اپل انتظار می رود برای شکستن تا با اینتل انتقال به خانه تراشه برای مکینتاش

اپل مدیر اجرایی تیم کوک صحبت کرد در راه اندازی محصول در دفتر مرکزی این شرکت در کوپرتینو کالیفرنیا در ماه سپتامبر.

عکس: جاش peter bradley/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Apple Inc. AAPL 2.15% انتظار می رود که به فاش دوشنبه که شکستن آن است تا با اینتل. INTC 0.35% پارسیان و انتقال خط خود را از کامپیوتر به پردازنده آن را طراحی کرده است خود را در پیش بینی تغییر خواهد کرد که در پایان 15 سال همکاری خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

اخبار انتظار می رود که به یک محور یک شرکت keynote که لگد کردن فن آوری های غول پیکر اولین کنفرانس مجازی برای بیش از 20 میلیون اپل توسعه دهندگان. به طور معمول اپل جمع آوری حدود 6000 نفر از کسانی که به توسعه دهندگان در سن خوزه, کالیفرنیا در ماه ژوئن به ایجاد شور و شوق برای محصولات جدید و نرم افزار ابزار است که آنها می توانید استفاده کنید به منظور توسعه برنامه های کاربردی برای اپل ، iPads و مکینتاش.

اپل فشار در این سال حمل فوق العاده اهمیت به دلیل نهفته شورش علیه این شرکت توسط برخی از توسعه دهندگان که رشد نا امید شده توسط فروشگاه App قوانین و 30% کمیسیون برنامه فروش. اتحادیه اروپا سه شنبه گذشته افتتاح شد تحقیقات ضد تراست به فروشگاه App هزینه های که اپل به نام بی پایه و اساس.

صورت گرفته در اضافه شده اهمیت در سال های اخیر به عنوان اپل نگاه به جبران کاهش فروش آیفون با افزایش خرید و فروش نرم افزار و خدمات است. این شرکت تعداد فروش توسط توسعه دهندگان در فروشگاه App برای حدود 16 میلیارد دلار به گفته تحلیلگران یا حدود 6 درصد از کل فروش.

علاوه بر پردازنده های جدید اپل انتظار می رود که اعلام به روز رسانی به آن سازمان دیده بان تلفن همراه و تلویزیون و سیستم های عامل. از آن شده است eyeing یک بسته نرم افزاری ارائه خدمات و بهداشت و جدید ویژگی های دیده بان در سال های اخیر است.

در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس به عنوان رویداد شناخته شده نیست و معمولا زمانی که این شرکت نشان می دهد سخت افزار جدید. هر چند از آن پرده برداری HomePod هوشمند سخنران در این کنفرانس در سال 2017, معمولا مانع از سخت افزار جدید به روز رسانی برای اپل, ساعت های هوشمند و سایر محصولات تا پاییز.

اپل امیدوار به حفظ این کنفرانس را صدای هیس کردن آنلاین. آن را به ارمغان آورد خدمه فیلم به آن شرکت پردیس در اوایل ماه ژوئن به ضبط ویدئوها از آن مهندسین جلسات آموزشی با توجه به افراد آشنا با آن آماده سازی. اپل کاهش یافته است به نظر این ویدئوها اما علنا گفته آن است که ارائه مجازی one-on-one جلسات برای توسعه دهندگان خود را با مهندسین. آن را حذف هزینه برای شرکت کنندگان بود که $1,599 سال گذشته است.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>