یکی دیگر از جنوب مجسمه حذف: John C. Calhoun

چارلستون S. C.

تاریخی, South Carolina شهرستان چارلستون بین بردن نمادی از میراث خود را در روز چهارشنبه ارسال خدمه را به دور مجسمه تجلیل John C., Calhoun, اولیه, ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور که متعصب دفاع از برده داری به رهبری این کشور به سمت جنگ داخلی.

پس از یک rebecca mcewan مبارزه برای بیرون راندن آن شهر خدمه هنوز هم در حال کار پس از سپیده دم برای بلند کردن مجسمه از یک پایه است که برج بیش از یک مرکز شهر میدان در امتداد خیابان Calhoun. شهر و شهردار رای دادند سهشنبه به اتفاق آرا به آن را حذف و آخرین در یک موج از اقدامات ناشی از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

خدمه در سطل کامیون ها افزایش یافت و بیش از 100 فوت برای رسیدن به بالای پایه که در آن آنها کمبود مجسمه در اطراف شانه خود را در آماده سازی برای حذف آن با استفاده از یک حتی بلندتر قطعه از تجهیزات.

چند صد نفر که اکثر آنها در حمایت از حذف و جمع آوری به تماشای آن پایین آمده است. مقامات شهرستان گفت: این مجسمه قرار داده خواهد شد به طور دائم در “مناسب سایت که در آن از آن خواهد شد حفاظت شده و حفظ شود.”

“من باور دارم که ما در حال تنظیم یک فصل جدید عادلانه تر فصل در شهر ما تاریخ” گفت: شهردار جان تککلنبورگ که ارسال این قطعنامه خواستار حذف آن به شورا. “ما در حال ساخت حق گام. آن را فقط به سادگی درست برای ما انجام دهد.”

اعضای شورای شنیده ام از ده ها تن از ساکنان و در برابر مجسمه.

فضل کلارک یک Charlestonian که گفت خانواده او زندگی می کردند در این شهرستان از اواخر قرن 18 آنها خواست “لطفا نه حذف تاریخ ما است. نه همه سابقه خوب است اما از آن است که تاریخ ما است.”

خانم کلارک پیشنهاد یک مفهوم است که رهبران شهر در نظر گرفته شده بود در گذشته: اضافه کردن اطلاعات متنی در مورد Calhoun تاریخ با برده داری به جای در نظر گرفتن این بنای تاریخی است. “ما در حال انجام آنچه ما می توانیم به افتخار مردان و زنان سیاه. ما Charlestonians. ما اهالی کارولینای جنوبی. ما بهتر از این,” او گفت:.

عضو شورای کارل L. بردی جونیور گفت: او می دانست که حمایت خود را برای حذف هزینه می تواند او را از نظر سیاسی اما که او رای وجدان خود را نشان می دهد که در چارلستون “ما به جای سفید برتری و سفید supremacist فکر بازگشت به آن تعلق دارد – در خاکستر پشته از تاریخ است.”

این حرکت در می آید روز پس از پنجمین سالگرد قتل نه, سیاه, محله های کشیش نشین در یک حمله نژادپرستانه در مرکز شهر چارلستون کلیسا. آن را نیز می آید به عنوان شهرستانها در سراسر ایالات متحده در بحث برداشت از بناهای تاریخی به رهبران مؤتلفه و دیگران به عنوان هزاران نفر از آمریکایی ها نشان می دهد در برابر نژادی و بی عدالتی در پی جورج فلوید مرگ تحت مینیاپولیس افسر پلیس زانو.

مجسمه نهایی محل استراحت تصمیم گرفته خواهد شد توسط یک پانل ویژه. شهردار پیش بینی آن را به یک موزه محلی یا موسسه آموزشی ،

زمانی که آقای تککلنبورگ خود را اعلام کرد قصد دارد یک هفته پیش از آن ده ها تن از معترضان مرتبط با اسلحه در اطراف بنای تاریخی, خروشان, “آن را به پایین!” ویدئو ارسال شده در توییتر نیز نشان داد علائم و اسپری-نقاشی روی بنای تاریخی است. پلیس گفت که آنها برجای برای خرابکاری.

این Calhoun بنا بود از سال 1898 در قلب مرکز شهر چارلستون قوی بیش از یک آلاینده مربع که در آن مردم محلی و گردشگران به طور یکسان لذت می برد و جشنواره ها. اما چند رویداد سازمان اخیرا گفته است که آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از فضا در حالی که مجسمه باقی مانده است.

حدود 40 درصد از بردگی آفریقایی را به آمریکای شمالی آمد از طریق شهرستان بندر چارلستون که به طور رسمی عذرخواهی کرد در سال 2018 برای نقش آن در تجارت برده. در قطعنامه این شهر می گوید: مجسمه “دیده می شود بسیاری از مردم به عنوان چیزی غیر از یک بنای یادبود برای دستاوردهای یک کارولینای جنوبی بومی بلکه یک نماد ستایش برده داری و چنین دردناک یادآوری از تاریخ برده داری در چارلستون است.”

Calhoun حمایت از برده داری است که او به نام “مثبت و خوب” هرگز منحرف. او گفت: در سخنرانی در مجلس سنای ایالات متحده طبقه در 1830s که در جنوب بودند بهتر از رایگان سیاه پوستان در شمال. با خود نرم افزار-برده داری “Calhoun دکترین” او به رهبری جنوبی به سمت تجزیه طلبی قبل از مرگ او در سال 1850.

کارولینای جنوبی میراث عمل محافظت از آثار تاریخی و نام و ساختمان و اما شهردار گفت: این بنای تاریخی است و نه در اموال عمومی و نه بزرگداشت یکی از حوادث تاریخی ذکر شده در این قانون. با توجه به پارک های ملی, سرویس, شهر, فنی, اجاره زمین که “است به باز نگه داشته برای همیشه به عنوان زمین رژه برای سامتر پاسداران و واشنگتن نور پیاده نظام است.”

تا کنون آقای تککلنبورگ تفسیر شده است از نظر قانونی مورد مناقشه است. دو سوم مجمع عمومی رای مورد نیاز است را به هر گونه تغییرات تحت میراث فرهنگی عمل می کنند. که به سختی در یک وضعیت که در آن محافظه کاران تسلط بر مجلس نمایندگان و سنا اما این اتفاق افتاد در سال 2015 زمانی که مؤتلفه پرچم برداشته شد از خانه ملت زمینه.

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر توصیف میراث عمل در روز سه شنبه به عنوان یک “دولت قانون” و “فرآیند عمدی است که تحت تاثیر شور و زمان است.” سابق دادستان به نام آقای تککلنبورگ این ادعا که قانون صدق نمی کند در این مثال یک “سوال حقوقی” اضافه “این بستگی دارد که چگونه شما به عنوان خوانده شده میراث فرهنگی عمل می کنند و مردم وجود دارد که جزئیات آن را در راه های مختلف.”

چند سیاه قانونگذاران اصرار دولت های محلی و کالج ها به عمل یک جانبه در سرپیچی از قانون حفاظت از بنای تاریخی به دلیل حمل آن هیچ اظهار داشت مجازات نیست و در مواجه با چالش دادگاه و چند در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>