Recently من انجام یک کارگاه آموزشی با موضوع “خلاقیت و نوآوری” برای یک تولید کننده واحد است. هنگامی که دو روز جلسه به پایان رسید من به یک “Feed-Forward فرم” به همه شرکت کنندگان. در این فرم من درخواست آنها را برای به اشتراک گذاشتن ایده های با ارزش و پیشنهادات خود را که ممکن است مفید باشد برای جلسه آینده.

که زمانی که یکی از شرکت کنندگان Laddu پینتو نزد من آمد و مخفیانه زمزمه,, “آقا, وجود یک خطا در خود فرم. این باید تحت عنوان بازخورد اما به نظر می رسد اشتباه خوراک رو به جلو است که چاپ بر روی آن!’

من لبخند زد و روشن. گفتم Laddu, “عزیز است و عمدا ذکر شده به عنوان Feedforward!’ ایده این است برای کانالیزه کاربر افکار در مسیر درست است. زمان نمی آیند با یک دنده عقب (معکوس). هیچ نقطه وجود دارد آنچه در نگاه به عقب! من گفتم بیشتر “سوال از شما درخواست تصمیم می گیرد با کیفیت از پاسخ شما”. ما کلمات و پرسش نقش مهمی در جهت دادن به مخاطب است. من مشتاق در مورد گذشته من, اما من در lookout برای ایده های برای بهبود در آینده و از این رو تغذیه رو به جلو!

کسانی که ساکن در حوزه روانشناسی می دانم که بسیار جامع “مورد تجزیه و تحلیل” انجام شده است در حالی که روند توسعه این پرسشنامه برای هر خاص روانسنجی و ارزیابی. این فرایند است که به تصویب رسید برای اطمینان حاصل شود که حق ایده های آمار باید ذهن خواننده است. بیشتر مربوط به جزئیات یک اشاره در سوال غنی تر و با کیفیت از پاسخ دریافت کرده است.

دو سیگاری پیوست نماز ، گورو در آنجا تدریس روش مناسب برای ارائه به نماز به خداوند متعال. اما سیگار کشیدن و نوشیدن ممنوع شد, در این اردوگاه. این بود که قبر باعث نگرانی هر دو آنها است. آنها تصمیم به رفتن به مدرسه و از آنها بخواهید برای یک استثناء است. شخص اول بازگشت و صدمه دیده است. او bashed که انسان عاقل برای پرسیدن چنین سوال بی پروا. اما شخص دیگری آمد از خنده. او با مطلع “من اجازه!” کنجکاو به دانستن بیشتر در این فصل برای اولین بار پرسید: “چگونه آمده است. یک معلم نمی تواند استانداردهای دوگانه دارند. من برای اجازه خواسته به دود در حالی که دعا و او کوبید به من.”

دوم دانش آموز گفت: من برای اجازه خواسته متفاوت است. گفتم: “معلم می تواند من دعا می کنم زمانی که من می کشید؟” و او گفت: “قطعا بله”!

دوستان هنگامی که در زندگی شما نمی توانید معنی دار پاسخ باید تجدید نظر از سوال پرسید. یک بار یک آقایی از من پرسید “آقا شما چند سال دارید؟” من گفت: من هنوز جوان و بنابراین نمی توانند پاسخ شما! پس از همه سن فقط یک عدد است و در حال پیر یا جوان است همه چیز در مورد طرز فکر ما. خوبی این ایده این است که استفاده مناسب از کلمات و عبارات در زندگی است. چرا ما بپرسید, “چگونه جوان هستید ؟’ به جای ‘شما چند سال دارید؟” یا شاید شما چیست سال تولد!

لحظه ای را تغییر ما کلمات ما جهان را معادل تغییر در جهت افکار ما است. من مردم اغلب با استفاده از مخرب و ویرانگر کلماتی مانند مشکلات بد و سختی و بیماری و گذشته از دست رفته غمگین, شکست, اشتباه, و غیره.

هنگامی که شما وسوسه می گویند “من یک مشکل دارم’ به جای آن شما باید بگویم “من به دنبال یک راه حل است.”

هنگامی که شما وسوسه می گویند, “من احساس بد”, در عوض, شما باید بگویم “من می خواهم به احساس خوب است.”

هنگامی که شما وسوسه می گویند: “این وضعیت واقعا دشوار’ به جای آن شما باید بگویم “من فکر می کنم وجود دارد یک راه آسان است.”

هنگامی که شما وسوسه می گویند “من یک بیماری’. در عوض, شما باید بگویم “من بهبود در هر روز است.”

هنگامی که شما وسوسه می گویند “من تا به حال یک مشکل گذشته’ به جای آن شما باید بگویم “من تجربیات اطمینان حاصل شود که من را راحت در آینده است.”

هنگامی که شما وسوسه می گوید: “من از دست من قلم’. در عوض, شما باید بگویم “من نیاز به یک جدید قلم.”

هنگامی که شما وسوسه می گویند “من شکست’ به جای آن شما باید بگویم “من در راه من به سوی یک پیروزی شگفت انگیزی!”

هنگامی که شما در حال وسوسه به سوال “چه مشکلی پیش آمد؟’, به جای آن شما باید بگویم “چگونه به این وضعیت درست است؟”

آنچه که ما را از زندگی ما یک تابع تصمیمات ما را. به همین ترتیب, تصمیم گیری ما را بر اساس افکار ما ایجاد شده است. با استفاده از سازنده و پربار کلمات است یک راه عالی برای اطمینان از ما ماشه تنها چنین احساسات است که کمک به ما حرکت می کند بیشتر است.

چرا حل و فصل شود آگاهانه آگاه از کلمات ما از حالا به بعد? چه به شما می گویند ؟ “من می توانم آن را انجام دهد!”, به خوبی تغییر حکم و می گویند: “به من اجازه کاوش آوردن این تغییر!”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو