Arvind Kejriwal – آیا او قادر خواهد بود تا مارس آینده ؟

Jai Hanuman, بهارات ماتا کی زندانی و مباحث – Arvind Kejriwal اخلاق و اخلاق خود را برای 3 rd نوبت در راس دهلی نو است. خود آشتی جویانه توجه داشته باشید در مورد مرکز به دنبال نعمت از نخست وزیر مشخص شده خود را تمیز خروج از منظم بودن مرکز confrontationist. او اعلام اینکه رئیس جمهوری از همه و فراموش کن و ببخش ادعای انتخاباتی روز نشان داد جدید خود را یافت بلوغ برنده شدن قلب از مخالفان و دشمنان و طرفداران دیوانه. به عنوان مثال خود را از یک دانش آموز و یک راننده خودرو و مترو خلبان توسط نام فقط بزرگ و دعوت خود را به همه به بد گویی کردن درهای خود را برای هر چیزی که آنها احساس مورد تأئید خود را شخصی عشق و مراقبت از خود را Delhites. به دور از احساس بودن در افتا او اجازه دهید هر کس در جمعیت احساس او این است که فقط در میان یکی از, و نه کسی نسبت به آنها. او به نظر می رسد واقعا سرقت کامل برگ BJP را Sabka saath, Sabka Vikas و Sabka Viswas! او به نظر می رسد به صحبت کردن با اعضای خانواده اش در تلاش حفظ عاطفی خود را وتر دست نخورده و بیشتر تقویت شود. آن را احساس بیش از حد خوب به همه دیدن معشوق خود رهبر بالا ظاهر می شود, حزب, خط, تشویق, شارژ و مشتاق به گرفتن طرف هر کس و صحبت کردن از طرف همه آنها.

اما او بسیار نا امید آنها که انتظار می رود به شنیدن از او برنامه ها و چشم انداز خود را برای آینده سیاست که انتظار می رود از او برخی از لباس های جدید بتن نقشه راه از رشد خود که می رود خود را از نظرات و دیدگاه های خود در مورد زمان ملی چالش ها و کاملا واضح است که کسانی که در انتظار او نقش بیشتری در عرصه ملی. ستایش خود مباحث در مقایسه با خدا هدیه رایگان و پدر و مادر رایگان عشق به نظر می رسد superfluously عاطفی و او به نظر می رسد مبتنی گفتن خود مردم است که کشورهای دیگر باید شروع به کپی کردن خود در دهلی نو مدل از رفاه.

Kejriwal یک فکری در همتراز اقتصاد و اقتصاد خود را در حوزه تخصص. ممکن است آن را به عهده گرفت از این رو است که او باید فکر درستی اقتصاد از مباحث قبل از اقدام به آنها را در یک دولت مانند دهلی نو – جهان وطنی و متمرکز شده است. اما پس از آن وجود دارد هیچ جایگزینی پول مورد نیاز از پول می تواند انجام شود تنها با پول است. او کاملا درست زمانی که او می گوید که دهلی دستور داده است به هنگام تولد به یک نوع جدید از سیاست و سیاست از کار و, که کشورهای دیگر در حال حاضر آغاز شده اعلام مباحث تکرار طرح های خود را. آنچه که او در حال فرار و مواجهه با – جاده از مباحث یکی از راه های خط با بدون دامنه U turn و اگر این رفتن تکرار در سراسر کشور و در مرکز, هم, چقدر, پول, و آن, آن است که رفتن به تولید می شود ؟ او نه آغاز باطل طراحی توده کشنده تأثر برای تبدیل شدن به پدرخوانده روز اما گم شده را بلافاصله پس از آن برای هیچ کدام نامحدود به معنی و منابع است. اقتصاد از مباحث است که همیشه به طور کامل غیر قابل تحمل در نتیجه به طور جدی محدود کردن حوزه سیاست از مباحث.

Kejriwal, اولین بار نیست وزیر – و قطعا نه آخرین به بازگشت با مردم تکرار دستور. اما او مطمئنا اول به نهادینه کردن مباحث در توده مقیاس تبلیغ و افتخار آنها. شیلا Dikshit آیا فقط قبل از او دو بار بدون مباحث – با همان دهلی نو با محبت بیش از حد او در روز. شده اند وجود دارد دیگران نیز در پیچیده تر – و نه فقیر و بی سواد – متحده که در آن وزرای ارشد آیا بازگشت رکورد از عملکرد Nitish کومار در بیهار Mamata دی بنگال غربی نوین Patnaik در Odisha قابل ملاحظه ای بودن چنین متحده است.

هر چند مباحث شده اند و در اینجا با ما در یک فرم و یا دیگر اما Kejriwal به وضوح آن را به یک حکومت از بازی و آن را به نظر می رسد که بازگشت او است که عمدتا به طور کامل مباحث و تنها اگر این تفکر طول می کشد ریشه در سیاست آن را فقط می تواند باز کردن یک مجموعهای از یکی دیگر از مجموعه ای از nuisances ساخت بازی بیشتر آلوده. احزاب سیاسی خواهد بود به طور فزاینده ای وسوسه به کشف مناطق جدید از مباحث به خواستگاری تأثر. این امر فقط کشتن کل توسعه اشتها از govts و احزاب سیاسی است. علاوه بر govts هستند نه کسب سود در آن تعرفه ها و هزینه های. بیشتر مباحث بیشتر خواهد بود جدید مالیات ها و تعرفه ها در نهایت قرار دادن بار بر روی سر از شهروندان است. بنابراین Kejriwal اقتصادی مشاوران باید به مطبوعات ذهن خود را بیشتر و بیشتر نوآوری راه برای کسب درآمد بیشتر و درآمد بیشتر به صندوق مباحث.

AAP است گفت: به فکر مبارزه با دولت مجلس و مدنی بدن در انتخابات در زمان آینده و استراتژی این انتخابات آینده را نشان می دهد بیشتر آن سیاست ها و برنامه ها برای مردم برای این انتخابات است. قبل از گام گذاشتن در آینده سفر بیشتر انتخابات AAP نیاز به تدوین و فرموله کردن آن نقشه راه برای رایج, رشد, چشم انداز خود را از هند آن اخلاق و سیاست و از همه مهمتر استراتژی خود را برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده. آن خنثی ایستاده در بسیاری از مسائل ممکن است نگه دارید خوب در دهلی نو به دلیل دهلی نو همچنان تحت سرپرستی دوگانه دولت و مرکز اما در هر جای دیگر AAP است به یک موقعیت سر در و در صف مقابل و شعار بی طرفی و وضعیت ممکن است کار نمی کند. راه Kejriwal و AAP نگه داشته و یک فاصله امن با سوزاندن موضوع کا/NPR/NRC ممکن است یک استراتژی درست محدود به دهلی انتخابات اما به عنوان یک حزب سیاسی مشتاق به نگاه ملی این است که به سادگی کار می کنند و نه تنها آن را به یک پایه آن را به نگاه مانند یک حزب با داشتن آن ایده روشن در مورد هر یک از مسائل کشور مواجه است.

فقط زمان ثابت خواهد کرد که آیا دولت جدید در بر داشت رکعت از AAP نتیجه خود را پیشرفت خود و یا سفر صرفا یک شعار داده شده توسط استراتژیست Prashant Kishor. Prashant Kishor باقی می ماند تا حد زیادی حرفه ای با داشتن تجربه و تخصص در استراتژیسازی انجام یک حزب سیاسی ارائه لبه تیز به آن انتخابات است اما وظیفه خاص گرا و نه در همه شریک منظم از عملکرد و رشد ، این حزب خود را برای کشف مسیر خود و پاسخ به مسائل در دست. به نظر می رسد که شعار مباحث آمد از Prashant Kishor تنها به عنوان آن پیدا است اکو در West Bangal نیز که در آن Mamata دی است او را استخدام کرد. آن است که همیشه مطلوب لقب باقی می ماند انتخابات استراتژی و نه پایدار در سیاست ، می شود آن را به عنوان آن ممکن است در پایان روز بزرگترین دارایی AAP باقی می ماند فعالان’ پس زمینه Kejriwal مشخص شده با قطعی صداقت و تعهد به علت اعتقادات قوی و آن است که همیشه بالاتر از هر وسیله دیگر به نفع خود مردم است. آن احساس که AAP پیروزی تنها با توجه به مباحث نیاز به چک کنید تا هوش خود را برای یک دانش آموز ممکن است با تصویب امتحانات با حدس مقالات/مقالات تست اما قطعا بالای امتحانات و نگه داشتن در ساخت تکرار سوابق – این قطعا نیاز به یک خستگی ناپذیر کامل کار در تمام طول و عمیق و غیر قابل انکار اصرار و گرسنگی برای همیشه اجرای یک مایل اضافی. که kejriwal می تواند انجام دهد این است که فراتر از هر گونه شک و تردید – مباحث و Prashant Kishor ممکن است فقط incidentals به مسیر خود را از موفقیت است. او در حال حاضر خود را از مهمات آماده, آنها تنها جلا آنها را به درخشش و کشتن!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im