اپل به تقسیم با اینتل تغییر به در خانه چیپس برای مکینتاش

مدیر اجرایی تیم کوک تحویل سخنرانی در اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی برگزار شد و عملا در این سال برای اولین بار.

عکس: بروکس کرافت/Apple Inc.

نزدیک به 15 سال پس از رسیدن به توافق با Intel Corp. INTC 0.79% به قدرت خود مک لپ تاپ و کامپیوتر Apple Inc. AAPL 2.62% در حال رفتن ،

مدیر اجرایی تیم کوک میگوید که اپل آغاز خواهد شد jettisoning پردازنده های اینتل از آن مکینتاش بعد از این سال به نفع کارآمد تر یکپارچه تراشه های طراحی شده توسط فن آوری های غول پیکر سیلیکون مهندسین.

این تغییر نشان دهنده یک turnabout در دره سیلیکون پس از استیو جابز نشان داد اینتل مشارکت در سال 2005. در آن زمان اپل بود در کسری از اینتل اندازه و شمارش رایانه به عنوان بزرگترین کسب و کار. در حال حاضر آن را دارای ارزش بازار شش بار بزرگتر از آن دیرین تامین کننده و یک نیمه هادی تقسیم شده است که در طراحی پردازنده های موبایل با عملکرد قابلیت رقابت اینتل تراشه های کامپیوتری.

در طول یک دیجیتال keynote به پا زدن کردن فن آوری های غول پیکر اولین کنفرانس مجازی برای توسعه دهندگان اپل گفت: انتقال از اینتل به خود پردازنده خواهد رخ می دهد در طول دو سال آینده با اولین مکینتاش با سفارشی طراحی تراشه های حمل و نقل تا پایان سال. این شرکت گفت: این تراشه مبتنی بر Arm Holdings تکنولوژی را بهبود عمر باتری و اجازه می دهد تا برای سریع تر سرعت پردازش و ویژگی های امنیتی جدید.

“در اپل یکپارچه سازی سخت افزار و نرم افزار اساسی برای همه چیز ما” آقای کوک گفت. “این چیزی است که باعث می شود محصولات ما آنقدر بزرگ و سیلیکون است که در قلب ما سخت است.”

تراشه انتقال عنوان یک بعد از به روز رسانی نرم افزار است که شامل مقدمه ای از زبان, ترجمه, خدمات, ویژگی های است که بهبود گروه پیام بر روی آیفون و خواب-قابلیت ردیابی برای سازمان دیده بان اپل.

جدید نرم افزار بخشی از اپل سالانه تلاش برای آبکاری بیش از 20 میلیون توسعه دهندگان طراحی برنامه های کاربردی برای اپل ، iPads و مکینتاش با وجود برگزاری سالانه آن جلسه از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فشار آن انجام شده فوق العاده اهمیت در این سال در میان یک واکنش شدید از برخی از توسعه دهندگان نا امید بیش از شرکت فروشگاه App قوانین و عمل جمع آوری 30 درصد از برنامه فروش. اتحادیه اروپا هفته گذشته افتتاح شد تحقیقات ضد تراست به فروشگاه App هزینه های که اپل به نام بی پایه و اساس.

اپل این برنامه را به خود پردازنده به مدلهای macbook دارای پتانسیل برای باز کردن لپ تاپ به آی فون توسعه دهندگان این امکان را برای برنامه های تلفن همراه به کار بیشتر یکپارچه در حدود 20 میلیون مکینتاش آن کشتی در هر سال. آن است که بلند پروازانه انجام است که نیاز به برخی از توسعه دهندگان نرم افزار برای به روز رسانی برنامه های خود را برای سیستم جدید.

این تراشه های جدید می تواند این امکان را برای اپل به همراه امکانات ویژه برای آینده مکینتاش فقط به عنوان آن را انجام داده است به سرعت پردازش تصویر از طریق ماشین-الگوریتم های یادگیری آن از اپل. آن را همچنین می توانید ادغام 5G مودم تراشه در آینده, کمک به باز کردن جدید خرید و فروش مک کسب و کار بود که اپل سومین واحد با حدود 26 میلیارد دلار فروش در سال گذشته است.

این طرح متناسب با اپل استراتژی گسترده تر از جایگزین بسیاری از شخص ثالث تراشه با قطعات طراحی شده در خانه. فن آوری های غول پیکر در حال حاضر حدود 42 درصد از اجزای اصلی در اپل با توجه به وین لام مستقل تحلیلگر فناوری از 8% کمتر از پنج سال پیش

سفارشی تراشه بر روی آی فون و آی پد را کاهش هزینه و افزایش عملکرد و افزایش اپل کنترل آینده منتشر شده است. اینتل در حال اجرا به محدودیت عرضه در سال های اخیر کاهش یافته و در پشت برنامه خود را در آن فن آوری نقشه راه. آن را نیز شارژ اپل حدود 75 تا 150 دلار بیشتر در هر تراشه از آن را هزینه های این شرکت برای ساخت خود را برای پردازنده های مک با توجه به تحلیلگران گفت که اپل می تواند با تصویب آن پس انداز به مشتریان یا سهامداران.

“اپل احساس محدود توسط اینتل به دلیل گاهی اوقات محصولات آنها می خواستند برای راه اندازی و سیلیکون تراشه های اینتل در دسترس بودند از همگام سازی” گفت: Carolina Milanesi یک تکنولوژی تحلیلگر با استراتژی های خلاق. “در حال حاضر آنها می توانید خط تا طراحی سیلیکون نرم افزاری و سخت افزاری برای ارائه یک فکر کردن محصول است که بهتر است در قدرت و عملکرد است.”

پس از انتقال به طور کامل می گیرد اینتل می ایستد به از دست دادن بخش عمده ای از درآمد خود را از اپل که تحلیلگران تخمین می زنند در حدود 3 میلیارد دلار در سال است. تقسیم می آید یک سال پس از اپل زده یک معامله برای خرید اینتل مودم کسب و کار برای $1 میلیارد و آخرین در یک سری از آخرین موانع از جمله مسائل تولید و تسریع رقابت از Advanced Micro Devices, Inc.

اپل باقی خواهد ماند اینتل مشتری با استفاده از تراشه ساز در تکنولوژی به قدرت سرور است که رسیدگی به آن cloud-computing services, در میان مناطق دیگر از کسب و کار. اینتل گفت: این امر تمرکز بر ارائه تراشه های رایانه ای که به آن معتقد است را فراهم می کند مشتریان با “بهترین تجربه” و توسعه دهندگان با “ترین پلت فرم باز.”

سوئیچ ممکن است هرالد را برای دیگر سازندگان کامپیوتر که خرید از اینتل ، و آنها فاقد اندازه و تخصص برای انجام گران قیمت و وقت گیر فرایند طراحی خود تراشه. تحلیلگران در Raymond James گفت: اپل تنها تولید کننده PC قادر به طراحی تراشه در خانه.

اپل تراشه جدید معماری شامل واحد پردازش گرافیکی طراحی شده در خانه به عنوان به خوبی. AMD در حال حاضر تجهیزات کارت گرافیک برای بسیاری از اینتل مکینتاش و تحلیلگران انتظار نیست که برای تغییر حداقل در آینده نزدیک برای مدل بالاتر پایان.

تغییر واحد پردازش مرکزی یا پردازنده یک کار دشوار است که جدید قرار می دهد بار بر روی توسعه دهندگان طراحی نرم افزار برای مکینتاش. تراشه زبانهای مختلف صحبت می کنند—به نام “مجموعه دستورالعمل”—و نرم افزار اجرا می شود که بر روی یک تراشه اینتل نیاز به retooled به کار بر روی بازوی اپل مبتنی بر تراشه.

اپل موفق شده است که انتقال هموار در سال 2005 زمانی که آن منتقل شده از PowerPC به Intel پردازنده. آن را به حال شده است مخفیانه ساختمان نسخه از سیستم عامل خود را برای اینتل تراشه برای پنج سال در انتظار حرکت و ارائه توسعه دهندگان یک “انتقال کیت” به مدیریت را تغییر دهید. این است که به ارائه یک شبیه سه نفر از ابزار برای کمک به توسعه دهندگان نرم افزار سوئیچ به آن بازو های مبتنی بر تراشه های—از جمله یک مک مینی های موجود در این تابستان با تراشه جدید همان A12Z پردازنده در حال حاضر در iPad جوانب مثبت.

بیشتر از اپل, پوشش

  • اپل کنفرانس حرکت آنلاین
  • آیفون نیست گاو پول نقد آن را یک بار بود. اپل نمی باشد نگران است.

نرم افزار chief Craig Federighi گفت اپل ادامه خواهد داد برای حمایت و انتشار نسخه های جدید از آن کامپیوتر سیستم عامل برای اینتل مکینتاش برای سال آمده است. او گفت که اپل طراحی آن جدید سیستم عامل مکینتاش MacOS, Big Sur, برای کار بر روی تراشه های جدید. سیستم دوباره طراحی شده است به نگاه بیشتر شبیه اپل سیستم عامل تلفن همراه و قابلیت های اضافه شده به مرورگر وب سافاری پس از آن می توانید صفحه نمایش چگونه وب سایت های ردیابی کاربران است.

در برگشت از سال گذشته آی فون هنوز هم این شرکت مهم ترین محصول در زمان صندلی عقب به مک. تمرکز منعکس شده اپل در حال تحول استراتژی: به عنوان فروش آیفون در, کند در سال های اخیر این نگاه به تحویل رشد با تاکید بر فروش خدمات متصل و لوازم جانبی مانند جریان آن-برنامه موسیقی و smartwatches.

این شرکت گفت: آن سیستم عامل تلفن همراه آینده این سقوط در iOS 14 شامل یک برنامه جدید به نام ترجمه به ارائه زمان واقعی ترجمه مکالمات و یا متن در سراسر 11 زبان. آن را نیز به روز رسانی آن iMessage سیستم به کاربران اجازه می دهد به پین مکالمات پاسخ موضوع و ذکر مردم به طور مستقیم در متن ارز.

اپل با اضافه کردن خواب-ویژگی های ردیابی به ساعت هوشمند, سیستم عامل, جمع آوری Apple Watch کاربران یک شبه حرکات و تنفس به جزئیات و کیفیت هر شب استراحت. برای تشویق به شستن دست مناسب در میان همه گیر این شرکت نیز گفت: ساعت آغاز خواهد شد 20 ثانیه تایمر شمارش معکوس هنگامی که آن را می شنود متخصص ماموگرافی و حواس شستن دست حرکت است.

نوشتن به تریپ Mickle در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8