کرونا شیوع است و نه فقط نشان از اقتصاد بیمار در سراسر جهان نیز در معرض unpreparedness به یک بیماری همه گیر به عنوان بزرگ به عنوان آن تبدیل شده است. این بیماری همه گیر نیز آشکار به حقایق پنهان, دو جانبه روابط بین دو کشور به عنوان Alibaba است Jack Ma وعده های چندین کشور چند میلیون لوازم از ماسک و meds به جز چین با نفوذ همسایه هند است. علاوه بر هر چیز دیگری این فاجعه نیز یک درون نگری لحظه برای همه ما برای ارزیابی مجدد به عنوان واقعیت های آنها شده اند زندگی می کردند و اعتقاد داشتند. سیاست نفرت و خشونت به جهان توسط طوفان گرفته شده به عنوان ایران رنج می برد و هیچ یک از ملت ها می تواند به ارائه کمک با توجه به تحریم های اعمال شده بر روی آن. حداقل ما می دانیم که ما مشغول مبارزه با یکدیگر گرفتار این ویروس به نام فاشیسم بود که افتخار دوست صمیمی داری که منجر به جنگ رها کردن سلاح های کشتار جمعی, آزمایش سلاح های بیولوژیکی? در حالی که مردم همچنان نادان نسبت به هدیه و boons از طبیعت, کرونا, شیوع, شده است نشانه ای از طبیعت خشم به عنوان الگوی حیات وحش آن فضا در کانال ونیز و مزارع Yuhan.

اگر فاشیسم قطبی, تاج, ویروس. اگر مرحله نهایی از فاشیسم است, پاکسازی قومی, تاج Covid 19 همه چیز در مورد نسل کشی است. هر دو گسترش مثل شکافت پس از آن ما را با روی ناچاری انتخاب و به مبارزه با یکدیگر به جای مبارزه با یکدیگر.

پس زمینه نمره بود “ja Ruk re bundey tham ja re bundey کی kudrat هانس padegi” از اقیانوس هند به عنوان من glared در آسمان relishing نسیم از اواسط ماه مارس سال 2020 در حالی که من ایستاده در بالکن من با آرام اما نه در صلح است. با امید در قلب من نماز بر لب من چشم من شد در یک هواپیما که تلاش شد گذشته از طریق ابرهای تیره رندر من با امید. مسافران در این پرواز و من باید همان نگرانی من فکر می کردم در حالی که طیاره عبور از هفت ستاره است که من تا به حال گفته شده توسط مادر بزرگ من این هفت ستاره است که به نام saptrasihi فرمت Saptrishi یک علامت سوال است. من تعجب می کنم که اگر این ستاره ها در حال پرسیدن سوال اوه انسان آنچه شما انجام داده اند را به خودتان؟.

جهان fiddled با طبیعت مملو از غرور نگهداری در تانک های ساخت موشک, آزمایش ژن باکتریایی به از بند باز کردن و حتی سلاح های بیولوژیکی برای کشتن هر یک از دیگر. کورونا ویروس covid 19 است که نه تنها شیوع بیشتر آن همه گیر به عنوان اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی آورده بود پایین این غرور دنیا را به زانو در می روم و روی ناچاری انتخاب به مردم آن را مبارزه با این بیماری همه گیر در اتفاق آرا ضرب و شتم هر گونه تبلیغات که به رشد در ایجاد مرزها و سلاح های مخفیانه. استرالیا آتش بود در مورد استرالیا بیرونی جهان بود نیست و حتی در مراحل اولیه تاج چینی بود ویروس نژادپرستان سخن گفتن با جهان قوی ترین مرد متاسفانه که اتفاق می افتد به تاجر و جهان آرام نگه داشته. بنابراین سیاره زمین است که در جدی کمبود رهبری خوب است.

من مطمئن هستم که پس از طاعون; شیوع مانند ایدز و ابولا, مرغی, آنفولانزای h1n1 آنفلوانزا گرفته شده اند تحت کنترل است. این خواهد بود که این مورد با تاج به عنوان به خوبی. آن را گرفته و تحت کنترل از طریق همکاری. این همه گیر جهانی است و نه فقط یک تست آزمون این یک هشدار صادر شده توسط طبیعت اگر انسانی که اتفاق می افتد به بهترین از بهترین خلقت و غم انگیز بدترین بدترین ایجاد و همچنین نمی خواهد شروع به دوست داشتن یکدیگر بدون در نظر گرفتن هر طبقه عقیده یا مذهب آنها متعلق به یک خانواده بزرگ بسیار مرگبارتر خطر می تواند بر ما که ممکن است قابل پیشگیری است.

آه آدم هنگامی که شما همه بشریت coexisted با عشق و آرامش.

مرد یک فکر بودن حیوانات با عقل به همین دلیل است که یکی از بزرگترین فلاسفه از زمان ارسطو به نام این ایجاد به عنوان یک “حیوان اجتماعی.” پس از این سنین انسان است و تلاش سخت به ساکن در جوامع مسالمت آمیز است.تا چه حد homosapiens می توانید فاصله خود را از نظر اجتماعی این خواهد بود که در آینده چالش برای ایجاد آن به عنوان شکننده به عنوان قوی های مختلف متفکران و فیلسوفان ایدئولوگ تا به حال اقدام به تشکیل یک نظریه کلی است که می تواند به ساخت یک آرمانی دولت اما به سختی شکست خوردند و بارها و بارها. اگر بهترین از بهترین خلقت است و متأسفانه بدترین بدترین خلق نیز یک مرد است. این طبیعت است که ما را حفظ و خواست ما به زندگی با هم در کنار هم محروم ما با هم زندگی می کنند که اجتماعی فاصله متفکران رها کردن فلسفه و پلیدی در فرد تبدیل آنها به تبلیغات. این زمان برای مشخص شدن مثبت از فلسفه و منفی از تبلیغات.

ما fiddled با طبیعت مملو از غرور نگهداری در تانک های ساخت موشک, آزمایش ژن باکتریایی به از بند باز کردن و حتی سلاح های بیولوژیکی برای کشتن هر یک از دیگر. Coronavirus covid 19 است که نه تنها شیوع بیشتر آن همه گیر به عنوان اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی آورده بود پایین این غرور دنیا را به زانو در می روم و روی ناچاری انتخاب به مردم آن را مبارزه با این بیماری همه گیر در اتفاق آرا ضرب و شتم هر گونه تبلیغات که به رشد در ایجاد مرزها و سلاح های مخفیانه.

من باور دارم که انسان بهترین خلقت و آن را قطعا تصویب این آزمون و نابود کردن دشمن به نام coronavirus covid 19 است که تبعیض در همه مانند فاشیسم و یا صهیونیسم. درون من saptrishi تا به حال یک سوال بزرگتر برای من به اندیشیدن بیش از. ما چگونه مردم جهان را در مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از covid 19 حتی اگر آن را ریشه کن خواهد شد دیر یا زود. در حال حاضر جهان است که در توقف بنابراین سرعت آن مالی است خون است. Covid 19 نه تنها حمله خون ما بدون تبعیض آمیز اما حتی مالی خون از اقتصاد به عنوان به خوبی.

همانطور که من به پایان رسید نوشتن این نوشتن تا mellifluous اذان و به دنبال قافیه از bhajans اعلام کرد که آن شکستن سپیده دم که من خواندن داستان دیگری که وجود دارد این است که هیچ تازه مورد گزارش شده در چین بیشتر از دو روز گذشته. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم کمک خواهد تنها به کسانی که به خوبی آماده

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de