یکی دیگر از کمبود در چین به ویروس-آمار اقتصاد: شغل برای Grads کالج

ماموران امنیتی ایستاده در مقابل از ورود به دانشگاه Tongji در شانگهای در آوریل 12.

عکس: aly آهنگ/ایسنا

پکن—coronavirus بیماری همه گیر در حال ساخت یک وضعیت بدتر برای چین تعداد فزاینده ای از کار به دنبال فارغ التحصیلان تشدید فشار بر حزب کمونیست مقامات که اشتغال پایدار به عنوان بحرانی برای حفظ اقتصادی و اجتماعی شود.

نزدیک به نه میلیون دانش آموز انتظار می رود برای دریافت دیپلم خود را در این سال—چین بزرگترین فارغ التحصیلی کلاس در تقریبا یک دهه را وارد کنید یکی از سخت ترین بازارهای کار در تاریخ معاصر است. حتی قبل از همه گیر کاهش اقتصاد شد و در حال حاضر پرتاب کمتری برای تورم صفوف کارگران یقه سفید.

جین شو یک 22 ساله دانشجو در پکن پذیرفته شده و آموزش-دستیار کار در یک محلی درسی مدرسه در ماه ژانویه تنها به آن قرار داده و روی یخ در ماه گذشته پس از آکادمی تعطیل. همه گیر خانم جین گفت: “مثل این است که ابری از دود و ما هیچ ایده چه چیزی جاده پیش رو به نظر می رسد.”

مربوط تصویری

کاخ سفید گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 صورتحساب با توجه به این هفته برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و در حالی که چین به تدریج بازگشایی هند می بیند خروج دسته جمعی از کارگران ترک شهرستانها. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

تاثیر coronavirus و گسترده مستندات و تولید سیستم های تعلیق شده اند که در محل قرار داده برای مهار آن سوار کشور اشتغال شهری رای دادن به یک رکورد از 6.2 درصد در ماه فوریه—بالاتر از رسمی 5% رای که برگزار کرده است تقریبا ثابت در طول سال با وجود اقتصاد یو پی اس و فراز زندگی.

جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی اقتصاددان ارشد در بانک ING NV در هنگ کنگ گفت: نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 10% تا پایان سال اما دولت های محلی هستند به احتمال زیاد به مرحله با محرک به آن را نگه دارید از گرفتن بدتر از آن.

“آنها نمی خواهند این تعداد به نگاه بیش از حد بد است ،” او گفت:.

دولت چین شده است هل دادن به کسب و کار را به بالا و در حال اجرا اما فعالیت های اقتصادی در چین نیست به احتمال زیاد برای شروع به عادی سازی تا اواخر مارس با توجه به گائو Shanwen اقتصاددان ارشد در ذات اوراق بهادار. برخی از تحلیلگران پیش بینی چین ناخالص-داخلی-محصول رشد لغزش می تواند به عنوان کم به عنوان 1.5 درصد در سال است که آن را سخت برای ایجاد مشاغل جدید است.

جیانگسو Huaian و Huaian اطلاعات فنی و حرفه ای و دانشکده فنی همراه با Huaian جانبازان اداره امور برگزار شد ویژه نمایشگاه فرصت های شغلی در ماه نوامبر.

عکس: ژائو Qirui/زوما پرس

با صدها نفر از هزاران نفر از فارغ التحصیلان آماده به پیوستن به صفوف بیکاران مقامات چینی در حال تلاش برای پیدا کردن جایگزین. آنها را گسترش نظامی ثبت نام و تشویق آن دسته از فارغ التحصیلی به دنبال مدرک کارشناسی ارشد خود را به تاخیر در ورود آنها به بازار کار.

نگرانی رسیده است بالاترین سطوح دولت. برتر لی کچیانگ چین شماره 2 رسمی پشت سر رئیس جمهور چین گفت: در این ماه که مقامات مسئول بهبود اقتصادی باید اولویت اشتغال بیش گرامی هدف افزایش تولید ناخالص داخلی. “تا زمانی که اشتغال پایدار است در این سال نیست که از یک معامله که آیا نرخ رشد اقتصادی است که کمی بالاتر یا پایین تر” آقای لی گفت.

چینی رهبران نظارت بیکاری جوانان به عنوان یک پتانسیل ماشه برای ناآرامی های سیاسی همیشه از تورم بالا و ناامید کننده چشم انداز کار کمک سوخت دانشجو-رهبری تظاهرات میدان تیان آن من در پکن در سال 1989 با توجه به ویکتور Shih یک دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو, استاد اقتصاد سیاسی که با تمرکز بر سیاست.

“پس از سال 1989 استخدام افراد جوان شد بسیار مهم است به عنوان یک متریک برای ثبات” آقای Shih گفت.

که تمرکز بر شدت پس از بیکاران جوان مردم در خاورمیانه شد نیروی محرکه بهار عربی شورش است که سرنگون چند دولت ها و spooked چین در سال 2011.

در سال گذشته نزدیک به 20 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر تلاش برای پیدا کردن کار با توجه به دوسالانه بررسی توسط دانشگاه پکن موسسه اقتصاد آموزش و پرورش. در این تابستان فارغ التحصیلی کلاس از 8.7 میلیون دانش آموز است 5 درصد بزرگتر از 2019 است و بیش از دو برابر تعداد فارغ التحصیلان ایالات متحده انتظار دارد که این سال است.

چین اشتغال گلایه تاریخ به یک کالج ثبت نام بوم آغاز در اواخر 1990s زمانی که دولت در تشویق مردم به رفتن به دانشگاه برای ایجاد یک بهتر تحصیل نیروی کار است. برای یک دهه و نیم بالا رفتن سرسام آور اقتصاد ارائه شده به اندازه کافی برای برآوردن هر سال محصول از فارغ التحصیلان. از آن زمان به بعد تقاضا برای شغل یقه سفید همواره پیشی گرفته عرضه یک شکاف است که گسترده تر در سال های اخیر به عنوان رشد اقتصادی کاهش یافته است.

عمومی-بهداشت بحران مشکل را تشدید کند. در طول شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس آغاز شد که در ماه نوامبر سال 2002 35 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه بود و در عین حال برای پیدا کردن یک شغل زیر ژوئن با توجه به دانشگاه پکن بررسی.

Coronavirus همه گیر وارد در وسط بهار, استخدام, فصل, زمانی که بسیاری از چین بزرگترین شرکت های گسترش ارائه می دهد کار برای فارغ التحصیلان. گزارش کرانفیلد دانشگاه کرانفیلد مدیریت و کار وب سایت اپراتور Zhaopin Ltd. در 25 مارس نشان داد فرصت های شغلی جدید در چین کاهش یافت و در حدود یک سوم سال بیش از سال در ماه ژانویه و فوریه.

برای نگه داشتن یک محصول نا امید از فارغ التحصیلان بیکار از تشکیل وزارت آموزش و پرورش دستور داده است تا چینی دانشگاه برای گسترش رشته کارشناسی ارشد در برنامه های جمعی 189,000 اسلات. همچنین درخواست از دانشگاه ها برای ثبت نام کاربر بیشتر-دانشجویان به تمام برنامه های مقطع کارشناسی.

گسترش کارشناسی ارشد پذیرش برای ترم پاییز زمانی که مقامات امیدوارم که اکثر دانشگاه ها باید بازگشایی شد. حتی اگر آنها به دوره های آنلاین جدید دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار خواهد شد را از بازار کار.

وزارت آموزش و پرورش نیز تشویق دانش آموزان در اوایل این ماه برای ثبت نام در نظامی که آنها را واجد شرایط برای شهریه کسر. دیگران می تواند پیدا کردن کار در سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل متحد آن پیشنهاد شده است.

هوبئی استان سخت ترین ضربه از کروناویروس گفت: در اواخر هفته گذشته که این امر افزایش استخدام عمران-خدمات موقعیت 20 درصد و کرایه اضافی 50,000 فارغ التحصیلان اخیر برای دیگر مشاغل.

بیکاری فشارهای برجسته حزب کمونیست فشار در سال های اخیر به گسترش بخش دولتی در هزینه بخش خصوصی یک درایو است که تنها رشد با تکیه بر دولت متعلق به شرکت برای کمک به تامین coronavirus پاسخ.

پکن دستور داده است تا شرکت دولتی به گسترش استخدام فارغ التحصیلان تازه به مدت دو سال در یک ردیف و ارائه فرصت های کارآموزی برای دانشجویان.

کوچک و متوسط اندازه شرکت های بسیاری از آنها متعلق به بخش خصوصی حساب برای حدود 80 درصد از تمام مشاغل در چین و می تواند به افزایش اشتغال شده است اما گرسنگی برای تامین مالی توسط بانک های دولتی. چین را به وزارت مالیه ارائه شده یارانه و مالیات-معافیت به شرکت های کوچکتر که به استخدام بیشتر فارغ التحصیلان و یا خودداری از تخمگذار کردن کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر. اقتصاددانان تردید دارند که کسانی که فریب می توانید برای جبران کمبود چنین شرکت هایی رنج می برد.

تشویق بیشتر و کارشناسی ارشد و دیگر در کوتاه مدت رفع کند کمی برای رسیدگی به مسائل ساختاری که در حال تضعیف اقتصاد به عنوان مشاغل تولیدی حرکت به پایین دستمزد کشورهای, گفت: لیو Xuezhi یک شانگهای-بر اساس اقتصاددان در بانک از ارتباطات است.

“این فارغ التحصیلان هنوز هم نیاز به دوباره وارد بازار کار در عرض دو یا سه سال پس ما باید اساسا به حل این مشکلات” آقای لیو گفت.

دراز مدت مقامات با توجه به یک سری از جدید “زیرساخت ها” پروژه های مرتب سازی بر اساس قرارداد جدید است که با تمرکز بر فن آوری های پیشرفته مانند توسعه 5G شبکه های تلفن همراه و مراکز داده کشور دولت برنامه ریزی سازمان گفت: در این ماه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به استو وو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im