رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس با پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز در ریاض در ماه اکتبر. پادشاه بوده است ثابت قدم حامیان فلسطینی ها شود. عکس: Thaer Ganaim/زوما پرس

بیروت—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه برنامه ریزی شده در حال تکان منطقه ای دینامیک با اسرائیل آماده به سرعت ضمیمه غرب بانک زمین هنگامی که انتظار می رود بخشی از یک دولت فلسطینی و کلید رهبران عرب آزمایشی حمایت آمریکا از ابتکار عمل.

برای دهه عرب و رهبران مسلمان برگزار شد سریع به این دیدگاه که هر گونه معامله با اسرائیل باید شامل خروج نیروهای اسرائیلی از فلسطین زمین و ایجاد دولت مستقل فلسطینی با پایتختی شرق اورشلیم.

در حالی که بسیاری از شرق میانه رهبران هنوز هم حمایت از این اهداف مقامات در پایتخت شده اند نا امید رهبران فلسطینی’ عدم تمایل به مصالحه در آن نقطه است که آنها مانع از تقویت روابط با اسرائیل مقامات در این منطقه گفت:.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت خود را اعلام کرد, شرق میانه, طرح صلح چهار شنبه رسم نمودار دو دولت البته برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib برجسته سه فشار است که می تواند فلسطینیان به میز مذاکره است. عکس: مایکل رینولدز/شاتر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت wooed مقامات عربستان سعودی امارات متحده عربی و عمان و بحرین و دیگر کشورهای منطقه در تلاش برای فراتر از بن بست های سیاسی و تا حدی آنها پاسخ دهد. مهم ترین بازیگران منطقه ای—عربستان سعودی و امارات متحده—هر دو خواست رهبران فلسطینی به قبول مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به عنوان پایه ای برای مذاکرات با اسرائیل حرکت می کند که آنها را وادار به سازش قابل توجهی مانند اسرائیل الحاق دره اردن.

“چه تاریخی در اینجا این است که این اولین بار من فکر می کنم پس از شروع جنگ که در جهان عرب و موقعیت بوده است نه یک ماکت از فلسطینی موقعیت” گفت: دیوید Makovsky, مدیر این پروژه در عربی با اسرائیل روابط در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک. “صحبت می کند که به گسترده تر حس اولویت های منطقه ای که کشورهای عربی باید, آن است که آیا ایران و یمن و لیبی و یا روابط نزدیک تر با آمریکا”

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو نقل مکان کرد و به سرعت پس از آزادی از روز سه شنبه برنامه ریزی برای آغاز فرایند الحاق تمام شهرک سازی اسرائیل در کرانه غربی و بخش هایی از دره اردن. از جمله گام موثر خواهد سیمان اسرائیل را نگه دارید و بر روی زمین شده است که یکی از مسائل تفرقه در قبلی مذاکرات صلح.

رهبران اسرائیل نشان داد در روز چهارشنبه که آنها ممکن است آهسته ولی اما آنها باید حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی ساخت آنها به احتمال زیاد به جلو حرکت می کند.

U. A. E., بحرین و عمان تمام ارسال های خود را سفیران ایالات متحده به کاخ سفید روز سه شنبه که در آن حضور خود را ارائه نمادین برای حمایت از یک طرح است که متمایل به شدت در اسرائیل به نفع و رد بسیاری از دیرینه فلسطینی خواسته به عنوان nonnegotiable.

عربستان شاهزاده محمد بن سلمان مشغول به کار از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آن سیاست های خاورمیانه ای. عکس: آلکسی NIKOLSKY/مطبوعات استخر

U. A. E. به نام تهمت برنامه ریزی جدی ابتکار است که باید یک “نقطه شروع مهمی برای بازگشت به مذاکرات است.”

حتی عربستان سعودی و شاید جهان عرب مهم ترین حامی فلسطین تجدید نظر به صورت یک دولت مستقل خواست فلسطینی ها برای قبول آمریکا طرح به عنوان مبنایی برای مذاکرات با اسرائیل است. تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان مشغول به کار از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آن سیاست های خاورمیانه, اما پدرش پادشاه سلمان بن Abdulazziz آل سعود, شده است یکی از فلسطینی ها ثابت قدم ترین حامیان ایجاد اصطکاک بیش از سیاست در ریاض. عربستان سفیر, شاهزاده خانم Reema بنت بندر نبود در واشنگتن در روز سه شنبه برای مراسم, یک خودنمایی نبود از یک رویداد از اهمیت عمده ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

رهبران فلسطینی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار آن را به عنوان توسعه یافته این پیشنهاد با اسرائیل را رد کرد این طرح است. فعالان به نام “روز خشم” در کرانه غربی و نوار غزه که سوخت فلسطینی تظاهرات. اما چند وجود دارد ترس است که آزادی از ایالات متحده طرح باعث خواهد شد پایدار تظاهرات که تبدیل به یکی دیگر از قیام فلسطینیان. از طرف فلسطینی نیز فاقد اهرم برای جلوگیری از اسرائیل از حرکت به جلو را برای اجرای این طرح و ضمیمه بخش هایی از کرانه بدون همکاری خود را.

برخی از کشورهای خاورمیانه رهبران ابراز هشدار در مورد اسرائیل قصد دارد بلافاصله ضمیمه دره اردن اما هیچ اقدامی در نظر گرفته شده برای خنثی کردن حرکت می کند.

پادشاه سلمان مثلا به نام رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس به پیشنهاد همبستگی اما دولت او هنوز هم فشرده رهبر فلسطینی برای پذیرش آمریکا طرح به عنوان مبنایی برای مذاکرات با اسرائیل است.

مربوط تصویری

مغلوب ساختن پیشی جستن است, آخرین رئیس جمهور آمریکا برای ارائه توافق صلح که فلسطینی ها را رد کرد و بلافاصله. به عنوان وال استریت ژورنال را کبوتره Lieber سر به بقاع او توضیح می دهد که چرا فلسطینی ها می گویند این طرح که نمودار این دوره برای یک راه حل دو کشور شد ‘مرده در هنگام ورود.’ عکس: احمد Gharabli/خبرگزاری گتی ایماژ

اصلاح تن در پایتخت است که بازتابی از تغییر روابط در منطقه که در آن سازمان ملل رسما در جنگ با اسرائیل در حال تقویت روابط خود را با شرکت ها و چهره های پیشرو. شاهزاده محمد علنا ستایش اسرائیل و خصوصی بازی کردن اهمیت مساله فلسطین و مقامات از این منطقه گفت:. شاهزاده محمد ملاقات سال گذشته در عربستان سعودی با یک اسرائیلی-آمریکایی مسیحی انجیلی رهبر که زندگی در اورشلیم.

انواع شرکت های اسرائیلی تحت رادار با کسب و کار در عربستان سعودی و U. A. E. دولت عربستان متهم شده است که با استفاده از اسرائیلی هک ابزار برای جاسوسی بر مخالفان. این هفته اسرائیل به تصویب یک قانون است که اجازه می دهد تا برخی از اسرائیلی ها برای سفر به عربستان سعودی هر چند ریاض علنا رد این ایده است.

ایالات متحده در حال همکاری گسترده با U. A. E., بحرین, عمان و مراکش در طرح توسعه پیمان عدم تهاجم با اسرائیل و آمریکا و شرق میانه مقامات درگیر در این مذاکرات گفت.

این تغییر تن است که تا حدودی مربوط به چگونه اسرائیل و کلیدی کشورهای حوزه خلیج فارس بیشتر نگران تهدید ناشی از ایران در حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین. به عنوان اسرائیل بی سر و صدا گسترش روابط با همسایگان به ویژه عربستان سعودی و U. A. E., فلسطینی ها تبدیل شده است کمتر از یک فریاد حمایت طلبی برای منطقه و اسرائیل کمتر از یک pariah.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاهده شده است فردی رهبران عرب به عنوان محوری برای تغییر دینامیک در خاورمیانه به سود اسرائیل است.

جارد کوشنر, آقای تهمت پسر در قانون و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقطه در طرح صلح سرمایه گذاری به شدت در روابط او با شاهزاده محمد و Yousef Otaiba, نفوذ U. A. E. سفیر در واشنگتن است.

هنوز هم در حالی که کلید کشورهای عربی خواست فلسطینی به آغوش آمریکا طرح به عنوان پایه ای برای مذاکرات رهبران دیگر در سراسر جهان عرب و جهان اسلام را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به عنوان یک توهین به آرمان فلسطین.

ترکیه در توصیف این طرح به عنوان “مرده” و گفت: اسرائیل قصد دارد به ضمیمه زمین در کرانه بودند با هدف از بین بردن راه حل دو دولت.

“ما نمی خواهد حمایت از هر طرح است که در حمایت از فلسطین” ترکیه وزارت امور خارجه گفت:.

وزیر امور خارجه اردن Ayman Safadi همچنین هشدار داد از “عواقب خطرناک یک جانبه اسرائیل اقدامات…است که با هدف تحمیل واقعیت جدید بر روی زمین است.”

اما کمی وجود دارد که کسانی که مخالف اسرائیل الحاق می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آن افراد درگیر در این مذاکرات گفت.

نخستین Benny Gantz, که با آن مواجه است آقای نتانیاهو در یک بلندی انتخابات در آغوش آمریکا طرح در روز چهارشنبه و گفت که آن را به پارلمان این کشور برای رای دادن. که می تواند در معرض اختلافات درون حزب نخست وزیر و در میان متحدان سیاسی خود را بیش از جنبه های کلیدی آمریکا طرح.

نوشتن به Dion Nissenbaum در dion.nissenbaum@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو