در جریان پرونده در دیوان عالی کشور این مرکز به تازگی ارائه شده که مناسب برای پست فرماندهی در ارتش. دلیل این گفته بود که پس از ترکیب با رتبه و فایل از ارتش بود که عمدتا مرد و برگرفته از روستایی, زمینه, سرباز بودند و در عین حال ذهنی تحصیلات به پذیرش زنان افسر در فرماندهی. به علاوه ارشد مدافع R مانیان ظاهر می شود برای این مرکز همچنین به دادگاه گفت که اگر یک افسر گرفته شد به عنوان اسیر جنگی, این امر می تواند باعث شدید فیزیکی و روانی استرس برای خدمات و دولت و چنین وضعیتی می تواند اجتناب شود با نگه داشتن زنان از مبارزه با مستقیم.

در ریشه این استدلال نهفته عمیق مردسالاری پیچیده در لباس از عملی است. چرا نباید سربازان مرد به دنبال زن افسران? ارتش یک نیروی منظم که در آن ماموران پلیس به دنبال کسانی که در زیر آنها را بدون هر گونه تعصب. چرا باید جنسیت افسر مهم است ؟ در واقع زنان افسران در حال حاضر اشاره کرد که آنها در خدمت شده اند در 10 مبارزه با سلاح های پشتیبانی برای آخرین 27 سال و رهبری شرکت ها و جوخه های سربازان از جمله سربازان مرد در این زیر واحد. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنها نمی تواند دستور داده شده موارد بزرگتر از واحد های مستقل. در واقع به آنها برتر این مسئولیت را انجام شگفتی برای شکستن کلیشه های جنسیتی هر دو در داخل و خارج از نیروهای مسلح.

دوم این وسواس با زنان سربازان/افسران دستگیر شده به عنوان اسرای جنگی است که جلوه دیگری از مردسالاری. آن را ناشی از این طرز فکر که زنان مظهر افتخار و در نتیجه خشونت های جنسی علیه آنها ناقض افتخار تمام جامعه/جامعه/ملت است. توجه داشته باشید که افتخار جامعه/جامعه/ملت مهم تر از خود زن. و در عمل این استدلال این است که استفاده می شود برای محدود کردن زنان به داخلی نقش جلوگیری از آنها را از گرفتن نقش رهبری و جلوگیری از آنها را از تحقق پتانسیل واقعی خود را. حتی نر اسرای جنگی می تواند – و در گذشته بوده است – در معرض سوء استفاده جنسی در اسارت که جنایت جنگی است. بنابراین precluding زنان در این تعداد کاملا غیر قابل توجیه.

نکته این است که ارتش باید تنها به دنبال تمایل و توانایی در انتصاب زنان افسران به فرمان پست و یا با توجه به نقش های رزمی برای آنها. نمی رقیق استاندارد. اما اجازه دهید زنان بهترین افسران و سربازان که با آن استانداردها بر عهده گرفتن مسئولیت های آنها قادر به گرفتن بر. این است که در مورد دادن زنان پا در ارتش. آن را در مورد به رسمیت شناختن توانایی های زنان افسران و سربازان. و مستحق خدمت زنان در بالاترین رده های نیروهای مسلح است و قدرت نماد توانمندی است که محدود به یک تاثیر مثبت در جامعه و به ضرب و شتم نابکار مردسالاری.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im