در 250 دلار در هفته در منافع دولت اگر 600 دلار افزایش پرداخت منقضی می شود.

“من نگه داشتن آن را برای زندگی عزیز” او گفت: از دولت فدرال کمک.

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده به هر دو طرف وزن تفاوت های خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Eric گی/آسوشیتد پرس

خانم لی گذاشته شد در ماه مارس کار خود را به عنوان یک آشپز است که پرداخت می شود در حدود 550 $در هفته. او در ترکیب دولت فدرال و بیکاری پرداخت 850 دلار در هفته است. با فدرال منافع او شده است قادر به صرفه جویی در حدود 1500 دلار است که او فکر می کند خانواده اش را می تواند تا دو ماه اما او گفت که او نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد پس از آن. او قصد دارد به درخواست دولت كمك تغذیه, معمولا شناخته شده به عنوان مواد غذایی.

خانم لی گفت: رستوران جایی که او مشغول به کار نشده بازگشایی شد اما او احساس نمی راحت رفتن به محل کار اگر آن را انجام داد چرا که او از ترس بیمار شدن وجود دارد و عبور از این بیماری به فرزندان او.

“من فقط در تلاش برای بالا بردن بچه ها و مطمئن شوید که آنها دریافت تغذیه” او گفت:. “من قرار بود یک برای حفاظت از آنها و من نمی دانم که چگونه من هیچ اطلاعی ندارم.”

ارین لی, راست, و دخترش در صفحه اصلی در Grand Blanc, Mich. خانم لی از دست داده و کار خود را به عنوان یک آشپز در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: ایلین Cromie برای وال استریت ژورنال

تصمیم گیری چگونه سخاوتمندانه سود ادامه خواهد داد—و چه مدت از آن خواهد شد تاریخ و زمان آخرین خواهد بود در میان مسائل پیچیده نمایندگان مجلس مذاکره خواهد شد در چند هفته آینده. دیگر شامل اینکه آیا برای توزیع دور دیگری از محرک چک به خانواده ها و یا کمک به کسب و کارهای کوچک.

اضافی بیکاری پرداخت نزدیک به سه برابر 350 دلار در میانگین هفتگی سود پرداخت شده تحت برنامه های دولت تضمین میکند که بسیاری از آنها را دریافت کردم معادل متوسط دستمزد پرداختی به کارگران تمام وقت در آمریکا

زمانی که افزایش سود برنامه تصویب رسید در ماه مارس مقامات محلی بسته شده بود بسیاری از کسب و کار برای جلوگیری از گسترش بیماری جلوگیری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله دستمزد پایین تر و رستوران و فروشگاه و هتل و کارکنان از کار. اما در ماه بعد به عنوان متحده نقل مکان کرد به بازگشایی اقتصاد خود را, برخی از کارفرمایان گفت: آنها در مواجه با مشکلات به دلیل بسیاری از کارگران از دریافت مزایای بیکاری می تواند پول بیشتری را به ماندن در خانه در حالی که اجتناب از هزینه ها مانند مراقبت از کودک و حمل و نقل.

کنتاکی-بر اساس مرکز تماس اپراتور Senture LLC گذشت یک قرارداد با سرویس درآمد داخلی در بهار است که باید آن را مورد نیاز به استخدام 500 نفر و نشان دادن توانایی به سطح شیب دار تا به 3500 گفت: معاون ارشد رئیس جمهور جیم Gayhart. این شرکت نمی تواند متعهد به آن سطح نیروی انسانی به دلیل آن است که تلاش برای استخدام کارگران برای $15.50-ساعت شغل بسیاری از که می توان از خانه انجام, او گفت:.

“من همه برای کمک به مردم اما آنچه این مزایا باید انجام شود این است که تشویق مردم به کار,” او گفت:. این شرکت اضافه کرده است حدود 500 نفر از کارگران در این سال به عنوان آن را می بیند رو به رشد تقاضا برای خدمات خود را در میان آنها کمک متحده روند بیکاری برنامه های کاربردی. شرکت خواهد رشد بیشتر اگر آن را می تواند به استخدام کارکنان اضافی آقای Gayhart گفت.

بیمه بیکاری دریافت کنندگان به عنوان یک سهم از نیروی کار

0%

5

10

15

20

25

شستن.

N. H.

مین

Vt.

منت.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

N. y.

توده.

S. D.

Mich.

Wyo.

آیووا

Pa.

Neb.

Nev.

اوهایو

Ind.

بیمار است.

یوتا

W. Va.

Colo.

Va.

Kan.

R. I.

Mo.

Ky.

کالیفرنیا.

Conn.

N. C.

Tenn.

N. J.

Ariz.

Okla.

ارک.

N. M.

S. C.

دلم.

Ga.

علا.

از دست ندهید.

Md.

تگزاس

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

بیمه بیکاری دریافت کنندگان به عنوان یک سهم از نیروی کار

0%

5

10

15

20

25

شستن.

N. H.

مین

Vt.

منت.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

N. y.

توده.

S. D.

Mich.

Wyo.

آیووا

Pa.

Neb.

Nev.

اوهایو

Ind.

بیمار است.

یوتا

W. Va.

Colo.

Va.

Kan.

R. I.

Mo.

Ky.

کالیفرنیا.

Conn.

N. C.

Tenn.

N. J.

Ariz.

Okla.

ارک.

N. M.

S. C.

دلم.

Ga.

علا.

از دست ندهید.

Md.

تگزاس

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

بیمه بیکاری دریافت کنندگان به عنوان یک سهم از نیروی کار

0%

5

10

15

20

25

شستن.

N. H.

مین

Vt.

منت.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

N. y.

توده.

S. D.

Mich.

Wyo.

آیووا

Pa.

Neb.

Nev.

اوهایو

Ind.

بیمار است.

یوتا

W. Va.

Colo.

Va.

Kan.

R. I.

Mo.

Ky.

کالیفرنیا.

Conn.

N. C.

Tenn.

N. J.

Ariz.

Okla.

ارک.

N. M.

S. C.

دلم.

Ga.

علا.

از دست ندهید.

Md.

تگزاس

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

بیمه بیکاری دریافت کنندگان به عنوان یک سهم از نیروی کار

0%

5

10

15

20

25

N. y.

Pa.

Nev.

کالیفرنیا.

R. I.

Conn.

Ga.

N. J.

تگزاس

La.

دلم.

Fla.

Md.

توجه داشته باشید: نشان دهنده آن دریافت و پرداخت در ماه ژوئیه 4 هفته به طور منظم از طریق دولت بیکاری برنامه به عنوان یک سهم از همه کارگران در کشور واجد شرایط برای مزایای چنین.

منبع: وزارت کار

آقای Gayhart گفت Senture ارائه شده را افزایش می دهد و پاداش برای کمک به جذب برخی از کارکنان “از آنجا که ما فکر می کنم این 600 دلار خواهد بود موقتی باشد.” اما او افزود: “قیمت گذاری از برنامه های ما به گونه ای است که اگر ما همه $24 ساعت ما می خواهم به بیرون رفتن از کسب و کار بسیار به سرعت و هر کس خواهد از دست دادن شغل خود.”

دانشگاه شیکاگو اقتصاددان دیمون جونز گفت: برخی از کسب و کار ممکن است نیاز به افزایش دستمزدها برای جذب کارگران به خصوص در خط مقدم خرده فروشی و رستوران شغل که حمل بیشتر در خطر ابتلا به عفونت و که در آن پرداخت به طور معمول شروع می شود نزدیک به حداقل دستمزد.

“من فکر نمی کنم این دستمزد به دستمزد پایین کارگران در آغاز مارس خوبی اندازه گیری استیک که دستمزد باید در حال حاضر” آقای جونز گفت. او گفت: گسترش سطح بالا از مزایای بیکاری می تواند اجازه می دهد که کارگران به دست آوردن مجدد برخی از barging قدرت آنها را از دست داده در دهه های اخیر در زمانی که unionization کاهش یافته است.

کسب و کارهای دیگر نگران هستند که کاهش فدرال پرداخت خواهد صدمه دیده است هزینه های مصرف کننده.

اشرف حجاز صاحب زیبایی و فراتر از آن یک زنجیره ای از 25 زیبایی-فروشگاه های عرضه مستقر در مونتگمری علا. اوایل بهار به طور معمول یکی از شلوغ ترین زمان از سال برای فروشگاه ها اما در این سال کسب و کار خشک کردن. آقای حجاز گفت: بسیاری از مشتریان شغل از دست داده و منحرف بازپرداخت مالیات برای پرداخت اجاره بها و مواد غذایی به جای پیشنهاد می splurging بدهید خود را به عنوان فروشگاه.

اما کسب و کار ramped تا در ماه های اخیر و شرکت ثبت شده خود بهترین فروش ژوئن در 20 سال بهره برداری است.

آقای حجاز گفت: این سخت است که به استخدام کارگران اضافی اما اگر کاهش فروش بعد از این سال او به احتمال زیاد به وضع موجود کارکنان.

“اگر آنها را متوقف چک بیکاری خواهد شد که ترسناک برای کسب و کار من است,” او گفت:. “این رفتن به یک اثر در اقتصاد است.”

وزارت کار گزارش روز شنبه که بیش از 30 میلیون دلار آمریکا شد دریافت مزایای بیکاری در اواخر ماه ژوئن از طریق هر دو به طور منظم برنامه های دولت است که حدود 90 درصد از کارگران و یا یک بیماری همه گیر کمک برنامه. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که متناقض گزارش دولت با برنامه جدید به احتمال زیاد به معنی تعداد متورم است.

متحده جلب $16.32 میلیارد دلار از دولت فدرال به پرداخت 600 دلار افزایش سود برای هفته منتهی به 11 ژوئیه یک سخنگوی وزارت کار گفت. که برای پرداخت 27.2 میلیون و 600 دلار پرداخت اما در کل به احتمال زیاد شامل برخی از پرداخت به او گفت. قرن بنیاد چپ متمایل اتاق فکر تخمین می زند که حدود 25 میلیون کارگر آماده به از دست دادن $600 مکمل پس از ژوئیه 31.

نوادا دارای بالاترین سهم کارگران در مواجهه با از دست دادن پتانسیل از مزایای افزایش—بیش از یک پنجم کارگران تحت پوشش بیمه بیکاری در حال دریافت فدرال پرداخت. هاوایی, نیویورک, لوئیزیانا و کالیفرنیا در میان کشورهای که در آن 15 درصد از کارگران تحت پوشش هستند و گرفتن آنها را. این آمار و ارقام نمی تعداد افراد خود اشتغال.

وزارت بازرگانی داده ها نشان می دهد مزایای بیکاری و محرک چک های ناشی از درآمد خانوار به رشد در بهار امسال با وجود کاهش در حقوق و دستمزد. که فعال است آمریکایی ها برای پرداخت هزینه های ملزومات از جمله اجاره. ملی مسکن چند شورای اسلامی گفت: 96 درصد از مستاجرها پرداخت در ماه ژوئن تقریبا مطابق با سال قبل زمانی که بیکاری بود که نزدیک به 50 سال کم است.

که باعث شده است تا برخی از کسب و کار لابی, از جمله وام مسکن بانکداران انجمن به درخواست از کنگره برای تمدید مزایای افزایش و یا ارائه کمک های دیگر. بدون آن انجمن ترس صاحبان ساختمان آپارتمان خواهد شد به طور پیش فرض بر روی وام مسکن خود را.

جیسون فورمن بود که یک مشاور اقتصادی باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا تخمین می زند که اگر 600 دلار پرداخت ها به پایان رسید, اقتصادی, خروجی خواهد بود کاهش 2.5 درصدی در نیمه دوم سال و دو میلیون شغل از دست رفته خواهد بود.

داگلاس Holtz-Eakin یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش مخالفت کرد و گفت که اگر اکثر مردم دریافت بیکاری پرداخت می توانید کسب درآمد بیشتر کار نمی بیکاری بالا باقی می ماند. این نرخ در 11.1 درصد در ماه ژوئن به پایین است که از یک قله از 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود در پرونده قصد بازگشت به سال 1948 است.

او گفت: 600 $در مقدار بیش از حد بالا است. “نگه داشتن آن را آهسته خواهد شد بازگشت به کار واقعا آمار ایجاد شغل و ما نمی خواهد هر چیزی را که به نظر می رسد مانند یک بازیابی سریع.”

آقای Holtz-Eakin نعمت تدریجی سود و ارائه مشوق هایی برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار از جمله پرداخت پاداش به کسانی که ترک بیکاری رول و یا اجازه می دهد مردم را به ادامه به جمع آوری مزایای برای برخی از دوره پس از گرفتن یک کار.

کریستوفر Bolei خود را از دست داد در اوکلند کالیفرنیا. حتی با فدرال کمک او رفته است به بدهی به پرداخت هزینه برای خود دارو.

کریستوفر Bolei, 63 بود که به تازگی از اموال خود را-مدیریت کار در اوکلند کالیفرنیا که پرداخت 75000 دلار در سال است. او و همسرش نمی پرداخت اجاره خود به $2,650-a-آپارتمان ماه پس از ماه آوریل است. ترکیب فدرال و ایالتی مزایای پرداخت آقای Bolei $1,050 یک هفته حدود سه چهارم از قبل خود درآمد.

حتی با فدرال کمک او گفت: او اجرا شده است تا در حدود 7500 دلار در بدهی کارت اعتباری از جمله بیش از 1500 دلار در ماه برای دارو را برای همسر خود که یک بیماری خود ایمنی.

آقای Bolei استفاده شده است برای کار به عنوان یک توزیع کننده و تعمیر و نگهداری راهنما-اما تا کنون هیچ چیز را از طریق آمده است. او می گوید: او را احساس نمی کند راحت رفتن به کار به هر حال و ترس تبدیل شدن به یک ناقل بدون علامت و آلوده ،

“اگر من به عقب و شروع به انجام تعمیر و نگهداری و نظارت در این زمینه که بسیار خطرناک وضعیت,” او گفت:. “من متناوب بین وحشت و افسردگی است.”

نوشتن به اریک Morath در [email protected] و Te-Ping Chen در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de