پادزهر به coronavirus نگرانی: اعتماد به رهبران

در کره جنوبی برای اولین بار دموکراسی برای مقابله با شیوع کروناویروس رئیس مون جائه-در تکاپوی دیده می شود به عنوان یک رهبر مورد اعتماد در برابر سخت انتقاد از خود را پاسخ. “این غیر معمول وضعیت اضطراری” آقای Moon تا به حال به توضیح دوشنبه. “به جای محدود کردن تخیل ما با توجه به سیاست های ما باید به تصمیم گیری های جسورانه و پیاده سازی آنها را به سرعت.”

در سنگاپور مقابل نخست وزیر Lee Hsien Loong تا حد زیادی نگه داشته و اعتماد شهروندان را به شدت متمرکز جزیره دولت است. دولت به عنوان مثال کمک به جلوگیری از وحشت در رسانه های اجتماعی با راه اندازی خود را WeChat پلت فرم برای ارائه اطلاعات دقیق. در حال شفاف و آموزنده آن را حفظ اعتبار.

در ضمن در چین مقامات بهداشت بستری جمعه آنها ایجاد بی اعتمادی به طور مداوم تغییر “معیار” برای چیست “مورد تایید شده” ویروس. اعتراف ممکن است تلاش به دست آوردن مجدد اعتماد و با آن همکاری مردم.

با گزارش هایی که از شیوع فراتر از چین و رهبران بسیاری از کشورهای در حال از جان گذشته برای حفظ و یا بازگرداندن اعتماد به منظور مقابله با هر دو ویروس و ویروسی ترس است که با آن می آیند. محدوده پاسخ می دهد مطلوب ویژه در آن دسته از دولت هایی که در حال حاضر ساخته شده است تا صالح سیستم های سلامت و صادقانه ارتباطات برای پاسخگویی به این چالش.

در کل نمونه مورد اعتماد رهبری در حال گرفتن سخت تر برای پیدا کردن با توجه به آخرین “بارومتر اعتماد” از ارتباطات شرکت ادلمن.

در آخرین نظرسنجی از 28 کشور آن یافت می شود دو سوم از مردم نمی باید اعتماد به نفس است که “ما رهبران فعلی خواهد بود قادر به مقابله با کشور ما را به چالش می کشد.” مشابه شماره “نگرانی تکنولوژی آن را غیر ممکن می دانم که اگر چه مردم در حال دیدن و یا شنیدن واقعی است.” و 57 درصد گفت: رسانه های خبری است “آلوده غیر قابل اعتماد اطلاعات است.”

ادلمن به همه توصیه رهبران سعی می اخلاقی به عنوان آنها همچنین سعی کنید به صالح در حل مشکلات است. دولت به عنوان مثال باید کاهش تعصب و آدرس و مشکلات در سطح جامعه و همکاری با بخش خصوصی است. اعتماد “است و دیگر تنها یک موضوع از آنچه شما انجام آن را نیز چگونه شما آن را انجام دهید” در این گزارش آمده.

اعتماد به رهبران و تخصص خود را برای رسیدگی به بحران بهداشتی ضروری است “واکسن” در کنترل نگرانی های عمومی. دولتها باید این صفات از اعتماد و صداقت و شفافیت و پاسخگویی و شفقت مدت ها قبل از بحران بازدید. یا به چین و دیگر کشورهای در حال پیدا کردن آنها باید تقلا برای ایجاد اعتماد است. به عنوان آنها ترس را کاهش دهد و کمک به پایان این global outbreak.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im