درخواست تناسب اندام طرز فکر برای بهبود سلامت مالی

فرهنگ هند دستگیره تناسب اندام و سرمایه گذاری در نقطه به روش های مختلف. جوامع ما عشق را به بحث در مورد تشریح و بحث در مورد تناسب اندام ما که آیا این درخواست چیزی است که ما می خوردند به اظهار نظر در بدن ما اما وقتی که می آید به سرمایه گذاری وجود دارد سکوت کامل تقریبا یک ننگ در اطراف آن است. که احتمالا به همین دلیل سرخپوستان را یکی از پیچیده ترین و متنوع با رویکرد اما در حال پرواز کور وقتی که می آید به امور مالی خود را. اما جسمانی و رفاه مالی مشابه در رویکرد و نقشه کشی شباهتها از یکی می تواند کمک به شکل دادن به تفکر ما در مورد دیگر.

بودجه مانند رژیم غذایی شما: ما با مدیریت رژیم غذایی برای ارزیابی چقدر به غذا خوردن بر اساس اهداف تناسب اندام انتخاب بین گروه های مواد غذایی و گزینه های در دسترس است. در امور مالی شخصی این بودجه بندی که در آن ما را کنترل چگونه و از کجا درآمد استفاده می شود درک اهداف و اولویت ها و تخصیص درآمده است.

طرح سرمایه گذاری مانند روال تمرین: سرمایه گذاری ها آنقدر پیچیده است که با شنیدن کلمه باعث می شود ما اجرا به شخص دیگری را به تصمیم گیری برای ما بود. کارشناسان مانند مربیان شخصی آنها می تواند نیروی پاسخگویی اما تصمیمات ما را خود ما هستند.

فقط با مواد غذایی, تمام سرمایه گذاری بیش از حد است که مبتنی بر هدف. به طور کلی ما می خواهیم برای رسیدن به? کسی که با هدف از بازنشستگی در یک ساحل در 40 را یک مسیر بسیار متفاوت نسبت به کسی که می خواهد شرکت خود را به IPO در یک میلیارد دلار است. هنگامی که اهداف خود را روشن تعریف خروجی درست مثل شما می توانید با تمرین خود را. که گروه های عضلانی خاص شما نیاز به کار بر روی برای رسیدن به نتایج مورد نظر? در جهان مالی این شامل ایجاد یک خاص نمونه کارها کمک خواهد کرد که رسیدن به اهداف.

وجود دارد دو نوع اصلی از ابزار های سرمایه گذاری شما می توانید با استفاده از بدهی و حقوق صاحبان سهام. ابزار بدهی است که شامل شرکت ها یا اوراق قرضه خزانه و…. تمایل به کمتر مخاطره آمیز اما پیشنهاد کاهش بیشتر سازگار گرداند. ابزار حقوق صاحبان سهام مانند سهام و وجوه متقابل و غیره خطرناک تر و بی ثبات و در عین حال پیشنهاد بالاتر, کمتر سازگار گرداند. فکر می کنم از این گزینه ها به عنوان قلب و وزن, آموزش هر دو سقوط ورزش و کمک به ما برای رسیدن به جسمی اهداف ما می خواهیم, اما خود روش های متفاوت هستند.

در حالی که کنار هم قرار دادن نمونه کارها فراموش نکنید که به نظر شما ریسک پذیری و مشخصات. یک ورزشکار حرفه ای باید متفاوت تحمل در مقایسه با 35 ساله دفتر رونده. افراد جوان می تواند فشار خود را سخت تر از کسانی که با مزمن مسائل پشت.

انتخاب شیوه زندگی را تمام تفاوت: به غیر از مواد غذایی و ورزش, انتخاب ما را هر روز از عادات ما برای ساخت و هویت ما مرتبط با به دنبال و احساس خوب کمک به سلامتی کلی. به طور مشابه, انتخاب ما را در جایی که سرمایه گذاری ما هر روپیه – حتی این که ما صرف – کمک به کیفیت زندگی. اگر ما 5,000 تومان را صرف خواهد شما آن را در یک شب فیلم و یا در شام و یک موزه بازدید ؟ هوشمند انتخاب شیوه زندگی ما را برای یک زندگی بهتر درست مثل smart سلامتی انتخاب قرار داده و ما را به راه راست headspace به احساس بهتر است. 10% اضافی به شما پرداخت به صورت ارگانیک گوجه فرنگی احساس می کند مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت که در آن است. به طور مشابه, قبل از اینکه شما را صرف فکر کردن در مورد این که آیا آن یک هوشمند انتخاب مدت طولانی. CRED ایجاد فرصت برای این هوشمند شیوه زندگی تجربه است که اعضای دسترسی با صرف سکه.

اندازه گیری آنچه مهم: هنگامی که شما در تنظیم یک برنامه از ورودی ها و خروجی نظارت و پیگیری روزانه مهم است. تناسب اندام kpi ها عمل درست مانند مالی kpi ها در زمان واقعی دید به وضعیت مالی ما به ما می دهد اطلاعاتی که از اشاره انتخاب هوشمند. این به ما می گوید چقدر پول ما ارزش سرمایه گذاری های ما الگوهای هزینه های و که در آن ما می تواند به طور بالقوه reallocate. این سخت است چرا که بسیاری از اطلاعات مالی به خاک سپرده شده است در چاپ خوب و یا در جایی گفته است که ما هرگز باز است. ما متوجه شدیم که چگونه غیر دوستانه آن است که به نقد و بررسی شخصی معیارهای مالی و به همین دلیل در CRED ما آن را واقعا آسان برای دیدن دقیق وضعیت الگوهای هزینه های و هزینه های پنهان در زمان واقعی.

نگه داشتن چشم خود را بر روی (در دراز مدت) جایزه: برخی از هسته اصول رفتاری است که هوشمند درآمد, سرمایه گذاری, اعتباری و انتخاب شیوه زندگی راحت تر به دنبال و منعکس کننده که برای بدن ما و ما و ثروت و رفاه طرز فکر همان عناصر – تعیین هدف و نظم و اعتدال.
.
گرفتن یک, عضویت در ژانویه و فراموشی در ماه فوریه هیچ کاری نمی کند برای تناسب اندام خود را. همان چشم انداز باید توسعه یافته برای مدیریت امور مالی خود را که در آن نیست یک بار در یک سال ورزش است که شما تصمیم به کار بر روی عمدتا در طول شب سال نو و یا مالیات های نجومی. سازگار باشد در نقشه برداری, ردیابی و بودجه به منظور اطمینان حاصل شود که شما آگاه هستند از وضعیت مالی خود و آگاهانه به تصمیم گیری درست.

اهداف کوتاه مدت هستند که فقط در کوتاه مدت است. بنابراین زمانی که به دنبال خود روان و سلامت فیزیکی یا مالی اتخاذ گسترده و طولانی مدت چشم انداز. شروع با نتایج فکر می کنم در مورد معیارهای خروجی که به شما وجود دارد و در نهایت شناسایی و به کار در سمت راست ورودی. پول و مالی تناسب اندام خروجی است که اجازه می دهد تا به شما در رسیدن به زندگی شما می خواهید و همه چیز مربوط به آن را فقط یک ابزار است که در دسترس است برای شما برای انتخاب آگاهانه. اگر شما در حال حاضر نشان داده شده است تعهد به سلامت خود را, شما یک گام نزدیک تر به تناسب اندام مالی به دلیل همان اصول اعمال می شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de