اپل در دفاع از فروشگاه App جلوتر از خانه شنیدن

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک را به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس در روز دوشنبه.

عکس: بروکس کرافت/apple inc/ایسنا

Apple Inc. AAPL -0.32% دفاع از چه فروشگاه برنامه خود را به اجرا در صورت افزایش آنتی تراست بررسی شعار روز چهارشنبه تحقیقات اقتصادی این سفارش نشان دادن هزینه های آن را جمع آوری از توسعه دهندگان در خط با کسانی که متهم با دیگر سیستم عامل های دیجیتال.

این شرکت تلاش خود را برای محافظت از کسب و کار آمده است که به وزارت دادگستری است در ادامه با تحقیقات ضد تراست به اپل بیش از آن در فروشگاه App شیوه به گفته افراد آشنا با این موضوع. ماه گذشته کمیسیون اروپا باز دو ضد تراست پروب برای تعیین اینکه آیا اپل نقض قوانین رقابت با فروشگاه برنامه خود را و اپل پرداخت خدمات.

آن را نیز فراهم می کند یک پتانسیل پیش نمایش از مدیر اجرایی تیم کوک در دفاع از فروشگاه دیجیتال در انتظار شهادت روز دوشنبه قبل از ایالات متحده قضایی مجلس کمیته شنوایی است که نیز از ویژگی های مدیران برتر در آمازون.com , Inc., Facebook , Inc. و, گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. اپل گفت: مطالعه نباید تفسیر به عنوان یک پیش نمایش از آقای کوک سخنان به کمیته مجلس اما در عوض آن را می دهد مدیر عامل شرکت دیتا به استناد.

فروشگاه برنامه اپل است که تحلیلگران برآورد تولید در حدود 15 میلیارد دلار در فروش سالانه برای این غول تکنولوژی و مالی از توسعه دهندگان و مشتریان و نمایندگان مجلس به دلیل آن طول می کشد 30 درصد کاهش فروش و قوانین راه شکل گیری توسعه دهندگان بازار و قیمت نرم افزار. آن است که تنها در فروشگاه app در دسترس در بیش از 900 میلیون آیفون در سراسر جهان. آن را جمع آوری حدود دو برابر در فروش به عنوان بزرگترین رقیب فروشگاه Google Play است که سهم بیشتری از آمریکا و جهانی گوشی های هوشمند بازار است.

این شرکت در دفاع از خود شیوه های کسب و کار با گفتن این نیست که انحصار و جمع آوری بخشی از فروش از درصد کمی از نزدیک به 2 میلیون برنامه موجود در فروشگاه. آن را قبلا استدلال کرد که آن هزینه ها کسری از آنچه که توسعه دهندگان پرداخت می شود برای توزیع نرم افزار از طریق خرده فروشان قبل از App Store را آغاز.

برای مطالعه جدید اپل سفارش اقتصاددانان در تحلیل گروه به مقایسه نرم افزار فروشگاه با دیجیتال دیگر بازار. این گروه به این نتیجه رسیدند که 30 درصد هزینه شارژ توسط اپل فروشگاه App می افتد و در راستای نزدیک همسالان مانند Google Play.

30% فروشگاه App هزینه این گروه گفت: همچنین زیر در حدود 37% و 31% کمیسیون برای نمایندگان فروش بلیط StubHub و Ticketmaster بود. در میان سیستم عامل شارژ کمیسیون پایین تر از فروشگاه App است “Fortnite” خالق حماسه Games Inc., که به اتهام 12%.

محققان همچنین تجزیه و تحلیل هزینه های است که توسعه دهندگان بازی های پرداخت در خرید و فروش های ساخته شده از آجر و ملات فروشگاه ها نتیجه رسید که آنها درآمد قابل ملاحظه ای بالاتر از کل فروش از طریق بازار دیجیتال.

نوشتن به سارا E. Needleman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im