یک کارمند در فروشگاه اپل است که بسته شد شنبه. اپل مدیر اجرایی تیم کوک گفت: coronavirus شد موثر بر مشتری ترافیک. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

Apple Inc. گفت: روز شنبه آن را فروشگاه ها و دفاتر شرکت های بزرگ در چین تا فوریه. 9 قابل توجهی تشدید تنش در پاسخ به coronavirus شیوع آوردن چین و roiling بازارهای جهانی است.

“از فراوانی از احتیاط و بر اساس آخرین مشاوره از کارشناسان ما در حال بسته شدن تمامی شرکت ها و ادارات و فروشگاه ها و مراکز تماس در سرزمین اصلی چین از طریق Feb. 9,” اپل سخنگوی گفت. “ما همچنان نزدیک به نظارت بر وضعیت و ما مشتاقانه منتظر بازگشایی فروشگاه های ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

یک سخنگوی اپل کاهش یافته است به نظر بیشتر در مورد نحوه وقوع بود مؤثر بر کسب و کار شرکت. آن متکی در کارخانه در سراسر چین به جمع آوری اکثریت قریب به اتفاق محصولات آن را به فروش می رساند در سراسر جهان است. دولت چین است که نیاز به بسیاری از کارخانه ها بسته باقی می ماند تا فوریه. 10, از بین بردن بیش از یک هفته از تولید برنامه ریزی شده پس از سال جدید قمری.

اپل نیز متکی بر چین برای حدود یک پنجم از کل فروش. این عمل بیش از 40 فروشگاه در چین و گزارش این هفته که آن را بازگشت به رشد درآمد در بازار, پشت, افزایش فروش آیفون.

حرکت اپل به فروشگاه ها و دفاتر در آمد کمتر از یک هفته پس از اجرایی تیم کوک گفت: در تماس با سرمایه گذاران است که این شرکت بسته شد فقط یک فروشگاه و کاهش ساعت در دیگران است. روز سه شنبه گفت: شیوع بیماری تحت تاثیر قرار بود مشتری ترافیک به فروشگاه های خرده فروشی که اپل شده است تمیز کردن عمیق بیرون از احتیاط.

آقای کوک گفت که اپل در زمان اثرات بالقوه coronavirus در فروش به حساب درآمد خود را هدایت برای سه ماهه جاری ارائه گسترده تر از محدوده معمول بین $63 میلیارد دلار و 67 میلیارد دلار است. “وضعیت در حال ظهور است و ما هنوز در حال جمع آوری تعداد زیادی از نقاط داده ها و نظارت بر آن بسیار نزدیک است,” او گفت:.

حدود 10000 نفر در چین در حال کار به طور مستقیم توسط اپل این شرکت اعلام کرد. به طور غیر مستقیم از اپل می گوید این حساب برای سه میلیون شغل وجود دارد که از طریق آن زنجیره تامین که شامل قرارداد تولید کننده Foxconn Technology Co.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de