اپل به تعطیل ده ها تن از فروشگاه ها به عنوان Coronavirus شراره

خریداران صف در یک فروشگاه اپل در نیویورک در ماه گذشته به عنوان شهرستان را مستند کاسته.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

Apple Inc. به طور موقت بسته شدن ده ها تن از فروشگاه ها در کشورهای در سراسر کشور به عنوان Covid-19 همه گیر بدتر شده در مناطق خاص.

این شرکت که در عمل حدود 270 در فروشگاه های ایالات متحده شده بود بازگشایی آنها را برای کسب و کار به عنوان coronavirus مستندات کاسته در بهار.

به عنوان چهارشنبه, اپل بسته شده بود 16 مکان در فلوریدا می سی سی پی و تگزاس و یوتا سخنگوی گفت: در یک ایمیل. ده از تعطیلی بودند در تگزاس که در آن Covid-19 مورد افزایش یافت.

اپل را تعطیل 30 بیشتر مکان های پنج شنبه. نیمی از کسانی که در محل هستند و در کالیفرنیا و بقیه در آلاباما و جورجیا, آیداهو, لوئیزیانا, نوادا و اوکلاهما.

کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا همه به تازگی دیدم تعداد رکورد روزانه Covid-19 موارد است.

ماه گذشته این شرکت بسته هفت فروشگاه در منطقه هوستون به عنوان به خوبی به عنوان دو نزدیک شارلوت, N. C., نزدیکی, Greenville, S. C., دو, در نزدیکی ناپل فلوریدا., و شش در آریزونا.

آخرین تگزاس تعطیلی شامل فروشگاه در Austin, دالاس و سن آنتونیو مناطق.

اپل در ابتدا بسته به فروشگاه در چین که در آن همه گیر آغاز شد. در اواسط ماه مارس این بسته تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین به عنوان ویروس به آمریکا و دیگر نقاط جهان است. پس از بازگشایی برخی از فروشگاه های ایالات متحده ممکن است در آن مورد نیاز است که کارکنان و مشتریان پوشیدن ماسک و تحت درجه حرارت چک.

افزایش موارد قرار دادن خرده فروشان در یک نقطه سخت در تلاش خود را برای بازگشت به حالت عادی. Macy’s, Inc. گفت: در این هفته آن را به حال بازگشایی ترین مکان اما اجرایی جفری Gennette گفت: مراکز با macy’s فروشگاه می تواند اگر آنها در عفونت نقاط داغ.

مربوط تصویری

Dr. Anthony Fauci گفت: یک کمیته سنا گفت coronavirus موارد در ایالات متحده می تواند “برو تا 100,000 یک روز” اگر مردم همچنان به دست انداختن مشاوره اجتماعی فاصله و ماسک صورت. عکس: Al Drago/مهر نیوز

نوشتن به آلیسون Prang در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de