آیا شما از شنیدن آتش بازی هر شب ؟ شما به تنهایی نیست.

نیویورک و مشیت R. I.

آنها نمادی از جشن با صدای بلند و نور آسمان شب و بهترین و شناخته شده در ایالات متحده به عنوان مواد منفجره علامت تعجب به چهارم جولای جشن.

در این سال, آتش بازی, ذخیره نمیشوند برای روز استقلال.

آنها تبدیل به یک شبانه مزاحم زنگ از کانکتیکات به کالیفرنیا عصبی محروم از خواب ساکنان و نگران کننده مقامات منتخب.

همه آنها می خواهند بدانند: چرا شیفتگی با آتش بازی و در جایی که همه گرفتن کالا ؟

“من تا به حال که همین سوال گفت:” جولی L. Heckman, مدیر اجرایی آمریکایی فشفشه انجمن.

نظریه طیف وسیعی از تلاش های هماهنگ به سرزنش کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس به حوصله مردم باد کردن بخار زیر coronavirus مستندات. اکثر ایالت ها اجازه می دهد حداقل برخی از انواع مصرف کننده آتش بازی ساخت آنها را دشوار است به شامل در شهرهایی مثل نیویورک که در آن آنها ممنوع چون مردم می توانید یک زن و شوهر از ساعت دور برای خرید از آنها قانونی است.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio راه اندازی یک multiagency نیروی کار به امید گرفتن, پاسخ, پس از انفجار از بروکلین به برانکس باید مردم در این شهرستان که هرگز به خواب جان به در واقع برخی از.

ساخته شده از پلیس و آتش نشان و کلانتر اداره تحقیقات جنایی نیروی کار انجام خواهد شد نیش عملیات سعی کنید برای جلوگیری از خرید و فروش مواد منفجره که اثبات خطرناک است. A 3-year-old boy مجروح شد روز شنبه در حالی که تماشای آتش بازی از پنجره خانه اش.

“این یک مشکل واقعی است. آن است که نه تنها کیفیت زندگی مشکل و سر و صدا مشکل” آقای د Blasio گفت.

بسیاری از چهارم جولای جشن کوچکتر خواهد بود و یا حذف به طور کامل از آنجا که از coronavirus محدودیت. در عین حال کسب و کار آتش بازی پررونق است با برخی از خرده فروشان گزارش 200% افزایش می دهد و از همان زمان در سال گذشته خانم Heckman گفت.

او صنعت تا به حال امید زیادی برای سال 2020 با 4 جولای در حال سقوط در یک شنبه. پس از آن همه گیر و آن تعطیلی و لغو ترک آتش بازی خرده فروشان نگران آنها نمی خواهد بود قادر به خراش از حد از یک فروش نجومی.

کسانی که ترس رفته اند تا در دود.

“فروش قلاب در حال حاضر. ما شاهد این ناهنجاری در استفاده از” خانم Heckman گفت. “آنچه مربوط به ما است و این استفاده در شهرستانها که در آن مصرف کننده آتش بازی قانونی نیست و برای استفاده است.”

مقامات این همان نگرانی است.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی وجود دارد گفت: بیش از حد بسیاری از گزارش ها از آتش بازی که مجموعه ای سراسر کشور که در آن آنها اغلب غیر قانونی است.
“این است که هیچ راهی برای منفجر کردن بخار” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در ترنتون سرمایه است.

نیوجرسی قانون شکنان فشفشه به جز sparklers و مارها که تولید دود اما نمی منفجر شود هر چند ساکنان دسترسی آسان به آتش بازی در مغازه ها در پنسیلوانیا است.

در Morrisville, پنسیلوانیا, ترنتون همسایه یک فروشگاه بزرگ نشسته در پای پل منجر به نیوجرسی. در روز سه شنبه پارکینگ نزدیک بود با ماشین در درجه اول از نیوجرسی و پنسیلوانیا اما دیگران از New York, کارولینای شمالی و حتی تگزاس.

مقامات در اوکلند کالیفرنیا می گویند که آنها دریافت کرده اند بیشتر شکایات از آتش بازی غیرقانونی و گزارش از جشن تیراندازی در این سال نسبت به نمونه قبل از چهارم جولای. حداقل پنج آتش سوزی شده اند مربوط به آتش بازی از اواخر مارس, مقامات گفت.

در دنور مقامات کشف و ضبط بیش از 3000 پوند از آتش بازی غیرقانونی کشف شده در طول یک توقف ترافیک این هفته است.

تئوری های فراوان برای چرا آتش بازی شده اند بسیار محبوب است.

برخی از حدس و گمان در رسانه های اجتماعی است که پلیس هستند یا آنها را تنظیم کردن خود و یا آنها را به محلی در امید مردم را سرزنش کسانی که اعتراض نژادپرستانه پلیس. ادعای دیگر می گوید: پلیس فقط اذیت و آزار جوامع از رنگ.

“همسایگان من و من معتقدم که این بخشی از یک حمله هماهنگ در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع توسط نیروهای دولتی ایم” نویسنده رابرت جونز جونیور که در پست های اخیر در آتش بازی بازتوییت شده اند هزاران بار.

یک ویدئو گرفته شده در نیویورک به نظر می رسد برای نشان دادن آتش نشانی ستاد تنظیم کردن مواد منفجره در خارج از ایستگاه خود را.

فشفشه متخصص مایک Tockstein که کارگردانی کرده است صدها نفر از حرفه ای آتش بازی نشان می دهد که فکر می کند وجود دارد را آسان تر توضیح: تعطیلات آینده و یک ملت پر از افراد جوان با تغذیه قرنطينه.

“من شنیده ام بسیاری از تئوری های توطئه و هیچ یک از آنها بر اساس منطق و یا داده ها یا واقعیت” گفت: آقای Tockstein صاحب اتش بازی نوآوری یک شرکت مستقر در کالیفرنیا که قطار آتش بازی حرفه ای.

“آتش بازی استفاده می شود در سراسر کشور برای یک ماه منتهی به چهارم ژوئیه” او گفت:. “اندکی چشم انداز مثبت, اما من فکر نمی کنم آن را چیزی بیش از مردم در خانه گیر کرده و هی نگاه آتش بازی در دسترس هستند.”

یک نظریه است که احتمالا می تواند منفجر: سازمان از لغو چهارم جولای حوادث عبور مازاد محصولات خود را به کاربران تفریحی.

“هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت در این راستا” خانم Heckman گفت: “از آنجا که یک جنایت است.”

کسانی که به فروش حرفه ای آتش بازی که بسیار خطرناک تر برای آماتور به آتش نیاز به مجوز از اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و کالا قرار دارد در امن امکانات اغلب محافظت می شوند.

“آن را مانند فورت ناکس از آتش بازی گفت:” لری فرانس وورس سخنگوی ملی آتش بازی در ارتباط است.

خرده فروشی با استفاده از آبشار در ایالات متحده کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده.

آتش بازی خانم Heckman است دیدن نیست حرفه ای. خرده فروشی هوایی آتش پوش در کمتر از 2 اینچ در قطر و پشت سر هم در کمتر از 200 ، حرفه ای آتش بازی گسترده تر و منفجر می توانید صدها فوت بالاتر است.

هنوز هم می توان آنها را یک زحمت در هر ارتفاع برای کودکان و حیوانات خانگی و جانبازان و دیگران با اختلال استرس پس از سانحه.

در Hartford, کانکتیکات, پلیس می گویند آنها پاسخ داده شده است به 200 شکایت از یک روز. کانکتیکات اجازه می دهد تا تنها آتش بازی است که نمی منفجر شود و یا راه اندازی به هوا, اما آنها حقوقی یک درایو دور در نیوهمپشایر و پنسیلوانیا است.

فیلادلفیا دارای برخی از محدودیت ها در آتش بازی و هشدار از خطرات خود را در این هفته پس از یک تعداد شکایات.

“ما درک می کنیم عدم حضور فرد در جشنواره ها ممکن است باعث شود برخی به ارزو هیجان از یک صفحه نمایش آتش بازی در طول رودخانه. اما این واقعیت ساده است که این بسیار خطرناک محصولات و خطرات به مراتب سنگین تر بودن از لحظه هیجان انفجار” شهر مدیر عامل برایان Abernathy گفت.

نور را نشان می دهد می تواند در حالی که آخرین طولانی تر است. بسیاری از پاپ آپ فصلی تنها فروشگاه افتتاح در این هفته است. آقای Tockstein پیش بینی بیشتر مردم را به خرید وسایل آتش بازی در هفته های آینده به عنوان آنها متوجه سنتی جولای 4 نمایش اتفاق نمی افتد.

“من فکر می کنم با همه این وقایع عمومی بودن لغو می شود و بیشتر خانواده ها به ارمغان بیاورد جشن خانه برای چهارم ژوئیه” خانم Heckman گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP دیو کالینز در Hartford, Connecticut; Mike Catalini در ترنتون نیوجرسی; Claudia Lauer در فیلادلفیا; و Cuneyt Dil در ساکرامنتو کالیفرنیا کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله