اپل جدیدترین تراشه های غول پیکر در شهر

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت که این شرکت آغاز خواهد شد jettisoning پردازنده های اینتل از رایانه های مکینتاش بعد از این سال به عنوان غول تکنولوژی حرکت می کند به دور از برون سپاری.

عکس: بروکس کرافت/آسوشیتد پرس

Apple Inc. AAPL 2.62% خود را ساخته شده است ابزار امپراتوری توسط برون سپاری تولید گسترده اکوسیستم از تراشه سازان و دیگر جزء متخصصان است. تحت اجرایی تیم کوک آن است که مصرف مقدار زیادی از کسب و کار بازگشت.

این شرکت که عرضه شده در اولین آیفون پردازنده در سال 2010 در روز دوشنبه گفت: این طرح به کشتی مکینتاش بعد از این سال با تراشه های سفارشی یک حرکت که به پایان می رسد 15 سال و فناوری و با همکاری Intel Corp. INTC 0.79% اپل گفت که سفارشی طراحی تراشه های کارآمد تر و ارائه عملکرد بالاتر گرافیک.

این طرح متناسب با اپل استراتژی گسترده تر از جایگزین بسیاری از شخص ثالث قطعات با قطعات طراحی شده در خانه. فن آوری های غول پیکر در حال حاضر حدود 42 درصد از اجزای اصلی در اپل با توجه به وین لام مستقل تحلیلگر فناوری از 8% کمتر از پنج سال پیش و در مجموع انتظار می رود که آن را به عنوان توسعه مودم چیپس و سنسور در آینده است.

قطعات سفارشی را کاهش هزینه و افزایش عملکرد و افزایش اپل کنترل آینده منتشر شده است. جدید مک پردازنده را اصلاح 75 $$150 کردن هزینه ساخت یک کامپیوتر برآورد تحلیلگران که می گویند اپل می تواند با تصویب آن پس انداز به مشتریان و سهامداران است.

استراتژی چشمه از اپل فلسفه—پرورش آن در اواخر بنیانگذار شرکت—که داشتن فن آوری هسته ای را فراهم می کند یک مزیت رقابتی است. سفارشی چیپس و سنسور می تواند کمک به آی فون خود را ، iPads و مکینتاش leapfrog رقبا در عملکرد باتری و ویژگی های. آن را نیز می توانید محافظت اپل از رقبای چینی که فروش جهانی قطعات در دسترس است.

شنیده ام در خیابان

  • اپل در نهایت بسته آن دایره

اپل با تکیه بر اجزای شخص ثالث برای سال در حالی که از آن ساخته شده مهندسی عمق و تخصص لازم برای طراحی اجزای بیشتر خود گفت: کارمندان سابق. آن را به عنوان آن را تحت فشار قرار دادند و پشتیبانان آن به ترکیب ویژگی های سفارشی به قطعات آنها ارائه اپل. آن را نیز نیاز به یک تراشه قابل اعتماد ریخته گری به آن تراشه. آن را در بر داشت از جمله یک شریک در Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. در طول دهه گذشته با داشتن تامین کننده خود را از آی فون تراشه به عنوان تقاضا برای گوشی های هوشمند افزایش یافت.

اپل خاک فشار به طراحی خود را در تراشه های سیلیکون roiled صنعت نیمه رسانا. اینتل می ایستد به از دست دادن حدود 2 میلیارد دلار در لپ تاپ تراشه فروش سالانه 2 درصد به 4 درصد از درآمد کل. سهام دیگر تراشه سازان را غرق در سال های اخیر به عنوان اپل گسترش تعدادی از تراشه های این طرح وادار کردن برخی از تولید کنندگان برای فروش و یا خروج از کسب و کار.

آن است که بخشی از این صنعت پیشرفت طبیعی در دستیابی به کارایی بیشتر گفت: Carver Mead یک استاد مهندسی در موسسه فناوری کالیفرنیا و عضو سابق هیئت مدیره با مخاطبان Inc., سابق اپل عرضه شده است. اما او گفت: پیامدهای شده اند سخت برای اپل تامین کنندگان.

بسیاری همچنان به عرضه اپل فراهم می کند که درآمد قابل توجهی حتی به عنوان آنها از ترس اپل به زودی شروع به ساخت بسیار اجزای آنها ارائه آن است. “هر کس می داند که آن را می تواند رخ دهد پس از آن یک تصمیم آگاهانه: شما می رویم به انجام این رقص با شیطان یا هیچ می گویند؟” آقای مید گفت.

اپل کاهش یافته است به نظر.

در دو ساعته مجازی کلیدی برای آن سالانه WWDC, کنفرانس اپل اعلام کرد ویژگی های جدید در آینده برای آی فون, اپل, اپل واچ و مک. بدون معمولی زندگی می کنند مخاطبان برای واکنش وال استریت ژورنال را جوانا استرن دور تا بیشتر تشویق شایسته (و meh-شایسته) خبر داد. تصویر عکس: لورا Kammermann / وال استریت ژورنال

ابتکار—به نام insourcing توسط برخی از تولید کنندگان و تحلیلگران می دهد اپل دو سال پرش بر رقبا در عملکرد دستگاه از آنجا که اپل می تواند برنامه ریزی چگونه چند تراشه با هم کار کنند برای محدود کردن مصرف برق و آزاد کردن فضا در داخل اپل و iPads برای اجزای دیگر گفته تحلیلگران. آن را نیز کاهش پتانسيل نشت از محصول خود در نظر دارد.

اپل تراشه بخش قارچ بیش از دهه گذشته به هزاران نفر از مهندسین از جمله صدها نفر آن را در آورده با کسب Raycer گرافیک در سال 1999 و P. A. Semi در سال 2008. موفقیت آن در طراحی تراشه های سفارشی بیش از دهه گذشته سمان Johny Srouji سر از فن آوری های سخت افزار به عنوان یکی از مهم ترین اعضای شرکت اپل و تیم اجرایی. او دیکته سال جلوتر از زمان, ویژگی های اپل تراشه های است که قدرت دستگاه های آینده.

اپل می تواند توجیه فنی مهندسی, هزینه های سفارشی چیپس به دلیل صرفه جویی ایجاد شده با حذف یک لینک در آن زنجیره تامین تحلیلگران می گویند. به جای پرداخت یک طراح تراشه است که استخدام یک fabricator اپل می تواند به طور مستقیم پرداخت fabricator, آن را به عنوان شروع به انجام برای مکینتاش.

به قدرت آن اشتها برای سفارشی تر تراشه تامین کنندگان گفت: اپل راه اندازی دفاتر و آب پز مهندسین از مودم های ارائه دهنده کوالکام , Inc. در سن دیگو به عنوان به خوبی به عنوان مودم و تامین کننده پردازنده اینتل در پرتلند سنگ.

در موارد دیگر اپل نشان داد قصد دارد خود را توسعه تراشه ارسال سهام غلت آنجا که 70% برای Imagination Technologies است که بعد از خود قرار داده تا برای فروش. مشابه فشار به را خود قدرت-مدیریت فن آوری led تامین کننده گفت و گو نیمه هادی PLC به فروش کسب و کار برای اپل به جای رقابت.

اپل به دست آورد بیش از یک و نیم دوجین نیمه هادی شرکت بیش از دهه گذشته از جمله 1 میلیارد دلار معامله در سال گذشته برای اینتل مودم کسب و کار. معاملات شد بخشی از افزایش در مالکیت و ادغام و در سراسر جهان که باید دو برابر و به 410 معاملات سالانه از آیفون معرفی در سال 2007 با توجه به Dealogic.

تغییر پردازش مرکزی واحد پردازنده برای مک جدید قرار می دهد بار بر روی توسعه دهندگان نرم افزار نیاز به بسیاری از آنها برای به روز رسانی برنامه های خود را به طوری که آنها می تواند کار بر روی بازوی اپل مبتنی بر تراشه.

اپل شکست خورده در روز دوشنبه برای نشان دادن توسعه دهندگان است که کار اضافی خواهد بود ارزشمند به دلیل آن را نمی ارائه هر گونه جزئیات فنی در مورد عملکرد نسبت به پردازنده های دیگر گفت: پاتریک مورهد رئیس جمهور مور بینش و استراتژی سابق و اجرایی در تراشه ساز AMD.

“ما می دانیم که اپل سود از هزینه های پایین تر اما قبل از توسعه دهندگان بلند کردن انگشت آنها باید بپرسید آنچه آنها را از سرمایه گذاری خود را به تغییر کد” گفت: آقای مورهد که شامل مشتریان اپل تراشه تامین کنندگان مانند کوالکام و اینتل.

اپل خود را نشان داد قصد دارد در ابتدا سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان و تاکید کرد این ابزار این است که به ارائه توسعه دهندگان برای به روز رسانی نرم افزار خود را. در گذشته, آن را تا ارائه محصول معیار پس از حمل و نقل محصولات با پردازنده های جدید.

داخل سیب را به سوی استقلال از تامین کنندگان مطرح شده است و نگرانی. در طول بحث به دست آوردن اینتل مودم کسب و کار در سال 2019 برخی از مهندسین مخالف مقابله با این استدلال که این مودم در داخل اپل تا به حال به دیدار با استانداردهای بی سیم و نمی تواند سفارشی در راه است که بهره مند محصولات خود, از افراد آشنا با این بحث گفت.

شبیه بحث های بوجود آمده اند که اپل قصد دارد به منظور توسعه سفارشی سنسور برای دوربین های دیجیتال است که برخی از مهندسین بر این باورند ارائه پیشرفت های که به جای آن می توان از طریق نرم افزار تحولات این افراد گفت.

از جمله تنش های طبیعی به عنوان یک استراتژی جدید پدیدار کارمندان سابق و تحلیلگران گفت. اما آنها اضافه شده است که تجارت کردن است که ارزش آن به دلیل کنترل اپل سود بیش از محصولات آینده.

نوشتن به تریپ Mickle در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8