بوئنوس آیرس رژیم صهیونیستی است. Axel Kicillof, مرکز و رئیس جمهور آلبرتو فرناندز—با معاون رئیس جمهور کریستینا کیرشنر در دسامبر افتتاح—آیا رقیب با بدهی چالش است. عکس: ژوئن mabromata/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آرژانتین بوئنوس آیرس استان گفت: این امر را 250 میلیون دلار اوراق قرضه پرداخت پس از ناکامی در رسیدن به یک توافق با طلبکاران به قبول یک تاخیر تعجب آور سرمایه گذاران که می ترسید استان چپ فرماندار را مجبور کثیف به طور پیش فرض اگر هیچ توافق رسیده بود.

یک صندوق سرمایه گذاری است که دارای حدود 25 درصد از اوراق قرضه را رد کرد و این استان را پیشنهاد پس از هفته ها مذاکرات که شامل بیش از 200 طلبکاران بوئنوس آیرس رژیم صهیونیستی است. Axel Kicillof روز سه شنبه گفت. او گفت: دولت در حال حاضر به دنبال بازسازی استان بدهی های خارجی آن را به عنوان چهره برخی از 3 میلیارد دلار در پرداخت با توجه به این سال است.

“ما در عمل در ایمان خوب است,” گفت: آقای مسؤول سابق وزیر دارایی و متحد رئیس جمهور سابق کریستینا کیرشنر, یک چپ ملی که در حال حاضر به عنوان معاون رئیس جمهور. “نبود یک وضعیت همکاری وجود دارد enormous ناسازگاری.”

مذاکرات بودند از نزدیک تماشا سرمایه گذاران را که گفت که این نتیجه می تواند بر مذاکرات به بازسازی بیش از 100 میلیارد دلار در اوراق قرضه صادر شده توسط آرژانتین دولت مرکزی تضعیف اعتماد به نفس از طلبکاران. بسیاری از استان طلبکاران همچنین برگزاری آرژانتین اوراق قرضه.

آقای مسؤول و آرژانتین, رئیس جمهور آلبرتو فرناندز هر دو متعلق به مردمی Peronist جنبش که در زمان کار در ماه دسامبر. اما آنها می آیند از جناح های مختلف در درون ائتلاف. آقای فرناندز در نظر گرفته شده است معتدل تر و عملی سیاستمدار در حالی که آقای مسؤول بخشی از جناح چپ افراطی بود که در گذشته Peronist دولت کمک کرده و منجر استملاک از شرکت های خارجی است.

تحلیلگران گفت: این استان تصمیم به پرداخت اوراق قرضه را کاهش نگرانی که آقای مسؤول اقدامات می تواند نیروی دولت ملی به یک گرم رویارویی با طلبکاران خارجی در حالی که تجدید ساختار بدهی های آن است.

“این بسیار خوب است نشانه ای از حسن نیت نشان دادن آنها می خواهند برای جلوگیری از به طور پیش فرض” گفت: Adrian cake eater اقتصاددان ارشد در Grupo SBS, یک بوئنوس آیرس مبتنی بر مدیر صندوق. “این نشان می دهد دولت در حال رفتن به سعی کنید به انجام آنچه در آن می تواند به جلوگیری از یک وضعیت مخرب.”

Gustavo Rangel یک آمریکای لاتین اقتصاددان برای ING گفت: استان صعود کردن درس شد برای دولت فدرال نشان می دهد که وام را در زمین اگر آنها باور دارند که مقامات هنوز توانایی پرداخت به دارندگان اوراق قرضه.

“بوئنوس آیرس نبود قادر به متقاعد کردن وام است که آنها نمی تواند پرداخت. آنها فقط نمی خواهید به پرداخت و گفت:” آقای Rangel. “آنها نشان داد که پهلوانان واقعا کار نمی کند و آنها نیاز به پیدا کردن استراتژی های مختلف.”

این استان را جلوگیری از ورود به طور پیش فرض روی یکشنبه با 250 میلیون دلار پرداخت می شود تامین می شود با درآمد حاصل از بدهی صادر شده در ارز محلی هفته گذشته است. یک hub برای صنعت و کشاورزی, کشور, پرجمعیت ترین استان بود تمدید مهلت برای رسیدن به یک معامله چند بار به امید اجتناب از به طور پیش فرض.

روز دوشنبه بوئنوس آیرس توافق به بازپرداخت 30 درصد از اصل در مهلت مجاز از نظر پیوند با باقی مانده پرداخت می شود ممکن است. حداقل 75 درصد از طلبکاران مجبور به موافقت با این طرح است. بیش از نیمی از دارندگان اوراق قرضه موافقت به استان پیشنهاد آقای مسؤول گفت.

وزیر دارایی مارتین گوزمن در ژانویه پرسید استان طلبکاران به قبول تاخیر در بازپرداخت بنابراین دولت مرکزی می تواند اولین مذاکره بازسازی خود را بدهی.

در طول مذاکرات برخی از سرمایه گذاران گفت: آقای مسؤول پیشنهاد تجدید ساختار بدهی فاقد اعتبار طرح احیای استان اقتصاد و منابع مالی دولت.

مانند آرژانتین و رئیس جمهور آقای مسؤول گفته است که دولت با خزانه خالی و بدهی غیر قابل تحمل است.

آقای مسؤول است و در حال حاضر به دنبال استراتژی های تعیین شده توسط آقای فرناندز توسط سرویس دهی بدهی در طول مذاکرات بازسازی.

نوشتن به Jeffrey T. Lewis در jeffrey.lewis@wsj.com و رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو