اپل وعده به خنثی کربن تا سال 2030

اپل ساعت بر روی صفحه نمایش در لندن سال گذشته است. همه آیفون, اپل, مک و اپل و دستگاه های منتشر شده در سال گذشته ساخته شده با برخی از محتوای بازیافت این شرکت اعلام کرد.

عکس: کریس Ratcliffe/مهر نیوز

Apple Inc. AAPL -1.38% متعهد به تبدیل شدن به کربن خنثی در سراسر کسب و کار از جمله آن عمدتا در خارج از کشور عرضه زنجیره ای در 10 سال آینده, آخرین, شرکت, غول, برنامه ریزی برای تغییر عملیات خود را برای نبرد با تغییر آب و هوا.

آی فون ساز گفت: تعهد جدید به این معنی است که تا سال 2030 هر دستگاه اپل فروخته خواهد شد و تولید شده اند با هیچ net انتشار کربن به اتمسفر است. این شرکت قصد دارد به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 75% و توسعه کربن-حذف راه حل برای 25 ٪ باقی مانده از رد پای آن.

اپل گفت: شرکت های بزرگ جهانی عملیات در حال حاضر کربن خنثی است و همه از آن آیفون, اپل, مک و اپل و دستگاه های منتشر شده در سال گذشته ساخته شده با برخی از محتوای بازیافتی.

“نوآوری تأمین انرژی در محیط زیست سفر نه تنها خوب برای سیاره—آنها کمک کرده ایم ما را به محصولات ما بیشتر انرژی کارآمد و آوردن منابع جدید انرژی پاک آنلاین در سراسر جهان” اپل مدیر اجرایی تیم کوک گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “آب و هوا عمل می تواند پایه و اساس یک عصر جدید نوآورانه پتانسیل ایجاد شغل و رشد اقتصادی با دوام.”

جدید اپل اهداف زیست محیطی را دنبال اعلام این شرکت در ماه گذشته که این طرح به کشتی خود مک کامپیوتر بعد از این سال با تراشه های سفارشی به مناسبت پایان 15 سال و فناوری و با همکاری Intel Corp. اپل نیز مشغول به کار شده است در سال های اخیر به جای بسیاری از دیگر شخص ثالث قطعات با قطعات طراحی شده در خانه و در سال گذشته این شرکت خواسته تامین کنندگان به مطالعه تغییر مونتاژ نهایی برخی محصولات خارج از چین است.

تقریبا تمام محصولات که فروش اپل در سراسر جهان در چین ساخته شده است. شرکت ابتکار عمل بدان معنی است که آن کار خواهد کرد برای انتقال آن تولید کنندگان به منابع تجدید پذیر برق به قدرت عملیات خود را.

تولید کنندگان چینی است که امید به ادامه کار با اپل را در حال حاضر نیاز به در نظر گرفتن تغییرات به چگونه آنها را برآورده سازد این شرکت زیست محیطی-مرتبط با جاه طلبی گفت: Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس. “بسیاری از کسانی که همکاران در حال رفتن به مجبور به تغییر استراتژی خود را اگر آنها می خواهند به ماندن در اپل خوب,” او گفت:.

اپل گفت که تا کنون 71 از آن تولید همکاران در 17 کشور باید متعهد به ساخت محصولات خود را با استفاده از 100% انرژی های تجدید پذیر. این شرکت تخمین می زند کسانی که تجدید پذیر-انرژی پروژه پس از تکمیل خواهد شد کمک به جلوگیری از بیش از 14.3 میلیون تن دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای به اتمسفر سالانه است.

اپل می پیوندد شرکت های بزرگ در طیف وسیعی از صنایع که متعهد شده اند انتشار کاهش در سال های اخیر از جمله لوازم آرایشی ساز L ‘ Oreal SA شرکت دارویی Novo Nordisk A/S و آب نبات ساز مریخ, Inc.

دیگر فن آوری های غول نیز درگیر می شوند. در ماه ژانویه شرکت نرم افزاری Microsoft Corp. گفت: این امر تبدیل به “کربن منفی” تا سال 2030 و 2050 قصد دارد برای جبران تولید گازهای گلخانه ای را تولید کرده است که از زمان تاسیس آن در سال 1975. و آمازون.com , Inc. گفت: در سال گذشته است که این امر اضافه کردن یک ناوگان از 100,000 برقی تحویل وسایل نقلیه در یک درایو به خنثی کربن توسط 2040. آمازون اجرایی جف بزوس نیز متعهد 10 میلیارد دلار برای شروع یک صندوق جدید برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

تعهدات آمده است که شرکت ها در صورت فشار از سرمایه گذاران کارکنان و مصرف کنندگان به اقدام در انتشار گازهای گلخانه ای با توجه به سازمان های غیر انتفاعی و کارشناسان با تمرکز بر پایداری. اپل گفت: در سال 2018 است که آن را به دست آورد یک دهه قدیمی هدف از داشتن امکانات خود را در سراسر جهان طراحی شده به طور انحصاری توسط انرژی های تجدید پذیر. لیزا جکسون که در خدمت به عنوان مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست در دولت اوباما نظارت اپل طرح های زیست محیطی.

با آخرین اطلاعیه اپل گفت: آن را منتشر محیط زیست گزارش پیشرفت جزئیات برنامه های خود را که پوشش مناطق مانند کربن طراحی محصول و بهره وری انرژی و تولید گازهای گلخانه ای. این شرکت همچنین گفته است که ایجاد یک برنامه شتاب دهنده تمرکز بر سرمایه گذاری در اقلیت متعلق به کسب و کار است که نتایج مثبت آن در زنجیره تامین و در جوامع است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر خطرات زیست محیطی.

اپل همچنین گفت: آمریکا-چین سبز صندوق های دولتی و خصوصی مشارکت خواهد سرمایه گذاری 100 میلیون دلار در بهره وری انرژی پروژه برای شرکت کنندگان.

Kyle wiens را رئیس سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا.-بر اساس iFixit یک الکترونیک-تعمیر و -تجهیزات خرده فروش گفت: اپل کربن خنثی قصد دارد یک معامله بزرگ نسبت به الکترونیک عمده تولید کنندگان. او همچنین تحسین اپل برای تعهد به استفاده مجدد از عناصر نادر خاکی در دستگاه های خود را. “هیچ کس بازیافت عناصر خاکی کمیاب و ما باید آنها را تمیز, تکنولوژی,” او گفت:.

نوشتن به سارا E. Needleman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im