اپل به Houston-منطقه فروشگاه

فروشگاه اپل بسته شد در دالاس تگزاس در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار ضربه زدن به ایالات متحده به عنوان موارد افزایش دوباره این غول تکنولوژی است بستن برخی از مکان های دوباره.

عکس: لری w smith/شاتر

Apple Inc. گفت: آن است که به طور موقت بسته شدن هفت در فروشگاه های سراسر هوستون نگرانی در مورد افزایش coronavirus مورد شمارش یک حرکت است که به دنبال بسته شدن نزدیک به ده مکان در سراسر چهار متحده به دلایل مشابه هفته گذشته است.

هوستون فروشگاه ها بسته خواهد شد شروع پنج شنبه, اپل گفت. آن مکان بازگشایی در اواخر ماه مه پس از بسته شده است از اواسط ماه مارس زمانی که اپل بسته تمام فروشگاه های خود را در سراسر کشور است.

غول فن آوری گفت: هفته گذشته که آن را نزدیک دو فروشگاه در فلوریدا دو در کارولینای شمالی یکی در کارولینای جنوبی و شش در آریزونا نشان دادن نگرانی در مورد ایمنی از بازگشایی در بعضی از نقاط. آن چهار متحده گزارش شده است افزایش coronavirus عفونت ها و ویروس های مربوط به بستری شدن در بیمارستان. اپل 271 ایالات متحده فروشگاه.

“با توجه به زمان Covid-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق” این شرکت اعلام کرد. “ما در این مرحله با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

Coronavirus عفونت در حال ضربه جدید روزانه در اوج متحده از جمله تگزاس و آریزونا به عنوان مورد تأیید شتاب در سراسر کشور افزایش نگرانی در مورد تلاش برای بازگشایی اقتصاد در میان همه گیر.

مربوط تصویری

CDC را Anthony Fauci می گوید coronavirus است “به ارمغان آورد و این ملت را به زانو در” به ایالات متحده آمریکا می بیند افزایش موارد; لوکس فروشگاه در خیابان پنجم بازگشایی; یک برزیل قوانین دادگاه رئیس جمهور Jair Bolsonaro باید پوشیدن ماسک ، وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: Callaghan O’hare/ایسنا

نوشتن به Bowdeya Tweh در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>