آرژانتین را ندارد پرداخت بدهی های خارجی در بازسازی بست

ارگنتینس وزیر اقتصاد مارتین گوزمان در هفته گذشته پرده برداری از یک طرح بازسازی که رد شد توسط دارندگان اوراق قرضه.

عکس: ژوئن mabromata/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آرژانتین گفت: آن را نمی پرداخت بدهی های خارجی در آینده به دلیل در چهار شنبه—شروع شمارش معکوس به طور پیش فرض ممکن است در ماه آینده مگر اینکه مقامات و دارندگان اوراق قرضه می تواند به بازسازی دهها میلیارد دلار در بدهی.

وزارت اقتصاد گفت: در بیانیه ای که آن را به جای استفاده از 30 روز مهلت در حدود 500 میلیون دلار در پرداخت سود به صورت سه خارجی اوراق قرضه به عنوان آن را همچنان به دنبال یک “پایدار بدهی پروفایل” با وام دهندگان بین المللی ،

این وزارتخانه افزود: “جمهوری آرژانتین در ولایات خود تمایل به پرداخت حتی در چالش بین المللی در زمینه های تولید شده توسط Covid-19 بیماری همه گیر.”

تصمیم دولت بود و انتظار می رود سرمایه گذاران پس از وزیر اقتصاد مارتین گوزمن در هفته گذشته پیشنهاد به بازسازی برخی از 65 میلیارد دلار در اوراق قرضه خارجی. این پیشنهاد شامل صدور بدهی با نرخ بهره پایین تر و بعد از آن خرما به علت و همچنین سه سال توقف در پرداخت بدهی های خارجی. دولت می گوید این طرح ارائه خواهد شد بیش از 40 میلیارد دلار در بدهی.

دارندگان اوراق قرضه از جمله برخی از بزرگترین مدیران جهان و کوچک و خرده فروشی سرمایه گذاران این پیشنهاد را رد کرد. آنها می گویند آن را قرار می دهد نامتناسب بار در بین دارندگان اوراق قرضه در حالی که دولت هنوز برای ارائه شفاف برنامه بلند مدت برای بازگرداندن ثبات مالی.

اقتصاددانان گفت: طلبکاران خصوصی نیز بعید است به توافق برسند به یک معامله بدون دولت اول پرداختن به آن در آینده پرداخت بدهی به صندوق بین المللی پول. بیش از 40 درصد از آرژانتین بدهی بیش از چهار سال آینده شامل بازپرداخت به صندوق بین المللی پول. صندوق ارائه شده حدود 44 میلیارد دلار به آرژانتین پس از یک سال 2018 بحران ارز.

“به طور معمول یک کشور را ساخته مالی خود را برنامه به طور معمول در این کشور را به صندوق بین المللی پول برای ساخت یک برنامه که که مظهر و طلبکاران می تواند برخی از راحتی که قربانی که از آنها خواسته شده را در فرم از بدهی آینه با تنظیم مالی در بخشی از این کشور گفت:” لی Buchheit جانباز بدهی بحران وکیل.

“برای رفتن به طلبکاران و می گویند: ما نمی خواهید به شما بگویم آنچه که ما مالی برنامه ما قصد داریم به شما بگویم ما یک برنامه صندوق بین المللی پول, ما فقط می خواهیم شما را به ما بدهی. که یک دست کف زدن” آقای Buchheit اضافه شده است.

آقای گوزمن گفت که او تا به حال انتظار می رود طلبکاران به رد آرژانتین ارائه به فشار برای شرایط بهتر. اما او گفت: آرژانتین در حال حاضر در یک “مجازی پیش فرض” بدون امکان بهره برداری از بازارهای مالی است.

“ارائه بیشتر پایدار نیست و این چیزی است که ما می رویم به انجام,” او گفت: ایستگاه رادیویی محلی ال Destape در روز سه شنبه. “این پیشنهاد این است که آنچه در آن است.”

در بوئنوس آیرس برخی از مردم خوشحال هستند برای جلوگیری از پرداخت به طلبکاران خارجی به عنوان کشور چهره عمیق تر اقتصادی آن را به عنوان تلاش می کند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. صندوق بین المللی پول پیش بینی است که آرژانتین اقتصاد خواهد قرارداد 5.7 درصد در سال جاری به عنوان ساکنان ترس آنها از دست دادن شغل.

“من انجام داده اند و حتی تهاجمی تر ارائه [به دارندگان اوراق قرضه] گفت:” کارلوس Fe 38 ساله برق در آرژانتین سرمایه است که دیده می شود کسب و کار خود را به سقوط. “وجود دارد اولویت های دیگر.”

دولت برجسته هزینه های بحران بهداشت و درمان برای حمایت از طرح بازسازی. در یک سخنرانی در هفته گذشته وزارت اقتصاد گفت: طرح خود را در نتیجه بدهی های پس انداز 2020 2025 برابر با هزینه خرید 2.9 میلیون هواکش.

مارتین شوبرت بنیانگذار اروپایی InterAmerican امور مالی و مشاور به سرمایه گذاران خرده فروشی در این مذاکرات گفته بود که در حال ظهور در بازار دولت می تواند با استفاده از هرج و مرج در اطراف coronavirus همه گیر به استدلال می کنند برای بیشتر سخاوتمندانه نظر تجدید ساختار. اما او گفت: آرژانتین به زمان عرضه هنوز معنی ندارد برای دارندگان اوراق قرضه.

“خالص ارزش فعلی از آنچه آرژانتین ارائه شده است که به ندرت بالاتر از قیمت بازار از اوراق قرضه در حال حاضر, بنابراین چرا باید کسی را به یک پیشنهاد که آنها فقط می تواند با فروش اوراق قرضه در بازار و با همان قیمت” گفت: آقای شوبرت.

نوشتن به رایان Dube در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>