اپل به تقسیم با اینتل انتقال به خانه تراشه برای مکینتاش

مدیر اجرایی تیم کوک تحویل سخنرانی در اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی برگزار شد و عملا در این سال برای اولین بار.

عکس: بروکس کرافت/Apple Inc.

Apple Inc. AAPL 2.32% گفت: شکستن آن است تا با Intel Corp. INTC 0.18% و انتقال خط خود را از کامپیوتر به پردازنده آن را طراحی کرده است خود را در پیش بینی تغییر پایان 15 سال همکاری.

اخبار محور یک شرکت اصلی که روز شنبه همچنین یک برنامه جدید به ارائه زمان واقعی ترجمه یک تلاش جدید برای استفاده از یک آی فون برای کلید ماشین و به روز رسانی های مختلف در سراسر اپل نرم افزار اکوسیستم.

این رویداد فن آوری های غول پیکر اولین کنفرانس مجازی برای بیش از 20 میلیون اپل توسعه دهندگان. به طور معمول اپل جمع آوری حدود 6,000 چنین توسعه دهندگان در سن خوزه, کالیفرنیا در ماه ژوئن در تلاش برای ایجاد شور و شوق برای محصولات جدید و نرم افزار و ابزار آنها می توانید به ساخت برنامه های کاربردی برای اپل ، iPads و مکینتاش.

اپل در گفت و گو با ایجاد یک برنامه جدید به نام ترجمه است که با استفاده از سیری به ارائه زمان واقعی ترجمه مکالمات در سراسر 11 زبان از جمله زبان اسپانیایی و انگلیسی. این شرکت همچنین گفت که به روز رسانی آن iMessage سیستم به کاربران اجازه می دهد به پین مکالمات پاسخ موضوع و ذکر مردم به طور مستقیم در متن ارز.

به روز رسانی به تلفن همراه اپل سیستم عامل iOS 14 افتتاح شد شرکت keynote برگشت از سال گذشته زمانی که این اوج از حدود دو ساعت ارائه شده است. این شرکت گفت: همچنین در حال برنامه ریزی به روز رسانی به تماشای تلویزیون و سیستم های عامل Mac.

تمرکز منعکس شده اپل در حال تحول استراتژی: به عنوان فروش آیفون در, کند در سال های اخیر این نگاه به تحویل رشد با تاکید بر فروش خدمات متصل و لوازم جانبی مانند جریان آن-برنامه موسیقی و smartwatches. در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس به عنوان رویداد شناخته شده اضافه شده اهمیت در ترویج این تغییر استراتژیک.

بیشتر از اپل, پوشش

  • اپل کنفرانس حرکت آنلاین
  • آیفون نیست گاو پول نقد آن را یک بار بود. اپل نمی باشد نگران است.

اپل فشار در این سال حمل فوق العاده اهمیت به دلیل نهفته شورش علیه این شرکت توسط برخی از توسعه دهندگان که رشد نا امید شده توسط فروشگاه App قوانین و 30% کمیسیون برنامه فروش. اتحادیه اروپا سه شنبه گذشته افتتاح شد تحقیقات ضد تراست به فروشگاه App هزینه; اپل به نام پروب بی اساس است. توسعه دهندگان نرم افزار فروشگاه خرید و فروش تولید حدود 16 میلیارد دلار برای این شرکت به گفته تحلیلگران یا حدود 6 درصد از کل فروش.

علاوه بر پردازنده های جدید اپل انتظار می رود که اعلام به روز رسانی به آن سازمان دیده بان تلفن همراه و تلویزیون و سیستم های عامل. از آن شده است eyeing یک بسته نرم افزاری ارائه خدمات و بهداشت و جدید ویژگی های دیده بان در سال های اخیر است.

شرکت نمی کند و معمولا فاش کردن سخت افزار جدید در کنفرانس توسعه دهندگان. هر چند از آن پرده برداری HomePod هوشمند سخنران در این مراسم در سال 2017, معمولا مانع از سخت افزار جدید به روز رسانی برای اپل, ساعت های هوشمند و سایر محصولات تا پاییز.

اپل امیدوار به حفظ این کنفرانس را صدای هیس کردن آنلاین. آن را به ارمغان آورد خدمه فیلم به آن شرکت پردیس در اوایل ماه ژوئن به ضبط ویدئوها از آن مهندسین جلسات آموزشی با توجه به افراد آشنا با آن آماده سازی. اپل کاهش یافته است به نظر این ویدئوها اما علنا گفته آن است که ارائه مجازی one-on-one جلسات برای توسعه دهندگان خود را با مهندسین. آن را حذف هزینه برای شرکت کنندگان بود که $1,599 سال گذشته است.

این به روز رسانی بزرگ برای این سال را به آی فون را از طریق سخت افزار اپل می افزاید: 5G اتصال به گوشی های هوشمند از سه اندازه مختلف. محصول خط نمی رود منتشر خواهد شد تا اکتبر و یا بعد به دلیل تاخیر تولید با توجه به کروناویروس, با توجه به تامین کنندگان.

روز جمعه Samsung Electronics Co., اپل بزرگترین رقیب گفت: آن معرفی شد که پایین ترین قیمت 5G مدل Galaxy A71 برای $599.99. آن را حدود 150 دلار کمتر از بالاترین قیمت مدل آیفون معرفی شده در سال گذشته که ندارد 5G.

نوشتن به تریپ Mickle در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8