WWDC اپل می رود مجازی و فناوری صنعت است توجه

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در سن خوزه, کالیفرنیا در سال گذشته. 2020 رویداد آنلاین خواهد بود شروع دوشنبه.

عکس: جف Chiu/آسوشیتد پرس

در Apple Inc.’s نرم افزار کنفرانس دو سال پیش در کن مورد فلفلی همسالان بیش از صبحانه با سوال در مورد کسب و کار خود را. او گفت مکالمات کمک کرد تا شرکت خود را به جلوگیری از اشتباهات است که می تواند هزینه هزاران نفر از مشتریان و میلیون ها دلار.

در این سال آقای مورد خواهد شد شرکت اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی که از دوشنبه آغاز می شود از خانه خود در سیاتل. به دلیل coronavirus بحران اپل است که میزبانی این رویداد به طور کامل آنلاین برای اولین بار پس از آن بود که برای اولین بار برگزار شد بیش از سه دهه پیش است. آقای مورد گفت: او را از دست وعده های غذایی و دارای نعمت غیر مترقبه جلسات که معمولا پر کردن یک هفته در کالیفرنیا سالانه است.

“وجود دارد یک مقدار در ملاقات با غریبه ها که نمی افتد عملا” گفت: آقای مورد شرکت که باعث می شود بهره وری, نرم افزار برای محصولات اپل.

اپل در سال 1980 کمک کرد تخم ریزی tech همایش که به تعریف نوآوری و بازاریابی مشخصات Silicon Valley. در سال های اخیر این حوادث شده اند در مقیاس و glitz و عبارتند از: Microsoft Corp. ‘s ساخت Salesforce.com , Inc.’s Dreamforce و آمازون.com , Inc.’s AWS re:اختراع. حدود دو دوجین از این همایش ها برگزار می شود سالانه نقشه کشی بیش از یک میلیون نفر شرکت کنندگان همراه است.

اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی خود جلب کرد از 6000 نفر در سال گذشته در سن خوزه کالیفرنیا. اپل بر روی صفحه نمایش در این رویداد است.

عکس: جف Chiu/آسوشیتد پرس

در حال حاضر شرکت های فن آوری در حال تلاش برای ایجاد ارزش نسخه مجازی از حوادث برای توسعه دهندگان نرم افزار کسب و کار, همکاران و مشتریان تأمین عملیات خود را با پخش سخنرانی های افتتاحیه, سوال و جواب جلسات و بیشتر بیش از ویدئو زندگی می کنند. سازمان دهندگان این رویداد در حال تلاش برای حفظ شرکت کنندگان به عنوان مشغول به عنوان ممکن است به چالش کشیدن تلاش در حال حاضر که مردم به صرف زمان بیشتری را بر روی صفحه نمایش و استفاده از رسیدن به مخاطبان بزرگتر در کاهش هزینه ها.

نه هفته قبل از آن سالانه ساخت کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت تصمیم گرفت به نوبه خود این رویداد را به طور مجازی یکی. دو-روز آنلاین جمع آوری در ماه گذشته تا به حال بیشتر از حد انتظار مخاطبان با 193,000 شرکت کنندگان از 6,200 که شرکت در سیاتل در سال گذشته گفت: باب simple flair مایکروسافت سر از رویدادهای جهانی.

در حرکت ساخت آنلاین, مایکروسافت, نمی, سعی کنید به تکرار وقایع گذشته به دلیل تماشای یک سری از سخنرانان بحث به یک دوربین خواهد بود “خسته کننده به عنوان هک,” Mr. simple flair گفت. این شرکت که در این سال چشم پوشی کامل حدود 1500 $در-یک-فرد هزینه آن را متهم سال گذشته به جای ایجاد یک قالب جدید با دو میزبان با اشاره بینندگان نسبت به جلسات مختلف آنها می تواند حضور و جلسات خصوصی آنها می تواند رزرو ارائه تفسیر زندگی می کنند ،

Mr. simple flair گفت: تعامل قوی و عمدتا بازخورد مثبت از شرکت کنندگان به او اعتماد به نفس است که ساخت و مایکروسافت دیگر رویدادها خواهد بود به طور عمده مجازی رفتن به جلو.

ساخت شرکت کنندگان دبی اوبراین از جزیره اسپانیایی مایورکا گفت: این کنفرانس آنقدر جذاب است که او منتظر تا زمانی که وجود دارد می شکند در عمل به مرحله دور از کامپیوتر خود را. خانم اوبراین است که سر از یادگیری برای NuxtJS یک پلت فرم برای ساخت برنامه های کاربردی تحت وب نیز در توصیف این رویداد به عنوان صمیمی به دلیل سخنرانان شرکت کرده بودند از خانه های خود. فرمت “باعث می شود شما احساس می کنید بیشتر شبیه شما بخشی از آن را,” او گفت:.

Salesforce گل سرسبد Dreamforce کنفرانس طول می کشد بیش از یک راه باریک از سان فرانسیسکو در هر سال است. در ماه نوامبر گذشته را رویداد برجسته 171,000 شرکت کنندگان و سخنرانان از جمله رئیس جمهور سابق اوباما است. متالیکا یک موسیقی مهمان سال قبل است.

در حالی که Salesforce نشده است اعلام کرد برنامه های خاص برای این سال Dreamforce آن سعی شده است با حفظ انسجام و حفظ pizzazz با بیش از 50 مجازی همایش را برگزار کرده است این سال است. یک رویداد ماه گذشته تحت درمان شرکت کنندگان به یک “خبر” توسط “شنبه شب زنده” کمدین کالین Jost و عملکرد صوتی از خواننده و ترانه سرا Kacey Musgraves گفت: کارین Flores, شرکت سر استراتژیک حوادث.

“بزرگترین چالش بازآفرینی معتبر شبکه. من فکر نمی کنم کسی پیدا گلوله نقره ای,” خانم فلورس گفت.

سال گذشته در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی. سان خوزه, کالیفرنیا برآورد از دست دادن فرد در اپل رویداد هزینه آن 9 میلیون دلار در فعالیت های اقتصادی است.

عکس: جف Chiu/آسوشیتد پرس

اپل رویداد را بر عهده گرفته اضافه شده اهمیت در سال های اخیر آن را به عنوان نگاه به جبران کاهش فروش آیفون با افزایش خرید و فروش نرم افزار و خدمات است. این رویداد جلب 6,000 شرکت کنندگان در سال گذشته و در شهر سن خوزه, کالیفرنیا تخمین زده می شود از دست دادن فرد در رویداد هزینه آن 9 میلیون دلار در فعالیت های اقتصادی است.

اپل امیدوار به حفظ این کنفرانس را صدای هیس کردن آنلاین. آن را به ارمغان آورد خدمه فیلم به آن شرکت پردیس در اوایل ماه ژوئن به ضبط ویدئوها از آن مهندسین جلسات آموزشی با توجه به افراد آشنا با آن آماده سازی. اپل کاهش یافته است به نظر این ویدئوها اما علنا گفته آن است که ارائه مجازی one-on-one جلسات برای توسعه دهندگان خود را با مهندسین. آن را حذف و هزینه آن برای شرکت کنندگان بود که $1,599 سال گذشته است.

این شرکت نیز دوباره طراحی یک فروم آنلاین برای توسعه دهندگان به امید آن می تواند به ایجاد یک نسخه مجازی از چه لبخند نرم افزار بنیانگذار گرگ Scown تماس “راهرو مسیر” در فرد مکالمات شرکت کنندگان باید bumping به هر یک از دیگر.

اپل معمولا میزبان یک نرم افزار نمایشگاه در اولین روز از آن در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی. آن است که انتظار برای اعلام برنامه های خود برای معرفی مکینتاش در سال آینده با پردازنده های طراحی شده در خانه به جای پردازنده از Intel Corp. به گفته افراد آشنا با این موضوع. انتقال بود که قبلا گزارش شده توسط بلومبرگ.

نه همه متقاعد شده است آنلاین یک جانشین شایسته برای یک فرد در جمع. Facebook , Inc. و الفبای Inc.’s گوگل لغو شد بزرگ رویدادهای سالانه با هدف توسعه دهندگان نرم افزار F8 و I/O بود.

همایش فروش قابل توجهی رانندگان برای صنعت فن آوری بزرگترین شرکت های. حتی اگر رفتن مجازی می توان با هزینه ای کمتر از ده میلیون دلار آن هزینه می تواند برای تولید یک فرد در رویداد “آنچه شما از دست دادن در فروش بالقوه روابط و بذر آینده رشد یک فروشي به این شرکت ها’ top line” گفت: Dan ایوس یک تحلیلگر در شرکت سرمایه گذاری Wedbush اوراق بهادار. “به نظر من این بیشتر به عنوان موقت از هنجار شده است.”

Okta , Inc., یک ارائه در محل کار نرم افزار خود را تغییر Oktane کنفرانس در ماه آوریل به مجازی یک دور انداختن برنامه ای برای نمایش اسلاید در سراسر 40 پا صفحه نمایش هزینه در حدود $100,000 هر یک در میان دیگر اسراف. مدیر اجرایی تاد مک کینون صحبت از خانه خود را برای سخنرانی که شامل عکس از کودکان خود و خانواده اش آواز “در اینجا می آید خورشید” توسط بیتلز.

آقای مک کینون گفت: این کنفرانس با تولید بیش از 5000 فروش آگهی برای Okta در مقایسه با چند صد سال گذشته است. “معلوم شد وجود دارد مزایای بزرگ” به رفتن مجازی, او گفت:.

نوشتن به سارا E. Needleman در [email protected] و تریپ Mickle در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>