اپل متعهد به پرداخت به پیمانکاران پس از مدتی گفته شد که آنها می خواهم از دست دادن کار

اپل محدود کار در آن دره سیلیکون پردیس در میان شیوع کروناویروس.

عکس: سام Hall/مهر نیوز

صدها نفر از Apple Inc. قرارداد کارگران در آن دره سیلیکون پردیس گفته شد در روزهای اخیر که شغل خود را خواهد بود به حالت تعلیق بدون پرداخت به عنوان غول تکنولوژی curtails کار در دفاتر میان شیوع کروناویروس. اما روز دوشنبه یک سخنگوی شرکت گفت: اپل برنامه ای برای پرداخت به کارگران ساعتی.

غول فن آوری است که بیش از $200 میلیارد دلار پول نقد و معادل وجه نقد کرده است صدها نفر از پیمانکاران که کار به عنوان سرایداران رانندگان اتوبوس و انجام توابع دیگر در محوطه دانشگاه. پیمانکاران به نمایندگی از حدود سه چهارم از اتحادیه سرایداران شروع این آخر هفته گفتن کارگران آنها را از دست دادن دستمزد و بهداشتی-مراقبت از منافع با توجه به دنیس Solis, SEIU-ایالات کارگران خدمات غرب یک اتحادیه است که نشان دهنده حدود 11,000 سرایداران در شمال کالیفرنیا.

مدیر اجرایی تیم کوک داشته باشید اپل کارکنان در راهپیمایی ایمیل است که این شرکت ادامه خواهد داد به پرداخت ساعتی کارگران حتی پس از بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان است. آقای کوک مشخص نیست که آیا اپل خواهد پرداخت ساعتی قرارداد کارگران است.

روز دوشنبه در پاسخ به پرس و جو از وال استریت ژورنال سخنگوی گفت: سرایداران’ پرداخت ادامه خواهد داد. “ما در حال همکاری با تمام تولید کنندگان ما به اطمینان حاصل شود ساعتی کارگران مانند موجودی کارکنان پرداخت می شود در طول این زمان دشوار” سخنگوی Kristin Huguet گفت: پس از مجله تحقیق در مورد شغل حذف استفاده نمي نماييد.

این اتحادیه سرایداران را حدود 18 ساعت به علاوه حدود 10 دلار در منافع به گفته خانم Solis. جمعی که نشان دهنده حدود 35 میلیون دلار در سال در مجموع برای جبران 600 کارگران است. او گفت: بسیاری از کارگران آغاز شده بود در حال آماده شدن برای فایل بیکاری. در شب دوشنبه موجودی پیمانکاران هنوز عامل این فرض کارگران خود را نمی پرداخت می شود خانم Solis گفت: اما او را تشویق به شنیدن این که اپل تا به حال متعهد به پرداخت آنها.

شرکت سیلیکون ولی مانند Facebook , Inc. و, گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. همچنان به پرداخت ساعتی کارگران از جمله پیمانکاران مانند سرایداران گفت: خانم Solis. هیچ شده اند تحت یک misapprehension در مورد اینکه آیا آنها پرداخت خواهد از هر یک از شرکت های دیگر, او گفت:.

مربوط تصویری

در زیر جدید کروناویروس بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از کارگران ممکن است کسب درآمد بیشتر از مزایای بیکاری از آنچه آنها به دست آورده قبل از گذاشته شدن. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که چرا این مورد است. عکس: آنا وات برای وال استریت ژورنال

“ما واقعا به عقب گرفته شد,” خانم Solis گفت که گفت مربوط به فراشی پیمانکاران گفته شد بیش از آخر هفته توسط اپل است که آن را نمی خواهد ادامه به پرداخت به کارگران است.

خانم Huguet اپل سخنگوی او گفت: نمی دانم چرا برخی از پیمانکاران گفته شد شغل خود را حذف شده بود.

یک سرایدار در اپل پردیس, پاتریشیا کورتز, 38, گفت که او احضار شد به یکی از این شرکت دفاتر یکشنبه همراه با همکاران و گفته سرپرست او که کار خود را حذف شده بود و او نمی خواهد پرداخت. مادر چهار گفت: این اخبار تکان دهنده و ناراحت کننده است.

او می ترسید خانواده او نمی خواهد به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی و یا صورتحساب بدون درآمد از اپل. “من کل امرار معاش بستگی به این کار” او گفت:.

یک وضعیت مشابه است گشوده برای اتحادیه رانندگان اتوبوس که رفت اپل کارگران و از شرکت کوپرتینو پردیس. WeDriveU Inc. و Hallcon Corp. که مدیریت شاتل سرویس اپل این هفته مطلع محلی Teamsters که حدود 100 رانندگان خواهد بود گذاشته طی هفته آینده به دلیل اپل نشده متعهد به پرداخت آن به رانندگان گفت: Stacy مورفی یک Teamsters معاون رئیس جمهور.

“اپل بود که nonresponsive در مورد آن هل دادن آن را خاموش” خانم مورفی گفت. او گفت: پیمانکاران لایحه اپل در در پایان این ماه بودند و تمایلی به ریسک پرداخت کارکنان بدون دانستن اپل خواهد بازپرداخت آنها است.

WeDriveU و Hallcon نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اپل گفت: این امر در ادامه به پرداخت رانندگان و متصل مجله با بزرگترین حمل و نقل ارائه دهنده لوکس اتوبوس امریکا است. اتوبوس شرکت اجرایی مت براون گفت اپل متعهد در اواسط ماه مارس به پرداخت دستمزد از حدود 140, درایور, تعمیر و نگهداری و عملیات کارکنان.

“به ما گفته شده است به قبض این ماه و ماه های آینده گفت:” آقای براون در حالی که اضافه کردن که او به برقراری ارتباط با دیگر ارائه دهندگان حمل و نقل و نمی تواند اظهار نظر در مورد اپل ارتباط با آنها.

حذف مربوط به فراشی و رانندگان شغل را افزوده اقتصادی درد بودن احساس کسب و کارهای کوچک در سراسر ایالات متحده یک رکورد 3.28 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 21 که میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک برش کارکنان بعد از رستوران ها و خرده فروشان و مغازه ها بسته به تطابق با تلاش های دولت برای محدود کردن ویروس. رئیس جمهور تهمت به تازگی امضا حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به قانون سعی کنید برای کمک به سخت ترین ضربه.

“از دست دادن هر گونه درآمد ویرانگر برای این کارگران” خانم Solis گفت. “آنها زندگی می کنند به چک چک.”

اپل گفته است که قبلا آن را همچنان به پرداخت آن به کارگران ساعتی که کار به طور مستقیم برای شرکت از جمله کارکنان خرده فروشی و کافه تریا کارکنان. اما سرایداران خدمه پارکینگ و landscapers کار برای پیمانکاران مستقل این شرکت استخدام کرده است برای دستمزد.

یکی دیگر از پیمانکار برای گروه های مختلف از ساعتی کارگران گفت: این شرکت درخواست شده است اپل برای بیش از یک هفته اگر این امر تحقق تعهد خود را به ادامه پرداخت آن به کارگران پس از اجازه دادن به آنها بروید. اپل به طور مستمر اجرایی گفت که این شرکت را دریافت کنید جواب به زودی اما هنوز نشده ارائه شده یکی است.

تاخیر ساخته شده است آن را دشوار برای پیمانکار برای گفتن کارکنان اگر آنها باید فایل بیکاری و یا به دنبال کار های دیگر. آن را ایجاد اضطراب در میان کسانی که کارگران پیمانکار گفت.

خانم Huguet نمی بلافاصله یک نظر اما تصریح کرد که این شرکت قصد دارد به پرداخت ساعتی کارگران است.

دیگر منابع غنی از موسسات مورد انتقاد قرار گرفته و برش و پرداخت به کارگران ساعتی در میان coronavirus بحران است. دانشگاه هاروارد است که 40 میلیارد دلار موقوفه در مواجهه با فشار از دانش آموزان و کارکنان به پرداخت آن subcontracted ساعتی کارگران از طریق پایان ترم که مدرسه در هفته گذشته متعهد به انجام.

نوشتن به تریپ Mickle در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>