آیا شما منصفانه به کسانی که شما را دوست دارم ؟

آیا شما قبل از قضاوت با کسانی که نزدیک به شما دلیل این که شما فکر می کنم شما می دانید که آنها را به طوری خوبی ؟

من تو را دیدم یک مرد سیگار را به عنوان او سوار. ذهنی من compartmentalized او را به عنوان یک فرد ضعیف است که یک برده به اعتیاد است. کمی بیشتر در من تو را دیدم یک زن راننده ، من عبور تصور می شد که او در تلاش بود تا او را “لحظه” – اطمینان که او آزاد است و مسئول خودش است.

فورا متوجه شدم هر دو افکار بودند قضاوت جنسیتی و تبعیض آمیز ناشی از تصورات از پیش پنداشته– نتیجه یک عمر تجربه مشاهدات مکالمات خوانش و فیلم viewings. در این مورد مهم نیست که بیش از حد به من بعید است برای ارتباط برقرار کردن با آنها تا کنون.

اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما انجام چنین مفاهیم preconceived به ما در روابط روزمره و تعاملات? تقریبا همیشه چنین تعصبات تاثیر روابط است. بنابراین اگر یک زن معتقد است که مردان بی احترامی به زنان و جنسیت در ذهن خود او است رفتن به رویکرد هر مرد او تا کنون ملاقات با احتیاط و تعاملات خود ملزم به سختی و با احتیاط. پس چگونه انجام شما فرض کنید مرد پاسخ خواهد داد ،

بسیار شبیه دن کیشوت ما را قابل توجه در تصور دشمنان و یا foibles در واکنش به تجربه های گذشته و فراموش کردن خود در پاسخ به ما احساسات و افکار خود را در مورد گوشت و خون فرد در مقابل ما! به شما گفته به رویکرد هر رابطه جدید با یک تخته سنگ پاک اپیدمیولوژیک زودتر مفاهیم و تجربیات شما تا به حال با افراد دیگر. اما شما تا کنون فکر چگونه ما ثابت افکار در مورد کسی که نزدیک به ما هستند و تأثیر همه ما آینده تعاملات با همان شخص ؟ چگونه ما تثبیت ایده های در مورد کسانی که ما می دانیم و اطمینان حاصل شود که تعاملات آینده به جای بهتر حفظ بدتر شدن!

فکر می کنم در مورد آن. تقریبا همیشه حتی به عنوان ما صحبت کردن با پدر و مادر و همسر و خواهر و برادر و یا دوستان ما عامل از طریق صفحه نمایش ما تصورات از پیش پنداشته و تجربیات قبلی تعامل با آنها را! آنچه ما فکر می کنم ما در مورد آنها را می دانیم رنگ آنچه که ما تجربه یا مشاهده کنید در حال حاضر. ما فکر می کنم ما می دانیم که آنها خیلی خوب است که ما فراموش نکنید که به نگه داشتن ذهن باز و قلب است. ما تثبیت ایده های دیکته ما در حال حاضر تعامل و آینده مسیر ارتباط است. پس چگونه می تواند ما را تا کنون به یکی دیگر از شانس دوم?

اگر شما بر این باورند که یک دوست و خودخواه است و او شما را دعوت برای ناهار شما را حفظ خواهد کرد در حال انتظار برای آنچه که او خواهد شد و تقاضا در بازگشت به زمان حال تعامل منفی underset. اگر فکر می کنید همسر خود را طول می کشد جرم به راحتی شما شروع کردن در یک شیوه ای که از راهنمایی او را در چگونه شما انتظار می رود او را به واکنش نشان می دهند و این نوع ماشه انتظار پاسخ. پیشگویی!

کودکان و حیوانات نکنید اما یک فرد بالغ حامل دانش از قبل تجربه منفی خود را در ذهن و قلب و چشم بر همه تعامل به دنبال یک برنامه. و بنابراین مهم است که برای رهایی از تصورات از پیش پنداشته اگر ما مایل به ادامه با محبت و روابط مثبت.

چگونه یکی می تواند انجام دهد ؟ هر زمان که شما در ارتباط برقرار کردن با یک عزیز سعی کنید و قبول در حال حاضر تعامل با ذهن باز و قلب ساختمان از وجود دارد. صدا و هوا و تردید به جای پرورش این در پشت ذهن خود را. گوش دادن با دقت به منظور درک; نه فقط به پاسخ و یا واکنش نشان می دهند. نمی overthink هر وضعیت. اگر او به ارمغان می آورد شما گل یا عطر تعجب نکن که چرا. اگر او سازماندهی یک شب خاص نیست بی اعتمادی نیت خود. فراموش کردن گذشته چمدان. اعتماد با قلب خود و نه به پارانویا از تلاش برای از زیرخاک در اوردن سطوح مختلفی از معانی به همه چیز گفته و انجام می شود. تلاش برای مثبت فکر می کنم و عاشقانه از شریک زندگی خود را و آنها را به نفع شک.

اگر و زمانی که شما مایل به سرمایه گذاری در این تلاش شما رابطه خود را به مثبت تبدیل شود. هر روز یک روز جدید; هر تعامل یک تجربه تازه!

پاسخ به vinita.nangia@timesgroup.com

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو